Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-діагностів ОН Клінік

Були на прийомі в лікаря Робили ЕЕГ Дуже компетентний лікар, гарне обслуговування, дуже уважна до дитини. Спасибі вам велике, будемо звертатися ще!!!
Світлана
Дніпро, 12.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишились позитивні враження, лікар Людмила Олександрівна компетентна людина, майстер своєї справи Рекомендую медичний центр „ ОН Клінік для пацієнтів
Іріна
Дніпро, 12.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам важливо знати, що Ви маєте приємні враження від звернення до нашої клініки та лікаря. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Я вже закінчила лікування. Мені все сподобалось. Медсестри дуже професійні, уважні. Організація лікування на дуже високому рівні. Дякую за вашу роботу!
Світлана
Миколаїв, 25.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та фахівців. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила електроенцифолографію у лікаря Соловйова Г .О .Процедура пройшла спокійно, лікар дуже приємна та уважна.
Зоя
Полтава, 15.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Зоє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Соловйової Галини Олексіївни. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сардак Ирина Сергеевна ведеться принцип с Азербайджанцами! Просьба обратить внимание на ее общение с людьми
Табріз
Дніпро, 09.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Табріз. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що Вам було дискомфортно звернення до клініки. Зазначаємо, що прийом пацієнтів у клініці проводиться згідно попереднього запису та встановленого регламенту. Більш детальна інформація Вам повідомлена телефоном. Завжди будемо раді бачити Вас у клініці, якщо буде потрібна наша допомога, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.