Logo
0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Полтава

Очень нравится клиника) все врачи безумно милые и компетентные очень любим педиатра Наталью Ивановну всем советую хороший специалист и мы были на узи всей семьей у Станислава Анатольевича тоже очень понравился позитивный человек ) вообще это моя любимая клиника ходим и В Харькове и в Полтаве всегда довольны ! Чисто красиво все милые и добрые девочки на ресепшене все красивые и максимально приятные
Изабелла Владимировна
Полтава, 15.07.2024
Оцінка:
Рекомендую клініку та спеціалістів даного закладу. Уважний та привітний персонал. Кваліфікації спеціалістів на найвищому рівня. Дякую за вашу роботу та підтримку.
Карамушко Світлана
Полтава, 28.06.2024
Оцінка:
Спасибо Власюку С.В. операция прошла отлично.
Евгений
Полтава, 27.06.2024
Оцінка:
Сьогодні була на прийомі у терапевта Юрченко Лілії Василівни. Дуже задоволена прийомом і професіоналізмом лікаря. Тепер всім її раджу! Також Третякова Леся Анатоліївна хороший лікар. Минулого року була у лікаря-терапевта Ступар. На жаль, до цього лікаря більше ніколи не звернусь. Під час прийому лікар розглядала в телефоні якісь профілі моделей, була дуже нетактовна, назначила неймовірну кількість аналізів на все що можна, а про підготовку не попередила, в результаті, був згаяний час. Також хочу гарно відмітити лікаря дерматолога Дадонову Олену Миколаївну та ендокринолога Кияшко Оксану Михайлівну. Дівчата в кол-центрі та на ресепшені дуже приємні та ввічливі.
Тетяна
Полтава, 20.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Ми раді, що більшість лікарів Вам підходять і консультації були корисними для Вас. Хочемо зазначити, що в нашій клініці всі процеси проходять згідно встановлених стандартів і вимог законодавства. Лікувально-діагностична тактика по будь-якій спеціалізації також грунтується на підставі вимог нормативної документації МОЗ. Ми перепрошуємо, якщо візит до одного з лікарів був не комфортним для Вас. З плином великого проміжку часу після візиту в нас немає можливості встановити хід подій на прийомі. Сподіваємось на продовження співпраці з Вами, зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю Гавриленко В М За чудово проведену операцю з видалення гемороїдального вузла,та реабілітацію. Незважаючи на молодий вік Приємний в спілкуванні з високим професійним рівнем. Оскільки це делікатна проблема ,важко комусь довірити,але тут я не пригадала. Щиро дякую і бажаю успіху
Ірина
Полтава, 20.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Гавриленка Віталія Миколайовича. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена. Рекомендую Лікаря Петрова Наталія
Анастасія
Полтава, 15.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Залишала скаргу на лікаря гінеколога Петрову Наталію Василівну, мала відзвон від Онклінік, яким залишилась вкрай незадоволена. Замість того, щоб сказати, що дійсно дії лікаря неприпустимі і ми проведем якусь роботу з лікарем, щоб такого більше не повторювалось, мені 15 хвилин розказували, чому мої скарги не є важливими, це все нормально, «ми вибачаємось звісно, але взагалі просто одним пацієнтам підходить певний спеціаліст, а іншим цей спеціаліст не підходить». Мені важко уявити пацієнта, якому підходить лікар який змушує пацієнта відчуватися пригнічено (навіщо Ви годували дитину півтора роки? У Вас тепер буде рак), ображено (Ви зовсім не слідкуєте за своїм здоровʼям, адже Ви не зробили УЗІ як тут рекомендовано (потім лікар його знайшла і жодним чином не вибачилась), огидно від порушення особистих кордонів (а ким Ви працюєте? А де Ви працюєте?) в ситуації де час консультації обмежений (в результаті на огляд було залишено недостатньо часу і огляд відбувся неякісно). Я приходжу в приватну клініку з метою отримати послугу якісно, швидко, чемно. Я не отримую таку послугу, залишаю свій відгук, на що отримую відзвон після якого моя образа зростає втричі, бо це не в лікаря проблеми з комунікацією, це пацієнт неправий. Я глибоко незадоволена. Я не розумію навіщо мені платити 400 грн за консультацію в приватній клініці, коли я можу отримати послугу з точно не гіршим ставленням до пацієнта в іншій клініці безкоштовно. Дякую
Олександра
Полтава, 07.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості та висловлену думку. Нам шкода, якщо Вам не сподобався прийом і Ви відчули дискомфорт при зверненні до клініки. Повторно приносимо наші вибачення. Детальну інформацію і пояснення Вам вже було озвучено в усному діалозі. Якщо не підійшов або не подобається лікар — завжди можна змінити лікаря, у нас кожне відділення представлено кількома спеціалістами. Безперечно, кожен пацієнт має право обирати найбільш зручний для себе заклад або лікаря, в тому числі з прийнятною фінансовою складовою або користуватись безкоштовними медичними послугами. Завжди готові допомогти, зичимо Вам добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у терапевта Юрченко Лілія Вона провела детальний огляд; ознайомилася з всіма результатами аналізів. З врахуванням мого лікування, Ніяких додаткових ліків не назначала. Відповіла на всі мої питання. Прийомом задоволена.
Віта
Полтава, 01.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віто. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Юрченко Лілії Василівни. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук про "лікування", яке я отримала в ОнКлінік, місто Полтава. В кінці квітня я звернулась за плановою консультацією до гінеколога Петрова Наталія Василівна, на час звернення не мала ніяких скарг, проте після отримання аналізів було поставлено діагноз бактеріальний вагіноз та мастопатія, було призначено лікування. Після лікування і з'явились скарги, проте якраз на них уваги не звернули, призначили знову здавати аналізи та записали вже на четверту консультацію. Хочу зауважити що за три відвідування я не отримала пояснень, що означають діагнози, я не почула розшифровку діагнозів; не знала які ліки виконують яку функцію, які причини появи моїх діагнозів, як запобігати їхній появі. Тож не маючи чіткого розуміння що зі мною не так і будучи розгубленою від неочікуваного діагнозу, я вирішила звернутися до іншого фахівця. Фахівець переглянувши всі аналізи та призначення впевнено пояснила, що лікування було призначено без урахування особливостей пацієнта, виключно по аналізам, крім того, лікування спричинило наслідки, з якими тепер треба працювати. Мені також пояснили, що діагноз бактеріальний вагіноз - не ставиться якщо пацієнт не має скарг характерних для цієї хвороби і лікування було не потрібним. Стосовно мастопатії мені було призначено препарат Квінол Дуо, ефективність якого не підтверджено доказовою медициною. Роблю висновок, що замість лікування з мене просто викачали гроші, поставили діагноз за неактуальною інструкцією, призначили препарати, які мені нашкодили; витратили мій час та загнали в стрес, через хворобу, якої по факту я не мала. За місяць я витратила в ОнКлінік: 4460 грн, хоча достатньо було однієї консультації, УЗД і базових аналізів. На лікування, яке мені було не потрібно: 1934 грн Це точно не те, що я хотіла отримати звернувшись у приватну клініку та довірившись спеціалісту. Вимагаю повернення коштів за неналежне лікування!
Анна
Полтава, 30.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що лікувально-діагностична тактика визначається на підставі об'єктивних клінічних даних і результатів обстежень. Під час первинного прийому лікар встановлює попередній діагноз та призначає необхідні обстеження для виявлення причин наявної патології. На повторному візиті лікар встановлює кінцевий діагноз та призначає лікування з урахуванням отриманих результатів аналізів. Пацієнт на свій розсуд може погоджуватись або ні з професійною думкою лікаря. Вартість медичних послуг клініки зафіксована в затвердженому прайсі. Завжди готові допомогти, зичимо Вам добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Аліна
Полтава, 12.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здавали сьогодні аналіз на алергени, дитину обкололи три рази і тільки на четвертий раз визвали більш досвідчену медсестру, яка з першого разу взяла аналіз, дуже не задоволена таким обслуговуванням, вирішіть будь ласка цю проблему .
Аліна
Полтава, 02.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за вибір нашої клініки і діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що венозний доступ залежить від маси фізіологічних факторів на момент забору і є різна його складність. Технічні моменти по венепункції в медичній практиці трапляються не рідко. Нам шкода, що склалася така ситуація і перепрошуємо за дискомфорт. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволений професіоналізмом лікаря. Щиро дякую за проведену операцію. Не зважаючи на молодий вік, лікар дуже приємний у спілкуванні і професіонал у своїй справі.
Андрій
Полтава, 30.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрію. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Консультація лікарів в «ОН Клінік Полтава»

Проктологія

Лікування геморою і інших проктологічних захворювань за допомогою малоінвазивних методик.
Детальніше про відділення

Урологія

Чоловіча та жіноча урологія. Лікування проблем з потенцією. Консультація андролога.
Детальніше про відділення

Гінекологія

Діагностика і лікування патологій шийки матки, запальних та незапальних захворювань.
Детальніше про відділення

Дерматологія

Діагностика і лікування дерматологічних захворювань. Видалення шкірних новоутворень.
Детальніше про відділення

Сімейна медицина

Діагностика, лікування та профілактика захворювань у всієї родини або у окремих її членів.
Детальніше про відділення

УЗД

Точна ультразвукова діагностика органів і систем. Останні моделі УЗД-апаратів.
Детальніше про відділення

Терапія

Консультації терапевта. Первинна діагностика захворювань. Напрямок до профільних лікарів.
Детальніше про відділення

Гастроентерологія

Ефективне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Консультації з питань харчування.
Детальніше про відділення

Адреса: Полтава, проспект Віталія Грицаєнка (пр. Першотравневий), 18-А

ОН Клінік Полтава
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.