0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-гастроентерологів ОН Клінік

Дуже був теплий прийом, дуже уважний. Велике спасибі доктору Селівановій Ларисі Ігорівні.
Ольга
Харків, 29.09.2023
Оцінка:
Лікар Голєва Н.І. докладно вислухала, задавала запитання згідно напрямком (гастроентерологія). Здійснила огляд. Надала чітку консультацію. Уважна. Я задоволена!
Віра Валеріївна
Чернігів, 28.09.2023
Оцінка:
Кошмар! Кошти на вітер! Лікаркапризначила ліки. В аптеці з'ясувалося, що вони відпускаються за рецептом. Звернувшись на наступний день до лікарки з проханням виписати рецепт отримали категоричну відмову. Лікар відмовилася виписати РЕЦЕПТ! Якістю самої консультації такаж не задоволені. Нічого не пояснила. Просто "пийте ліки, але вони все одно не допоможуть" і "здайте аналізи, щоб були" Який толк від такої консультації?
Юлія
Біла Церква, 28.09.2023
Оцінка:
На протязі декількох років, періодично відвідую клініку. Коли б я не приходила, незалежно від пори року, погоди, мене завжди зустрічають з усмішкою молоді, гарні, важні працівники рецепшену, навіть звертаються по імені, по-батькові і знають до якого іду лікаря. До якого б я спеціаліста не зверталась, завжди отримувала висококваліфікаційну консультацію, пораду, лікування. Впевнена, що клініка має пишатись такими спеціалістами. Зичу всім добра, здоров'я, миру!
Наталія Петрівна
Черкаси, 27.09.2023
Оцінка:
Жила Людмила Григорівна - це дуже уважний та компетентний лікар. Вислухала пацієнта, оглянула всі медичні аналізи, зробила огляд і точно поставила діагноз. Труба Валентина Гаврилівна - гарний лікар, дуже уважно зробила УЗД, під час огляду також пояснювала і показувала пацієнту на його органи.
Жанна Петрівна
Чернігів, 27.09.2023
Оцінка:
...
М
Миколаїв, 23.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив прийом у гастроентиролога в Кропивницькомму відділені ОН клінік. Лікар Саковніч Інна Ігорівна. Дуже задоволенний. Був два рази на прийомі і робив аналіз біопсії. Лікар уважний , професійний рівень високій. Гарне ставлення. Дуже задоволенний рівнем прийому і ставленням. Дякую усьму персоналу ОН Клінік у Кропивницькому.
Правда Олександ Васильвич
Кропивницький, 23.09.2023
Оцінка:
Гарне обслуговування лікарів. Гарне обслуговування на рецепшені. Завжди чисте приміщення клініки. Рекомендую знайомим, друзям, родичам.
Наталія Миколаївна
Черкаси, 19.09.2023
Оцінка:
Була на прийомі у лікаря Голєвої Н. І. Це - компетентний, грамотний лікар, справжній професіонал своєї справи! Дякую за своєчасно, оперативно надану медичну допомогу та лікування. В будь-який момент можна звернутися в телефонному режимі. Рекомендую. Дякую за вашу працю.
Ірина
Чернігів, 15.09.2023
Оцінка:
07.09.2023 був вдруге на прийомі у гастроентеролога Шканд Т.В. Лікар подивившись аналізи призначила антихелікобактерну терапію. Оскільки аналіз крові показав, що в організмі хелікобактер. Також були поради щодо харчування та лікування. Сподобалося що була можливість обговорити з лікарем питання щодо лікування в інший час після прийому. Якщо Вам потрібен гастроентеролог, звертайтеся до Шканд Т.В. Лікар дуже хороший. Не пошкодуєте.
Сергій
Харків, 12.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шканд Тетяни Віталіївни. Раді, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з фахівцем. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все добре! Сподобалось на ресепшені! Дуже приємні і гарні дівчата!
Олександр
Миколаїв, 07.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з персоналом. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Отримала консультацію лікаря —гастроентерологічних Чернявської Дуже добра та приємна‘, уважна та доброзичлива Лікар від Бога
Грушина Любов
Біла Церква, 07.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Чернявської Марини Вікторівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.