Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-дитячих урологів ОН Клінік

Хочу подякувати лікарю урологу Рой Наталії В'ячеславівні. Велике спасибі, дуже відмінний, уважний, чуйний лікар. Найголовніше що всі наші звернення і лікування - були ефективні. Дякую.
Оксана
Харків, 20.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що наш лікар Рой Наталія В'ячеславівна допомогла у вирішенні проблеми зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже все сподобалось особливо лікар. Відповіла на всі мої запитання і була дуже терпеливою
Людмила
Харків, 19.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Щиро вдячні за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже задоволена консультацією лікаря Антоненка Андрія Івановича. Лікар доступно пояснив причину проблеми, з якою ми звернулися до клініки, відповівши на всі хвилюючі мене питання. Ми отримали повноцінну консультацію, призначену для лікування. Лікаря рекомендую, при необхідності звертайтеся!
Тетяна
Миколаїв, 20.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук, ми дуже вдячні. Для нас важливо, що Ви задоволені візитом до лікаря, а консультація була інформативна та зрозуміла. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисним усім потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зверталися до багатьох лікарів, все однозначно наполягали на оперативному втручанні, а доктор Рой Н. В. вирішила проблему в найкоротші терміни і без операції. Якщо хочете швидкого і ефективного вирішення проблем, звертайтеся до цього фахівця. Лікуванням і результатом дуже задоволений. Загальне враження про клініку хороше. Співвідношення ціна - якість наданих послуг і обслуговування більш ніж оптимальне, персонал ввічливий.
Володимир
Харків, 12.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Володимире. Дякуємо за відгук. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Для цього створені всі умови - центри нашої Мережі забезпечені високотехнологічним обладнанням, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися до дитячого уролога. Клініку вибирала по рекламі в інтернеті. Потрапили до Рой Наталії В'ячеславівні. Все сподобалося. Лікар дуже уважна і готова до обговорення всіх питань, що для нас було важливо. Діагноз був поставлений, призначено лікування, отримані рекомендації і з інших питань. Дуже задоволені, рекомендуємо.
Оксана
Харків, 01.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксана. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Для нас важливо, що візит до нашого лікаря Рой Наталії В'ячеславівні був для Вас інформативним і результативним. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне і високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в клініці. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Була на консультації у Лисова Андрія Михайловича з дитиною. Може він і хороший лікар, але на моєму досвіді, мені не сподобалося взагалі відношення. Не задав жодного питання, не оглянув дитину. Сказав піти до іншого лікаря на огляд і все, на цьому закінчилася консультація. Я провела менше хвилини в кабінеті і за такий огляд, "допомога" я заплатила 280 гривень.
Світлана
Миколаїв, 13.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлана. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що попередній запис пацієнтів на прийоми здійснюється персоналом клініки на підставі озвученої пацієнтом інформації. Якщо під час прийому доктор визначає необхідність лабораторного обстеження і консультування іншим фахівцем - пацієнт отримує такі рекомендації. Якщо Ви отримали дискомфорт під час відвідування клініки - приносимо вибачення. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідали "ОН Клінік" з дитиною. Сходили як я вважаю до професіонала своєї справи Рой Наталії В'ячеславівні. Дякуємо їй за компетентність і увагу, дуже нам допомогла в нашій проблемі. Відразу видно у вас працюють професіонали.!
Юлія
Харків, 10.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юлія. Дякуємо Вам за позитивний зворотний зв'язок і добрі слова на адресу нашого фахівця. Всі відгуки від наших пацієнтів дають нам можливість щодня вдосконалювати якість медичного обслуговування. Ми раді, що перебування в клініці було для Вас комфортним і інформативним. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у лікаря Рой Наталья В'ячеславівни неодноразово, враження залишилися тільки позитивні, і як від фахівця. і як від людини. Допомогла у вирішенні нашої проблеми. Також звертаємося до педіатра Борисюк Аліні Миколаївні, дуже висококласний фахівець, абсолютно їй довіряємо. В цілому про клініку залишаються враження тільки позитивні, починаючи від запису в колл-центрі і закінчуючи ресепшен і прийомом фахівця.
Катерина
Харків, 01.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерина. Дякуємо Вам за залишений відгук. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб наші пацієнти отримували якісні медичні послуги. Для цього створені всі умови - у нас працюють кваліфіковані фахівці, клініка забезпечена сучасною апаратурою. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалася клініка, ввічливий персонал, чисто і затишно! Порадувало, що дитяче відділення знаходиться окремо від дорослого. Єдиний мінус, це незручності для немовлят-в холі немає пеленального столика, щоб роздягнути-одягнути дитину (це трохи засмутило. Довелося одягати на м'яких пуфиках, де сидять дорослі, стоять сумки ((( Дуже хотілося б, щоб керівництво клініки звернуло на це увагу! Лікар Рой Н.В.- фахівець своєї справи! Дуже сподобалася і як людина, і як лікар! Добра, ввічлива, пояснила все зрозумілою для нас, не лікарів, мовою) Розвіяти той страх, який так нав'язували незрозумілим діагнозом інші лікарі. Спасибі їй величезне!
Карина
Харків, 16.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Карина. Дякуємо, то знайшли можливість поділитися своєю історією звернення в нашу клініку. Нам приємно, що наш лікар змогла виправдати Вашу довіру, і Ви залишилися задоволені результатом. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Також хочемо зазначити, в клініці є спеціальна кімната, в якій можливо роздягнути або переодягнути дитину. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Приносимо вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт в стінах клініки. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.