Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-флебологів ОН Клінік

Дякуємо велике лікарю Фетисову Сергію Андрійовичу за якісне обстеження, конкретність, чіткість та детальність у проведенні консультації. Всім рекомендую!
Тетяна Сазонова
Харків, 08.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що рівень професіоналізму нашого лікаря виправдав довіру пацієнта. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезне спасибі за увагу і розуміння! Я прийшла на прийом з моєю мамою. Я дуже вдячна цьому фахівцеві! Таких, як він, мало! Чесно, я не очікувала, що в наш час є ще такі лікарі! Спасибі йому величезне! Завдяки йому, моїй мамі стало набагато краще!
Стельмашова Маргарита Юріївна
Дніпро, 17.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Маргарито. Вдячні за позитивний відгук. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Кудлай С. П. виправдав довіру пацієнта. Для кожного пацієнта фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудове ставлення до пацієнта
Людмила
Харків, 01.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмило. Ми раді, що перебування в нашому медичному центрі було комфортним. Дякуємо за відгук. Бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.