Відгуки про лікарів-гінекологів ОН Клінік

15-09-2022 я звернулась до ОНКлінік у місті Полтава у дуже поганому стані у зв'язку з загостренням пієлонефриту. Мені зразу надали швидку допомогу. Медсестри Літвінова Олена та Павлюкова Наталя затримались на роботі, щоб поставити крапельниці та не відходили від мене і слідкували за моїм станом. Безмежно вдячна за відданість професії та надану допомогу. Також, на лікуванні я перебувала у лікаря Свінчук Олени Миколаївни, яка була уважна до моїх скарг, надала швидку допомогу, щоб зняти біль. Назначені препарати допомогли у дуже короткий термін і лікування пройшло вдало. Дякую за професіоналізм та допомогу. Про Клініку можу сказати, що персонал привітний, лікарі досвідченні, медсестри уважні та ціни помірні. Дякую за допомогу.
Костіна Ірина
Полтава, 26.09.2022
Оцінка:
чудові спеціалісти, звертаюсь регулярно, особливо відділення гінекології
Вікторія
Біла Церква, 23.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та теплі слова нашим спеціалістам. Завжди готові допомогти у разі потреби, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залішіті свій відгук після візіту у клініку до гінеколога Шарлай І. І. Лікар провела огляд і встановіла діагноз фоллікулярна кіста. Без УЗД, руками відчула, прописала купу ліків. Наступного дня я пішла в іншу клініку де зробіла УЗД, ніякої кісті немає. У мене є всі докази некомпетентності цієї лікарки. Не рекомендую ходити до неї! Бережіть себе!
Інна
Дніпро, 23.09.2022
Оцінка:
Велике дякую лікарю Буравель Богдані Олександрівні за її особистісні та професійні якості. Лікар швидко і точно поставила діагноз, призначила курс лікування, підібрала відмінні ліки, надала моральну підтримку (лікар завжди знаходила правильні та заспокійливі слова), надала відповіді на всі мої питання щодо лікування, поточних та подальших дій у моїй ситуації. Дуже рада, що потрапила до цього лікаря. Планую і надалі відвідувати даного прекрасного спеціаліста в галузі жіночого здоров'я.
Олена
Харків, 22.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Вдячні Вам за вибір нашої клініки і що змогли поділитись історією звернення до лікаря Богдани Олександрівни. Ми радіємо, що Ви задоволені отриманою допомогою та спілкування з лікарем було комфортним. Сподіваємось на продовження співпраці, будемо раді бачити Вас в клініці на профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здрастуйте!) Дуже задоволена своїм походом до лікаря Шарлай Ірини Ігорівни. Вона тактовна та уважна. Зараз ще чекаю на результати всіх аналізів і тільки починаю лікування. Але мені сподобався професійний підхід та ставлення. Дякую:)
Оксана
Дніпро, 15.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та добрі слова лікарю Ірині Ігорівні. Бажаємо найскорішого одужання.
Служба контролю якості ОН Клінік
Жахливий лікар. У кабінеті відразу розумієш, що потрібно було почитати відгуки про її роботу і скасувати запис. Під час огляду – груба. Намагалася відправити на аналізи, які взагалі не мали жодного зв'язку з моїм питанням про здоров'я. Коли я почала ставити запитання чому мене відправляють на аналізи, які мені взагалі не потрібні, лікар намагався вдати, що цей аналіз випадково потрапив у цей список і викреслювала його.
Юлія
Харків, 12.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Вдячні Вам за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що діагностична програма визначена лікарем коректно та в повному обсязі відповідає вимогам чинних протоколів МОЗ. Якщо під час огляду Ви відчули дискомфорт - приносимо вибачення. Більш детальна інформація Вам надана телефоном. Сподіваємось на продовження співпраці, будемо чекати на повторному візиті за результатами додаткового обстеження. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здравствуйте, обращаюсь к вам , как к специалистам предоставляющим качественный спектор услуг. Ходила на приём к гинекологу , объяснила врачу Лещинской ( город Сумы) , на какие препараты у меня аллергия, доверилась специалисту и в итоге заметив аллергическую реакцию на своём лице и проверив препараты я обнаружила что в их составе есть тот алерген. Сейчас у меня мало того что не решилась геникологическая проблема , так теперь ещё и высыпания в виде герпеса на лице, опухшие губы, я не могу нормально кушать, работать ( так как моя работа связана с общением с людьми ). Я считаю это халатность врача. Можете ли вы решить эту проблему или назвать альтернативу лечения? Потому что этому врачу я теперь довериться не могу. Если нет, то дайте мне Контакты исполнительной службы которая сможет заняться этим вопросом . Спасибо за внимание.
Анна
Суми, 12.09.2022
Оцінка:
Я переселенка, нікого в Ужгороді не знаю, звернулася до клініки в гострому стані, навіть без запису, бо було дуже зле. Дівчата на рецепції поставилися з розумінням і одразу спрямували мене до лікаря-гінеколога Пузако Наталії Геннадіївни. Лікар дуже уважно мене оглянула, взяла аналізи, зробила УЗД, призначила лікування на тиждень, попередив, якщо будуть запитання на протязі лікування, телефонувати до клініки, просити, щоб з‘єднали з нею. Так і сталося, піднялася температура і я зателефонувала, дівчата дуже оперативно з‘єднали, лікування откорегували і подовжили. Потім була дуже докладна і професійна онлайн консультація. Наталія Геннадіївна дуже допомогла, почуваюся набагато краще. Велике дякую лікарю, дівчатам на рецепції і клініці. Рекомендую
Лара
Ужгород, 08.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Вдячні Вам за розгорнутий та щирий відгук. Ми раді знати, що під наглядом нашого лікаря Ви знайшли рішення неприємної проблеми та залишилися задоволені результатом. Дійсно, наші спеціалісти комплексно підходять до діагностики та лікування, враховуючи індивідуальні особливості кожного пацієнта. В чому Ви змогли переконатися особисто. Сподіваємось, що Ваші рекомендації стануть у нагоді потенційним пацієнтам. Всім здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Соболь Світлані за чуйне та уважне ставлення до пацієнтів, а найголовніше Світлана Георгіївна лікар з великої літери!
Наталя
Харків, 04.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Вдячні Вам за відгук та висловлену думку про лікаря Світлану Георгієвну. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Оплатила 290 грн за прийом, щоб пробути в кабінеті у лікаря 7 хвилин і почути, що я занадто складний пацієнт для неї і краще мені звернутись в Київ (дали номер іншої клініки у Києві, який я б могла безкоштовно загуглити). Мені здається, в такому випадку було б доречно повернути кошти за прийом.
Гість
Полтава, 01.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що об'єм первинної діагностичної тактики виконано згідно об'єктивних клінічних даних. Не виключається варіант, що за необхідності пацієнт може бути скерований до спеціалізованого закладу. Більш детальна інформація Вам повідомлена телефоном, очікуємо на наступному візиті згідно попереднього запису.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила операцію місяць тому з розкриття абсцису залози. Лікар не сформував новий канал для виведення. Ткань заросла і виник рецидив через неможливість виведення рідини з каналу. Що б поговорити з лікарем платіть за нову операцію. Дуже дякую, що порізали мене за 10 тис. Якщо хочете вилікуватися, а не слухати, як вам лижуть дупу, доки ви їм платите не раджу ходити туди. У війну просто наживаються на людях, як можуть.
Єва
Харків, 31.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Єво. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалась така думка. Нами перевірено інформацію та зазначаємо, що лікувально-діагностичний процес проведено згідно вимог чинної документації МОЗУ в повному обсязі. Більш детальну інформацію Вам повідомлено телефоном. Якщо в подальшому виникнуть питання - звертайтесь, ми залюбки допоможемо. Здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
для мене найкращий лікар – гінеколог – Шаповалова А.С, знає свою роботу.
Юлія
Харків, 29.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Юліє. Дякуємо за відгук. Ми раді знати, що в стінах нашої клініки Ви знайшли комфортного для себе лікаря. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік