0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-ендокринологів ОН Клінік

Хочу поблагодарить Ирину Валеровну за приём, очень доступно все объяснила, очень хороший врач, вежливая, добрая, отзывчивая, очень рекомендую её. Спасибо ей большое за приём.
Марія
Одеса, 28.09.2023
Оцінка:
Сьогодні вперше відвідала вашу клініку з приводу консультації ендокринолога. У захваті! Дівчата на рецепції дуже привітні, ввічливі. Лікар Головченко О.В. - лікар для мене з великої літери. На своєму місці. Добре знає свій фах, консультує не тільки по профільним захворюванням, але й суміжнім. Дуже сподобалось. Відтепер я ваш клієнт.
Галина Рудольфівна
Черкаси, 28.09.2023
Оцінка:
Світлана Леонідівна - найкращий ендокринолог. Дуже чуйна людина, справжній ФАХІВЕЦЬ. Завдяки Світлані Леонідівні моє здоров'я тримається на гарному рівні. Дякую.
Ірина
Харків, 25.09.2023
Оцінка:
Обухівська хороший фахівець підсказала розказала. Дай Бог щоб помогло.
Ігор
Оцінка:
Доброго дня, Ігорю. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Обуховської Ірини Валеріївни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені сподобалося.Лікар ендокринолог мені здалася чудовим кваліфікованим спеціалістом,але це було моє перше звернення.Далі побачимо.
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Консультувалася у Дунаєвої Інни Павлівни. Консультацією дуже задоволена. Лікар дуже грамотний. На всі запитання надала кваліфіковані відповіді. Також дуже добре проконсультувала на рахунок схеми лікування. Все було зрозуміло. Дякую такому висококваліфікованому спеціалісту. Бажаю всім мирного неба та процвітання.
Інна Григорівна
Харків, 01.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Консультувалася у Дунаєвої Інни Павлівни. Консультацією дуже задоволена. Лікар дуже грамотний. На всі запитання надала кваліфіковані відповіді. Також дуже добре проконсультувала на рахунок схеми лікування. Все було зрозуміло. Дякую такому висококваліфікованому спеціалісту. Бажаю всім мирного неба та процвітання.
Служба контролю якості ОН Клінік
Друзі побувала в ОН Клініці міста Миколаєва у лікаря ендокринолога Матвеєнка Наргіз Фузулі!!!!! Хлопці!!! Це не лікар це казка!!! Настільки молода і досвідчена!!! Настільки мила і приємна, за весь час відвідування лікарень за 47 років уперше зіткнулася з таким позитивним фахівцем. Спасибі вам велике Наргіз Фузулі за те, що в нашому місті ви є!!!!!
Олена
Миколаїв, 30.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого фахівця. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням та результатом звернення до нашого лікаря Матвєєнко Наргіз Фузулі Кизи. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були у лікаря на прийомі Матвєєнко Н.Ф. Отримали консультацію та залишилися задоволені. Доктор уважна, чуйна та компетентна. Дякую!!!
Олександр
Миколаїв, 23.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого фахівця. Приємно знати, що Вам сподобалася консультація нашого лікаря Матвєєнко Наргіз Фузулі Кизи. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочеться висловити свою подяку прекрасному лікареві Атаманенко Альоні Валеріївні! Це лікар з великої літери, дуже уважна та чуйна і звичайно професіонал своєї справи! Велике дякую!
Анжеліка
Харків, 17.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анжеліко. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили подяку нашому лікарю Атаманенко Альоні Валеріївні та відзначили професіоналізм фахівця. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Записалася на прийом до лікаря вже з готовими результатами аналізів і знімками УЗД щитовидки. Була перед цим у різних містах у двох незалежних лікарів із різних клінік, які сказали, що мені необхідно буде пройти курс лікування. Саме з цим я прийшла в он клінік, щоб дивлячись на мої аналізи мені приписали курс лікування, на що мені лікар відповів. Лікар мені сказала, що з моїми аналізами все гаразд, хоча там підвищено, там щось знижене, але зі мною все гаразд, я можу просто поїсти риби, почекати зиму, коли стан погіршиться, і тоді вже повторно здати аналізи, і почати лікування. Я подумала, що це жарт якийсь, я питаю, тобто ви дійсно хочете мене лікувати рибою, на що мені лікарка відповіла, що якщо я хочу, вона може виписати мені якісь ліки. Я чекала запису тиждень до цього лікаря, щоб почати лікування, вкрай розчарована прийомом, підійшла на ресепшен, попросила повернення коштів, після 20 хвилин переговорів я заповнила анкету, і мені повернули кошти за прийом. Я звернулася зараз в іншу клініку де мені приділили належну увагу. Зараз я проходжу курс лікування в адекватного лікаря.
Карина
Дніпро, 12.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Карино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, якщо у Вас склалось таке враження. Метою кожного лікаря є кваліфікована допомога пацієнту. Зазначаємо, що лікар встановлює діагноз та визначає тактику подальших лікувальних дій на підставі усіх об'єктивних клінічних даних з урахуванням результатів додаткових інструментальних обстежень. У своїй роботі лікарі керуються чинними протоколами і стандартами МОЗ України та надають відповідні рекомендації пацієнтам. Кожен фахівець має право на свою професійну думку. Пацієнт може погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря, а також має право вільно обирати лікаря та медичний заклад на свій розсуд. Більш детальна інформація Вам повідомлена у телефонному режимі. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
В кабінеті відеоконсультація не працювала тому відеоконсультація проводилась по телефону, До такої консультації я не була готова. Вважаю що така консультація не відповідає сучасності
Тетяна
Харків, 11.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація і зазначаємо, що опція по відеоконсультаціям працює коректно. У разі, якщо виникають будь-які питання або складнощі при підключенні - завжди можна звертатись до технічної підтримки. Ми завжди готові допомогти, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Користуюсь послугами клініки вже близько 7 років. Задоволена роботою персоналу та професіоналізмом лікарів. Особливо - ендокринолога Скорикової Світлани та гінеколога Браславець Алли. Завжди отримую швидке обслуговування та відповіді на питання від адміністраторів.
Анна
Харків, 20.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви обрали нашу клініку та високо цінуєте професіоналізм наших фахівців. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.