«ДокторПРО» стал частью Международной сети «ОН Клиник»

«ДокторПРО» став частиною Міжнародної мережі «ОН Клінік»

Що це означає для пацієнтів? Дізнатися подробиці

Відгуки про лікарів-гінекологів ОН Клінік

Дякую за уважність та дбайливість персоналу клініки. Гінеколог Оксана Юріївна – лікар-професіонал з великої літери, уважна, розумна, обізнана в різних сферах медицини, на позитиві. Приємно здивована якістю обслуговування, чуйністю та людяністю медичного персоналу. Успіхів та наснаги! Дякую.
Юлія
Черкаси, 24.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Ми раді, що у Вас залишилися тільки приємні враження після відвідування нашого медичного центру. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі інноваційне обладнання. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити вселенську подяку Соболь Світлані Георгіївні! Це неймовірна людина! Уважна, добра, розуміюча, професіонал у своїй справі! Ніколи не думала що бувають такі фахівці! Всім всім рекомендую Світлану Георгіївну!!!
Катерина
Харків, 23.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо Вам за добрі слова про наш фахівця. У нас працюють тільки кваліфіковані лікарі, які уважно ставляться до кожного пацієнта і знаходять індивідуальне рішення кожної проблеми. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до гінеколога Шмаргович Н.С. з дисбактеріозом. Уважне ставлення, акуратне; лікування призначено хороше, вилікувалася, більше нічого не турбує. Досвід був з багатьма лікарями. Дуже грамотний доктор.
Катерина
Ужгород, 21.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо Вам за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Ми раді, що звернення в наш медцентр було комфортним і результативним для Вас. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Регулярно відвідую гінеколога Ющенко Т. О. Дуже задоволена її роботою. Приємна жінка, дуже ввічлива і досвідчена. Вона професіонал своєї справи і вміє знайти підхід до клієнта. Дякую за якісно надані послуги.
Юлія
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо за щирий відгук і теплі слова. Ми прагнемо надати нашим пацієнтам максимально комфортні умови на кожному етапі перебування в медичному центрі. Завжди готові допомогти і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася в клініку «ОН Клінік» до лікаря Шмаргович Надії Степанівни, хочу відзначити високий професіоналізм лікаря, також лікарів УЗД та працівників рецепції. Дякую за ввічливе ставлення та допомогу.
Лариса
Ужгород, 17.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що перебування в стінах нашого медцентру було комфортним. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я вельми задоволена лікарем-гінекологом пані Сніжаною Вербовою. Її підхід до роботи геніальний, вміє гарно і доступно пояснити і дійсно її рекомендації дають результати і тільки позитивні. Незважаючи на свій графік, п. Сніжана завжди підтримує контакт. Велике дякую усім. Будьте здорові, а пацієнти завжди задоволені.
Марина
Черкаси, 17.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук. Якісне медичне обслуговування в комфортних умовах - один з головних принципів роботи наших медичних центрів. У нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти. Завжди раді допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар-гінеколог Малащук О.Ю. приємна жінка, всі запитання задавала по суті (професійно). Вислухала всі скарги, додатково порадила зробити обстеження, в цілому огляд і здача аналізів – все чудово. Прийом сподобався. Раджу звертатись до цього лікаря.
Іванна
Черкаси, 15.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Іванно. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Нам приємно, що в особі нашого спеціаліста Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я і залишилися задоволені результатом. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добридень! Хочу залишити відгук про роботу Філатової Тетяни Сергіївни. Спостерігаюся у неї вже протягом 2-х років, враження найкращі! Лікар за короткий термін допомогла правильно діагностувати і позбутися майже усіх моїх проблем, тоді як в іншій клініці у мене чомусь "не помітили" цих проблем, при цьому регулярно відправляючи на аналізи і на "лікування" незрозуміло від чого. Рекомендую Тетьяну Сергіївну як грамотного, ввічливого фахівця, який заощадить ваші гроші, час і нерви.
Анна
Харків, 13.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анно. Спасибі, що знайшли можливість поділитися своє історією звернення в наш медичний центр. Одним з головних стандартів нашої робіт є індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високої якості. Також у розпорядженні наших фахівців перебуває потужна матеріально-технічна база, що сприяє ефективності лікувально-діагностичного процесу. Завжди раді допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прекрасна клініка і персонал. Все швидко, чітко і по справі. Уважні лікарі і медсестри. Сподіваюся, більше не потрапляти в лікарні, але якщо раптом, то тільки сюди.
Юлія
Харків, 12.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Ми щиро раді, що Вам було комфортно проходити лікування в стінах нашого медичного центру. Дякуємо за позитивний відгук. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Оплатила послугу гістероскопія з витяганням ВМС. В результаті спіраль не дістали. Відповідно, гроші ніхто не повернув. День на вітер.
Наталія
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, в деяких випадках мета діагностичної процедури може бути не досягнута в силу об'єктивних причин, але заздалегідь це припустити не представляється можливим. Ми раді, що питання було вичерпано. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувалась у Свинчук Олени Миколаївни! Задоволена на 100%. Лікування тривало більше року, лікували дисплазію, але комплексний підхід і хороші препарати дали позитивний результат! Отримала омріяний аналіз без жодних відхилень. Дякую Олені Миколаївні)
Оксана
Полтава, 06.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Для кожного пацієнта лікарі «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування і дають рекомендації з урахуванням всіх діагностичних показників. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медцентру і якістю медичного обслуговування. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Саморай Людмила Іванівна - хороший лікар, потрапила до неї після невдалої спроби візиту до лікаря в тій же клініці. На всі питання відповідає просто і зрозуміло, усунула проблему на відмінно. Спокійний і лояльний лікар, акуратна, перед процедурою попереджає, що і як (щоб пацієнтові потім це не було несподіванкою). Раджу!
Тетяна
Миколаїв, 02.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Саморай Л.І. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом візиту і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік