Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-кардіологів ОН Клінік

Сьогодні був на прийомі у лікаря кардіолога Коваленко Вікторії Юріївни. Все сподобалось. Робив ЕКГ та УЗІ. Дуже уважна до пацієнтів. Лікар професіонал своєї справи. Буду ще звертатись
Роман
Миколаїв, 11.07.2024
Оцінка:
Повністю задоволена роботою Саркісяна К.І.. Мені сподобалось!
Вікторія Олегівна
Кропивницький, 04.07.2024
Оцінка:
Величезна подяка лікарю Максимчук Ганні Іванівні. Дуже ввічливий, грамотний, приємний, співчутливий лікар. Величезне ще раз спасибі!
Надія
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Максимчук Ганни Іванівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую кардіологу Скибі А.Ю. за правильно підібране лікування. Рекомендую!
Олена Миколаївна Шита
Біла Церква, 10.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено Миколаївно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Скиби Олени Юріївни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кумпан Наталія Василівна дуже приємний та чудовий лікар.
Ніколетта
Ужгород, 04.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ніколетто. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Кумпан Наталії Василівни. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сівцева Юлія Віталіївна - професіонал високого рівня. Ми залишилися задоволені її працею. Дякуємо.
Петро
Харків, 04.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Петре. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого лікаря Сівцевої Юлії Віталіївни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У кардіолога Максимчук Ганни була вперше, проте була приємно здивована її тактовністю, уважністю та зацікавленістю у причині мого візиту. Отримала чудові емоції від спілкування із цим спеціалістом. Дякую! Нехай щастить.
Оля
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Максимчук Ганною Іванівною та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені дуже сподобався прийом у лікаря-кардіолога Андрія Анатолійовича Хромихіна. Уважно поставився до мене.Все роз'яснив. Дуже задоволена. Прийду ще.
Віра
Харків, 28.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віро. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Хромихіна Андрія Анатолієвича. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийомом задоволена, лікар Максимчук Ганна Іванівна вислухала мої скарги на самопочуття і віднеслась до них уважно та з повагою. Надала рекомендації по лікуванню. Прийомом задоволена, дякую.
Тетяна
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Максимчук Ганни Іванівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалося на прийомі у кардіолога Сівцевої Юлії Віталіївни. Прийом провела уважно, професійно проконсультувала, отвітила на мої запитання стосовно моєї хвороби, роз'яснила доходчіво. Дуже сподобалось.
Галина
Харків, 25.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Галино. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим лікарем Сівцевою Юлією Віталіївною. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже все сподобалось, все вчасно, узд зроблено і лікар кардіолог Коваленко В. Професіонально проконсультували. Буду звертатись
Ольга
Миколаїв, 15.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікарів. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вже майже рік користуюся послугами цієї клініки. Відвідувала центр на Ярослава Мудрого і на Гагаріна. Завжди була задоволена лікарями. У кардіології була на прийомі у лікаря Звєринської, але тепер вона не працює, тому довелося обирати іншого лікаря. Так як мені зручно приходити в центр на Гагаріна, я записалася до лікаря Добровольської. Я не місцева, живу за 100 км.від Харкова і часто обмежена у часі. Знаючи, що прийом триває 30-40 хвилин, завчасно взяла квиток. С самого початку мене здивувало, як лікар переглянула мої аналізи. Їх багато, кілька сторінок. Вона подивилася тільки перші. Результати кауголограми вони прочитала тільки після того, як я її попросила. Довго збирала і вносили в програму мої дані, хоча все це вже було сказано при попередньому зверненні до лікаря. Коли я, після 25 хвилин прийому, звернула її увагу на те, що скоро мені треба виходити, а ніякої інформації щодо лікування я ще не отримала, то почула відповідь: я працюю в новій програмі, яка потрібна вам. І не підганяйте мене. Вибачте, мені не так важлива виписка, як живе спілкування з лікарем. Я приїхала для того, щоб лікар пояснив мені свої призначення, розказав про аналізи. Меня важливо знати які ліки і для чого приймати. Нічного цього озвучено не було. Через 37 хвилин прийому мені віддали виписку зі словами: там все написано, самі розберетеся. Вперше зустрічаю таке відношення до пацієнта. Чому інший лікар встигав опитати, розшифрувати аналізи і надати рекомендації? Без хамства і зверхнього ставлення. Дуже не сподобалося мені такий прийом. Тепер буду шукати іншого лікаря, бо до Добровольської вже не прийду ні за що.
Валентина
Харків, 15.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалася така думка. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Безумовно, взаєморозуміння та комфорт у спілкуванні між лікарем та пацієнтом є важливим для досягнення успіху у лікуванні. Нам прикро, що під час консультації не виникло контакту та порозуміння з лікарем. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт. Зазначаємо, що у пацієнта завжди є можливість змінити лікаря, якщо виникла така необхідність, та звернутися до іншого фахівця цього профілю, оскільки усі напрямки у клініці представлені кількома спеціалістами. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.