Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про відділення УЗД в ОН Клінік Одеса (Таїрова)

Чуйна, уважна, звернула увагу на деякі зміни, порадила звернутися до отоларинголога. Загалом сподобалось відношення лікаря. Кантишеву Т.І. рекомендую!
Ольга
Одеса, 04.06.2024
Оцінка:
Була на прийомі у лікаря Данільченко В.В. Лікар компетентна, уважна, ввічлива. Уважна до деталей та пацієнта. Після прийому, я залишилася задоволена. Дякую!
Яна
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Данільченко Вікторії Вікторівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на процедурі доплера судин шиї у лікаря Гурченкової Г.І. Лікар при проведенні процедури лікар все пояснювала, вкінці процедури теж все пояснила, що так, що не так. Дякую за професіоналізм та сервіс!
Тетяна
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Гурченкової Галини Ігорівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря УЗД Когутової О.М. ходжу і спостерігаюся не вперше. Якісно консультує, процедуру проводить відмінно. Рекомендую лікаря. Дуже задоволена прийомом. Бажаю гарних пацієнтів.
Інна
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого фахівця Когутової Катерини Миколаївни. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кантішева Тетяна Іванівна мені дуже сподобався прийом, дуже уважна, товариська, багато рекомендована за своєю спеціальністю, дуже задоволена на її обстеження та її послугу. Велике спасибі.
Анна
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кантишевої Тетяна Іванівна. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідала лікаря Янішевську Наталю Володимирівну. Наданням послуги цілком задоволена. Приємне спілкування, а також лікар пояснювала всі свої дії та деякі терміни.
Інна
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з нашим лікарем Янішевською Наталею Володимирівною. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на УЗД щитовидної залози та молочних залоз у Кантишевої Тетяни Іванівни. Залишилася дуже задоволена, лікар дуже ретельно дивиться, озвучує та розповідає (а для мене це важливо, бо німа сцена в УЗД завжди мене страшила). Гарний центр, фахівці - залишаюсь з Вами! Після такого прийому вже не хочеться ні до кого.
Вікторія
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кантишевої Тетяни Іванівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалося обслуговування у даній клініці, зокрема задоволена відвідуванням кабінету УЗД. Приймала мене дуже приємний та привітний лікар Данільченко В.В. Після візиту до даного лікаря залишились найкращі почуття. На мою думку лікар дуже професійна та віддана своїй справі. Бажаю подальшого розвитку та досягнення найбажаніших цілей у даній професії.
Анна
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Данільченко Вікторії Вікторівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Янішевської Н.В. Лікар приємний, обізнаний, професійний. Добре все пояснила, ввічливо спілкувалася. Приємна у спілкуванні людина, буду звертатися до неї ще.
Лариса
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Янішевської Наталі Володимирівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проводила УЗД обстеження у лікаря Когутової К.М. Лікар дуже уважно і прискіпливо провела обстеження зі знанням основ медицини, технічного пояснення, програм, нових досліджень медицини. Дуже делікатно і попереджувально і відмінно проводила обстеження, супроводжуючи коментарями і навідними питаннями в сумнівних ділянках, а також провела порівняння з попередніми УЗД - дослідженнями. Дуже грамотний лікар, дуже задоволена проведеним обстеженням. Клініка дуже сучасна, зі зручним і новітнім обладнанням та кабінетами. Рекомендую всім для консультації.
Ірина
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно відзначили високий рівень кваліфікації нашого фахівця. Ми цінуємо Вашу думку. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Когутової Катерини Миколаївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити велику подяку лікарю УЗД Янішевській Наталі Володимирівні за її високий професіоналізм, грамотний підхід та хорошу якість проведеного дослідження.
Ніна
Оцінка:
Доброго дня, Ніно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Янішевської Наталі Володимирівни. Нам приємно, що Ви особливо відзначили високий рівень кваліфікації нашого фахівця. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу відзначити лікарку вашого центру Кантишеву Тетяну Іванівну. Таких фахівців зараз, нажаль, знайти важко. Компетенція на найвищому рівні. Аналітичність у встановленні діагнозу. Дуже дякую за вміння комунікувати та за надану допомогу, за добре серце і чуйність. Кантишева Т.І. чудовий лікар.
Валерія
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова на адресу нашого лікаря Кантишевої Тетяни Іванівни. Нам приємно, що Ви особливо відзначили чуйне ставлення лікаря до пацієнта та високий рівень професіоналізму нашого фахівця. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Одеса, вул. Корольова, 33б

ОН Клінік Одеса (Таїрова)
Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 19:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 цiлодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.