5
(1227 оцінок)
4
(16 оцінок)
3
(6 оцінок)
2
(22 оцінки)
1
(211 оцінка)
4.4
1482 відгука
Сьогодні вперше була у чудового лікаря Марії Григоріївни, мені пряме дуже сподобалося, дуже приємний лікар, дуже уважна, огляд пройшов без неприємних відчуттів. Тепер завжди лише до неї. Дуже хороший лікар, усім рекомендуватиму. До мене вперше були такі уважні і всі пояснили, щоб я не хвилювалася, дякую.
Дуже сподобався сервіс у клініці. З самого початку було легко записатися, лише декілька разів надсилали повідомлення з нагадуванням. На місці все пройшло швидко та ефективно. Лікарі гінеколог та дерматолог одразу допомогли на місці, не треба було знов перезаписуватися після консультації. Дякую лікарю Вагнер, отримала дуже змістовну консультацію та інформацію про мій стан, що ніхто до цього не казав. Дуже задоволена сервісом, зручна модернова клініка. Рекомендую.
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Наш пріоритет - це якісний сервіс, кваліфікована медична допомога та комфорт пацієнтів на усіх етапах надання послуг. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та поділилися досвідом звернення до нашої клініки і лікарів. Щиро вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати на профілактичних візитах й готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийшла на прийом до гінеколога, розраховуючи на професійну консультацію. Лікар навіть не знаючи мого повного діагнозу та історії хвороби, почала робити категоричні висновки і лякати тим, що через прийом КОК я нібито можу не завагітніти в майбутньому.
На мою думку, такі твердження без аналізів, без детального збору анамнезу і без пояснення медичних підстав є непрофесійними та створюють зайвий стрес для пацієнта. Замість конструктивної консультації я отримала залякування і дуже неприємний досвід.
Вважаю, що лікар повинен пояснювати інформацію коректно, спираючись на факти та обстеження, а не робити гучні висновки наперед.
Клініка не бюджетна, а враховуючи ставлення лікарів, не рекомендую навіть безкоштовно.
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Кожен лікар має право на свою професійну думку та рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант подальшої тактики відповідно до об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Безумовно важливим фактором є довіра до лікаря. Право пацієнта погоджуватися або ні з рекомендаціями фахівця та вільно обирати лікаря. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт при спілкуванні зі спеціалістом. Зичимо Вам здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати, що ще на першому прийомі, побачивши мої аналізи Тетяна Ігорівна, порекомендувала пройти вакцинацію від ВПЛ, як результат, пройшов рік: мінус дисплазія, та мінус 58 штамп ВПЛ. Ви перший спеціаліст який взагалі сказав мені про вакцинацію, і я не розумію, чому лікарі про це не говорять. ☺️
Тому, постійні Ваші сторіс про вакцинацію від ВПЛ- це дуже важливий та якісний контент, аби якомога більше дівчат знали та змогли захистити себе
Дякую♥️
Лікар:
Мандзяк Тетяна Ігорівна
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку та поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Мандзяк Тетяни Ігорівни. Наш пріоритет - це кваліфікована медична допомога нашим пацієнтам. Ми завжди готові допомогти у разі необхідності. Будемо раді вітати Вас у клініці на профілактичних візитах. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
РЕЄСТРАТУРА - 5 зірок, дуже привітні і емпатичні працівниці, які виконують розпорядження на 100 відсотків, СЕРВІС - 3 зірки, бо черги і скупчення людей, бо лікар до якого записана приймає з затримкою у 1 годину, це не ок ні по ніяким стандартам, це плановий прийом за записом, ніякої ургенції, далі сама поведінка лікаря - не ок, або лікар вигоріла, або не з тієї ноги встала але відчувалось, що в усьому тому чомусь була винна я. КВАЛІФІКАЦіЯ лікаря - 3 зірки, коли від лікування не краще а гірше це 3 зірки у моєму випадку( це з урахуванням ПОВНОГО обстеження перед початком терапії)!
Добрий день, Аліно. Дякуємо за вибір нашої клініки і діалог зі Службою контролю якості. Нам прикро, що у Вас склалась така думка і перепрошуємо за дискомфорт, якщо Ви відчули його при візиті до лікаря. У нас працюють кваліфіковані спеціалісти і ми слідкуємо, щоб нашим пацієнтам було комфортно відвідувати клініку. Подобається лікар або ні - оцінка доволі суб'єктивна, в клініці завжди є можливість змінити лікаря, кожне відділення представлене кількома спеціалістами. Сподіваємось на продовження співпраці, міцного здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила в ОНклінік операцію (гістероскопію) з видалення поліпа. Дуже вдячна лікарю Лапі Наталі Миколаївні, вона дійсно професіонал своєї справи. Окрема вдячність анестезіологу пані Катерині і медичній сестрі пані Інні, які були поруч і дуже уважно за всім слідкували. Весь персонал дуже приємний. Вже після операції я зрозуміла, що зробила правильний вибір клініки для вирішення своєї проблеми. Дякую всім і кожному!☺️🤗
Лікар:
Лапа Наталія Миколаївна
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашої клініки і команди фахівців. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Наш пріоритет - це кваліфікована медична допомога та комфорт пацієнтів на усіх етапах надання послуг. Для нас важливо знати, що наш лікар Лапа Наталія Миколаївна допомогла Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям і Ви залишилися задоволені результатом звернення. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Бажаємо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Було оперативне втручання з приводу видалення матки, лапороскопічно, задоволена і результатом, і лікарями. Особлива подяка Латій Кирило Віталійович. Анастазіолог також бомба.
Лікар:
Латій Кирил Віталійович
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Латія Кирила Віталійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже рада, що потрапила до Юліі Василівни. Прекрасна людина і відповідно лікар. Людина на своєму місці. Ретельний огляд, вислухала, пояснила, навіть намалювала, направила на консультацію до відповідних спеціалістів. Мені дуже сподобався підхід до пацієнта. Не наполегливий, не осудливий є проблема і вирішуємо іі. Все що від неі залежить зробить на 200%. Нарешті в мене з‘явився мій жіночій лікар. Дякую Юліі за іі роботу.
Лікар:
Легенчук Юлія Василівна
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Легенчук Юлії Василівни. Нам приємно, що Ви особливо відзначили комфорт у спілкуванні та уважне ставлення лікаря до пацієнта. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар-гінеколог Лапа Наталія Миколаївна дуже уважна, все детально пояснює, підтримує і викликає повну довіру. Завдяки її професійному підходу я почувалася спокійно та впевнено.
Окрема подяка лікарю-анестезіологу Кріль Руслан Вікторович— дуже уважний, добрий і відповідальний спеціаліст. Перед процедурою все пояснив, заспокоїв, а сама анестезія пройшла легко і комфортно. Дякую медсестрам які за мною доглядати.
Лікар:
Лапа Наталія Миколаївна
Доброго дня, Євгеніє. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашої команди фахівців. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших лікарів Лапи Наталії Миколаївни та Кріля Руслана Вікторовича. Нам приємно, що Ви особливо відзначили уважне ставлення фахівців до пацієнта. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі 27.02.2026 у лікаря Ляшенко Тетяни Андресівни. Візитом залишилась дуже задоволена. Для мене похід до гінеколога завжди є досить стресовою ситуацією, але Тетяна Андресівна змогла повністю розвіяти цей страх🥹
Лікар дуже спокійно, уважно та без поспіху пояснювала всю інформацію. Під час консультації задавала багато запитань щодо мого здоров’я, і це мені дуже сподобалось, адже відчувалося, що лікар дійсно хоче побачити повну картину та максимально точно оцінити мій стан.
Огляд і забір аналізів були проведені дуже делікатно та обережно — без різких рухів і зовсім безболісно. Також сподобалося, що лікар пояснювала, для чого потрібен кожен аналіз, і не нав’язувала їх, а саме рекомендувала.
Дуже задоволена прийомом і ставленням лікаря. Однозначно рекомендую Тетяну Андресівну як уважного та професійного спеціаліста❤️
Лікар:
Ляшенко Тетяна Андресівна
Доброго дня, Валеріє. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого фахівця. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Ляшенко Тетяни Андресівни. Наш пріоритет - це кваліфікована медична допомога та комфорт наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що консультація була інформативною і Ви почувалися комфортно під час прийому та спілкування з лікарем. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була пацієткою ОН Клінік Одеса по М.Арнаутській,56 у лікаря-гінеколога .Дякую величезне власникам за чудово підібраний персонал!
Сербіна Ліліана Вікторівна-Лікар з великої літери!!! І проконсультувала на зрозумілій мові ,і заспокоїла,і вислухала,і прооперувала!
Все пройшло чудово!Дякую!
Скажу так:Ліліана Вікторіна-
на прийомі , для підлітків- стає мамою,для жінок- сестрою,котрій довіритись можеш і хочеш головне!
Словом проста і людяна!А головне Кваліфікований фахівець!!!!!!!
Дівчата,всі хто затягує з будь- яких причин похід до гінеколога,я вас дуууууже розумію( от як я,соромилась,думала само пройде якось,та й вагу зайву маю,невдобно і т.п)- ВАМ ВСІМ ДО ЛІЛІАНИ ВІКТОРІВНИ!!!
Лікар від Бога!
Я не одеситка,приїхала з Кривого Рогу і НЕПОЖАЛКУВАЛА! Хочеться прокричати від радості,що мою проблему вирішено!!!моїй вдячності немає меж!!!
Медсестричка Даша,котра була поруч,поки я відходила від наркозу -дякую за слова підтримки і твоє добре серце?!
Анастезіолог Євген просто мастер свого діла!Дякую? Рекомендую!!!
А ще, як то кажуть,дім починається з "вішалки"
Рецепшин-браво,
молодці всі дівчатка!
Але виділю Дарью,дякую красуня за допомогу !!!Ти дуже гарний адмінітратор!
Ліліана Вікторівна❤️
ТАК ТРИМАТИ!Ви найкраща?
Лікар:
Сербіна Ліліана Вікторівна
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашої клініки та команди фахівців. Нам приємні Ваші щирі слова, ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Наш пріоритет - це якісний сервіс, кваліфікована медична допомога та комфорт пацієнтів на усіх етапах надання послуг. Вдячні, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до клініки та особливо відзначили високий професійний рівень наших спеціалістів. Для нас важливо знати, що Ви почувалися комфортно та залишилися задоволені результатом лікування. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Остапенко Ганні Андріївні! Дякую, перш за все, за підтримку, професіональний підхід, та вирішення моєї проблеми! Дуже рада, що саме до неї я потратила! Дуже привітний був візит та одразу надання лікування, яке дійсно допомогло!
Лікар:
Остапенко Ганна Андріївна
Доброго дня, Альоно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Остапенко Ганни Андріївни. Ми завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Будемо раді вітати Вас на профілактичних візитах та зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік