Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-гастроентерологів ОН Клінік

Лікар Бараннік Г.А - це ніби занурення у радянське минуле. Лікар, який не вміє слухати і має проблеми у користуванні з комп'ютером. Не розумію навіщо я заплатила за прийом, який могла безкоштовно отримати у районній поліклініці.
Дарина
Суми, 09.04.2024
Оцінка:
Отримав консультацію у Валентини Петрівни Гарчар. Напевно найкраща консультація у моєму житті. Дуже щиро дякую особисто лікарю і всьому персоналу. Буду рекомендувати усім. Окрім професіоналізму присутня величезна людяність. Низький уклін.
Микола
Ужгород, 05.04.2024
Оцінка:
Лікування проходила у спеціаліста Давидянц Ольга Ярославівна, можу сказати тільки найкращі слова про цього лікаря. Ввічлива, професійного підходу,високої кваліфікації. Результатом задоволена. Можу рекомендувати цього кваліфікованого лікаря. Дякую , щиро.
Любов
Біла Церква, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Давидянц Ольги Ярославівни. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого фахівця. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Фролова Е.Ю. за лікування, дуже хороший чуйний, уважний спеціаліст, за правильне лікування і встановлений діагноз.
ЛЮБОВ СТАНІСЛАВІВНА
Черкаси, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове Станіславівно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Яцентна С.М. - велика подяка, мені дуже допомогла, я бажаю їй успіху і щоб вона ще людям допомагала.
Катерина Іванівна
Черкаси, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино Іванівно. Дякуємо за позитивний відгук. Зворушені щирими словами подяки на адресу нашого лікаря Яцентної Світлани Михайлівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Фроловій Е.Ю. за кваліфіковану допомогу! Персонал дуже привітний та надава допомогу в моїй ситуації. Дякую!
Тетяна Сергіївна
Черкаси, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно Сергіївно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувалася у гастроентеролога Ольги Ярославівни Давидянц пройшла курс лікування від хелікобактер. Результатами задоволена інфекцію вилікували, рекомендую Адміністратори привітні, прийоми вчасні, в клініці чисто)))
Олена
Біла Церква, 07.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Давидянц Ольги Ярославівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Рекомендую гастроентеролога Гарчар Валентину Петрівну! Дуже чуйна , уважна,видно ,що лікарю дійсно важливо розібратися в проблемі . Призначила ефективну схему лікування. Дала хороші рекомендації,виписала препарати ,які покращили мій стан. Після консультації залишилися приємні враження і відчуття, що все буде добре.Дуже вдячна, буду й надалі спостерігатись у цього лікаря.
Інна
Ужгород, 03.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо за позитивний відгук. Цінує Вашу думку. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Гарчар Валентини Петрівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі в лікаря Бакшеєва та Давидянц, хочу подякувати за гарне відношення, швидке лікування, приймали вчасно. Також дякую дівчатам на рецепції за гарне ставлення до пацієнтів В клініці чисто, охайно Рекомендую
Наталія Василівна
Біла Церква, 29.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє Василівно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та фахівців. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все добре.На п'ять із п'яти.
Микола
Черкаси, 27.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Миколо. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарна атмосфера у самій клініці. Все тихо і спокійно. Уважні дівчата, доброзичливі, завжди готові допомогти. Кваліфіковані лікарі до яких хочеться приходити, з ними приємно розмовляти, надають зрозумілу консультацію.
Анна Олександрівна
Кропивницький, 23.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно Олександрівно. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви високо цінуєте рівень професіоналізму наших фахівців. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікуюсь в "ОН Клінік" вже 2 місяці. Відвідую гастроентеролога Фролову Е.Ю. та уролога Тичука В.П.. Лікування ефективне, дає позитивні результати. Лікуванням 100% задоволений. Дівчата на рецепції відповідальні, доброзичливі. Дякую медичному закладу "ОН Клінік"!
Віталій Володимирович
Черкаси, 23.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віталію Володимировичу. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Для нас важливо знати, що Ви задоволені спілкуванням з персоналом та результатом звернення до наших лікарів Фролової Еліни Юріївни та Тичука В'ячеслава Петровича. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.