Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-гінекологів ОН Клінік

Відвідала лікаря-гінеколога Чебаненко. Попала до неї за рекомендацією після невдалих спроб відвідування лікарів у Румунії. За моїми враженнями вона дуже високопрофесійний лікар, дуже уважний до деталей. Провела обстеження, виявила всю картину та призначила лікування. Додатково дала поради з приводу інших проблем, які стосуються діагнозу. Я залишилася дуже задоволеною. Дійсно, найкращий сервіс та лікарі в Україні. Дякую!
Анна
Одеса, 17.05.2024
Оцінка:
Регулярно спостерігаюся у Чабаненко Інги Гієвни дуже задоволена, грамотний фахівець, уважна, призначає хороші препарати, допомагає вирішити будь-яку проблему.
Ксения Солейл
Оцінка:
Доброго дня, Ксеніє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Чабаненко Інги Гієвни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Аліна
Полтава, 12.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу дуже подякувати Соболь Світлані Георгіївні та Стрюкову Дмитру Владиславовичу, за їх професіоналізм та велике щире сердце, це лікарі від Бога, завдяки яким збулася найзаповітніша мрія, дуже бажана вагітність, (яку ми очікували 8 років), на протязі всього лікування відчувалась велика підтримка, а саме головне правильний підхід лікування,(нічого зайвого) жалкую що не звернулася до них раніше, адже проблему вирішили швидко! Рекомендую.
Наталія
Харків, 06.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших лікарів Соболь Світлани Георгіївни та Стрюкова Дмитра Владиславовича. Вдячні за рекомендації. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила естетичну операцію у Соболь Світлани Георгіївни, дуже задоволена. Лікарка професіонал своєї справи, зробила все на найвищому рівні, після операції обстежила до повного одужання. Візит до неї одне задоволення, до того ж ще й приємна та красива жінка.
Наталія
Харків, 01.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Соболь Світлани Георгіївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Бондарєва Владислава Валентинівна є справді кваліфікованим спеціалістом та делікатною у спілкуванні приємною людиною. Надає відповіді на усі питання та завжди дослухається до пацієнтів. Призначає доцільні дослідження та лікування. Усім рекомендую цього лікаря.
Влада
Харків, 30.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Владо. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Бондарєвої Владислави Валентинівни. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Соболь Світлана Георгіївна неймовірна жінка і професійна лікарка! Дуже приємна у спілкуванні, пояснювала і показувала все, що робить з моїм тілом. Якщо шукаєте хорошу і професійну гінекологиню — Вам до неї.
Наталія
Харків, 26.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Соболь Світлани Георгіївни. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Пузако Н.Г.Поставила мені ВМС ,все пройшло дуже добре,майже безболісно.Чудовий лікар,уважна,чуйна,професіонал своєї справи.
Марина
Ужгород, 22.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Пузако Наталії Геннадіївни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні у мене пройшла, моя перша відеоконцультація з лікарем. Дуже не сподобалося те що, лікаря я чекала 15 хвилин. Всього на консультацію відводиться 20 хвилин. За 490 гривень, я отримала консультацію на 5 хвилин.
Ілона
Миколаїв, 19.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ілоно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт пацієнтів на усіх етапах надання медичних послуг є одним з наших пріоритетних завдань. Перепрошуємо за дискомфорт. Більш детальну інформацію Ви отримали у телефонному режимі. Прагнемо відновити Вашу довіру та сподіваємось на продовження співробітництва. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря-гінеколога Чабаненко І.Г. Дуже приємний лікар. Зазвичай коли йдеш до гінеколога то важливо не лише професіоналізм, а і уважність та чуйність. Інга Гієвна надзвичайно приємна і хороший професіонал. Описала вона ситуацію і рекомендувала все дійсно важливе. Я залишилася дуже задоволена і точно буду звертатися ще за потреби!
Марина
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова. Приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Чабаненко Інгою Гієвною та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приємний лікар, якісне обслуговування ❤️
Катерина
Миколаїв, 15.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пузако Наталія Генадіївна чудовий спеціаліст, приємна у спілкуванні, точно поставлений діагноз - Ендометріоз та підбір лікування на вищому рівні. Від щирого серця рекомендую звернутися
Вікторія
Ужгород, 12.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Пузако Наталії Геннадіївни. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.