Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-гінекологів ОН Клінік

Була у лікаря Разборської О.М. дуже чуйний, грамотний лікар. Відповіла на всі запитання професійно. Дуже дякую за увагу і професіоналізм. Лікаря рекомендую. Далі буду лікуватися і проходити обстеження у неї.
Світлана
Миколаїв, 01.12.2023
Оцінка:
Разборська Оксана Миколаївна, дуже дякую за ввічливе і професійне спілкування. Чуйна людина і професіонал свого діла. Дякую Вам велике. Було приємно сьогодні з вами познайомитися. Одразу побачила проблему і професійно підійшла до її рішення.
Олена
Миколаїв, 01.12.2023
Оцінка:
Була вражена від чистоти в клініці. Світлий ремонт,все гарно і чисто. Привітні дівчатка на рецепції. Все гарно пояснили і провели до потрібного кабінету. Від огляду в кабінеті УЗД отримала розгорнутий огляд і роз'яснення по моєму зверненю. Лікар Кожухар Наталія Валентинівна привітна,розумна жінка, охайно безболісно оглянула мене. Після огляду в державній поліклініці , де мені довелося побувати . Тепер є з чим порівняти. Дякую лікарю за огляд. Також Дякую лікарю гінекологу Кирилюк Наталії Станіславівні за огляд на кріслі, за розгорнуту консультацію по моєму питанню і наступний алгоритм дій в моїй ситуації. Від прийому отримала і відповіді і приємне враження. Рекомендую!!!
Наталя
Харків, 30.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікарів Кожухар Наталії Валентинівни та Кирилюк Наталії Станіславівни. Вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Соболь Світлана Георгіївна - супер лікар. Живу в Києві, але заради прийому у Світлани Георгіївни приїздила до Харкова на консультацію та обстеження. Призначене ефективне лікування, показало великий результат, вилікували мої жіночі проблеми менше ніж за рік, результати аналізів вражають. Рекомендую!
Єлизавета
Харків, 28.11.2023
Оцінка:
Жаровахіна Ольга Володимирівна чудовий та кваліфікований лікар, добра людина, до якої є довіра, ще з першої консультації обережно провела огляд та надала всі рекомендації, зараз ефективно допомагає лікувати мою проблему, майстер своєї справи, обов‘язково буду приходити до неї на консультацію ще, дуже їй дякую
Яна
Харків, 27.11.2023
Оцінка:
...
Юлія
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я була сьогодні на огляді у дуже професійного лікаря-гінеколога Чабаненко Інги Гієвни. Я залишилася дуже задоволеною її привітністю, професіоналізмом і окреме спасибі за те, як ця лікарка підходить до кожного органа, нічого не пропускаючи, що б могло спричинити ті, чи інші хвороби, або просто приносило дискомфорт для пацієнта. Дуже все сподобалося!
Антоніна
Оцінка:
Доброго дня, Антоніно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря та залишилися задоволені результатом звернення до Чабаненко Інги Гієвни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кваліфіковані спеціалісти, приємний персонал, якість обслуговування на вищому рівні
Інна
Полтава, 20.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка якості сервісу та рівня професіоналізму наших фахівців. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гарний лікар
Чернігів, 19.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені все сподобалось, персонал привітний. Лікар чудовий, уважний, рекомендую.
Лукашенко Юлія
Біла Церква, 18.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та поділилися позитивним досвідом звернення до нашого лікаря. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все сподобалось, приємний персонал та лікарі. Всі дбайливо ставляться до пацієнтів.
Анна
Біла Церква, 17.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря-гінеколога Вальковської М.Г. Було дуже приємно та комфортно. Залишилися приємні відчуття.
Ірина
Миколаїв, 14.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Вальковської Марії Григоріївни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.