Відгуки ОН Клінік Полтава

Проходила курс латексного лігірування у лікаря Голубка М. І. Процедури проходили з перервою у два тижні, без відриву від роботи, у зручний для мене час! Процедура проходила у комфортних умовах, безболісно! Лікар був дуже уважний, надав консультації, давав відповіді на питання! Дуже зручно, що можна оплатити лікування частинами. Буду рекомендувати лікаря! Персонал чудовий, доброзичливий.
Світлана
Полтава, 21.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Лігування латексними кільцями є одним з найбільш популярних і ефективних безопераційних методів лікування. У медичних центрах "ОН Клінік" використовуються сучасні методики, які дозволяють вирішити неприємні проблеми в комфортних умовах і не змінюючи звичний спосіб життя. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хороша атмосфера, персонал ввічливий, лікар уважний і кваліфікований. Дякую.
Алена
Полтава, 19.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. Раді, що Ви задоволені рівнем надання медичних послуг в «ОН Клінік Полтава». Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячний лікарю Полеводі Наталії Юріївні за її професіоналізм і людські якості! Звернувся до неї зі своєю проблемою по здоров'ю. До прийому даного фахівця, я кілька разів опинявся на прийомі у бізнес-лікарів, яких зараз достатньо в наш час і які відразу пропонували мені дороге втручання і маніпуляції з носовою перегородкою, навіть не вислухавши мої скарги і проблематику. Мовляв "У Вас тут дефект, і я знаю як його усунути", а чи є цей дефект для мене проблемою або як його усунення вплине на мої основні скарги, ніхто не відповідав або давав дуже розпливчастий відповідь. Так ось на відміну від такий "фахівців", Наталя Юріївна вислухала проблематику і задала питання по суті, що дозволило визначити основні мої скарги. Я дійсно, перший раз отримав не упереджена думка фахівця і висококласної консультацію, що дозволило скласти грамотний план лікування саме тих проблем з якими звернувся. А не з тими, де лікар найбільш фінансово зацікавлений :) Тому висловлюю велику подяку Наталії Юріївні за її професіоналізм і людські якості. Я залишився дуже задоволений її прийомом, і відповідно мед.учережденій, в якому вона приймає. Тепер, при необхідності, буду звертатися до них і до інших фахівців. Також, можу запропонувати, якщо Вам десь порадили дорогі ЛОР процедури або втручання, то можливо варто отримати альтернативну точку зору? Думаю, прийом у такого фахівця, як Наталя Юріївна, Вам обійдеться дешевше і вигідніше. А якщо втручання виявиться дійсно необхідним, то після прийому, Ви будете набагато впевненіше в цьому!
Alex
Полтава, 14.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок і добрі слова про наш медичний центр і фахівця. Раді, що рівень професіоналізму лікаря Полевода Н. Ю. виправдав Ваші сподівання. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом візиту і якістю медичних послуг. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня, індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики і лікування. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне і високотехнологічне обладнання, яке у нас використовується. Ми раді, що перебування в нашому медичному центрі було комфортним і ефективним, а головне, Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Досвідчений спеціаліст, дуже уважна, якщо на УЗД, то тільки до неї.
Олена
Полтава, 13.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Величко І.О. виправдав надану Вами довіру. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до лікаря проктолога Власюк С. В. Лікар дуже уважний, провів огляд все пояснив, як лікуватись. Лікувався в м. Київ Оксфорд Клінік, там нема таких лікарів. Дуже задоволений ОН Клінік, за чуйне відношення до пацієнтів. Дякую і буду рекомендувати всім.
Олег
Полтава, 07.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Для нас важливо, що Ви залишилися задоволені якістю медичної допомоги, і змогли на своєму досвіді переконатися в професіоналізмі нашого лікаря. Дякуємо за позитивний відгук і Ваші рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я проходила курс лікування у лікаря Голубки М.І. з приводу внутрішнього і зовнішнього геморою і видалення поліпа методом лазерної вапоризації. Процедура пройшла швидко і безболісно одноразово. Післяопераційний період пройшов майже безболісно з деякими фізичними обмеженнями. Через 3 тижні відчуття злорової людини. Лікар чуйний, уважний, моральна підтримка доопераційна і післяопераційна на високому рівні. Дякую за турботу
Галина
Полтава, 07.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо Вам за щирий відгук про наш медичний центр і спеціаліста. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли значно підвищити якість життя. У медичних центрах "ОН Клінік" використовуються інноваційні методики лікування, які дозволяють вирішити неприємні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного способу життя. Бажаємо міцного здоров'я, не забувайте про необхідність профілактичних оглядів.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хороша клініка, відмінні фахівці. Я залишилася задоволена. Окремо хочу подякувати Свинчук Олені Миколаївні. Звернулася до неї з такою проблемою - кіста правого яєчника 5,2 см. До цього обстежилася в іншого гінеколога, та мені призначила лікування (якщо це можна було назвати лікуванням), і природно воно мені не допомогло, сказала що потрібно оперувати. Але я вирішила проконсультуватися в іншого гінеколога і пішла в ОН Клінік. Олена Миколаївна призначила мені правильне лікування і воно допомогло, кісти наче й не було. Я дуже вдячна їй і рада, що вдалося уникнути хірургічного втручання, яке в моєму випадку взагалі було недоречно. І завдяки правильному лікуванню, а також виконанню всіх рекомендацій Олени Миколаївни, я змогла позбутися своєї проблеми.
Ірина
Полтава, 06.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Для кожного пацієнта фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування і дають рекомендації з урахуванням всіх діагностичних показників, що значно підвищує ефективність. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до лікаря Свинчук Олени Миколаївни з діагнозом дисплазія шийки матки. З першого прийому я зрозуміла, що потрапила до професіонала з великої літери, сама лікар приємна, добра людина, вміє заспокоїти, доступно роз'яснити ситуацію. Мені було проведено РВТ шийки матки, процедура безболісна. Через кілька місяців лікування мої аналізи в нормі, можна планувати вагітність. Я дуже вдячна Олені Миколаївні. РЕКОМЕНДУЮ
Руслана
Полтава, 04.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Руслано. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Раді, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів нашої роботи, а професіоналізм лікарів і сучасне обладнання - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гавриленко Віталій Миколайович справжній професіонал свої справи, дуже кваліфікований спеціаліст, уважний та комунікабельний. Операція і подальше лікування було проведено якісно і грамотно. Дуже рада, що довірилися саме цьому лікарю, який вирішив мою тривалу проблему. З упевненість раджу саме цього спеціаліста!
Світлана
Полтава, 25.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук. У наших медичних центрах використовуються інноваційні методики лікування, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без болю і відриву від звичного способу життя. Нам приємно, що звернення в наш медцентр було ефективним для Вас. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Завжди, завжди приймають із запізненням від 20 хв від призначеного часу!!!
Руслана
Полтава, 25.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Руслано. Вдячні Вам за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт наших пацієнтів - одне з пріоритетних завдань. Просимо вибачення за дискомфорт. Більш детальна інформація Вам була надана в телефонному режимі. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
18-го вересня здавала аналізи. Запис був на 10.30. Почали брати аналіз крові тільки в 11.20. Очікування дуже довге. Краще звернутися в іншу лабораторії, де очікувати значно менший проміжок часу
Луїза
Полтава, 21.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Луїзо. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт для пацієнта на всіх етапах надання медичних послуг в нашому медичному центрі - одне з пріоритетних завдань. Над забезпеченням поліпшення якості сервісу щодня працює команда фахівців медичного центру. Просимо вибачення за дискомфорт. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти в разі необхідності та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила лікування у лікаря Голубки М. І. з приводу внутрішнього геморою методом латексного лігування, кожна процедура проходила в комфортних умовах, безболісно. Великий плюс у тому, що я могла займатися своєю роботою. Лікарняний мені був не потрібний. За чотири процедури ми проблему вирішили. Я дуже вдячна лікарю за чуйність і уважність.
Ольга
Полтава, 15.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Сучасні малоінвазивні методики лікування (зокрема латексне лігування), що застосовуються спеціалістами «ОН Клінік», допомагають вирішувати проктологічні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного способу життя. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік