Відгуки про відділення УЗД в ОН Клінік Одеса

Супер, фахівець якого можна і навіть потрібно рекомендувати друзям та близьким)
Віктор
Оцінка:
Доброго дня, Віктор. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку професіоналізму нашого фахівця. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я сделала в этой клинике 2 УЗИ , у разных докторов, и получила 2 разных заключения! В промежутке между УЗИ мне назначили дообследование, я тратила время и деньги на анализы , УЗИ, приём доктора! И в итоге не получила точного заключения и мне приходится идти снова и выяснять состояние своего здоровья, только уже к более компетентным специалистам. А тут мне предложили 3 раз пойти на УЗИ и снова платить им ... это можно бесконечно так проверяться! Увы мой опыт посещения данной клиники НЕГАТИВНЫЙ!!! Выкачка денег. Результата 0!
Ирина
Одеса, 24.11.2021
Оцінка:
Чуприна Олена Олександрівна професіонал своєї справи, я б рекомендувала лікаря іншим людям. Лікар приділив багато часу та допоміг вирішити проблему. Прекрасний лікар! Спасибі.
Аліна
Оцінка:
Добрий день, Аліно. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що ви залишилися задоволені рівнем професіоналізму нашого лікаря. Завжди готові допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні проходила УЗД в лікаря Ангелової Тетяни Іполітівни. Лікар досить уважна, доброзичлива, високопрофесіональна, емпатична і приємна. Обстеження проходить в приємній атмосфері, лікар відповідає зрозуміло і спокійно на питання, що виникають в пацієнта відносно моментів обстеження, досить зрозуміло і професійно пояснює та витлумачує всі нюанси, дає поради. Прийомом задоволена. Дякую і бажаю здоров’я. Роботу адміністрації оцінюю відмінно. Чітко, ясно, організовано, доброзичливо і оперативно! Дякую!
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які в своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Також ми створили максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дає змогу отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прекрасне обслуговування, увага до пацієнтів, відмінний інтер'єр, медобладнання. Подяка лікарю Малик І.А.
Олександр
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів роботи нашої Мережі. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у Ангелової Тетяни Іполитівни. Доктор сподобалася, провела детальний огляд. Залишилася задоволена. Спасибі! Люблю клініку ОН Клінік за ставлення персоналу і пунктуальність. Відмінна клініка.
Кіра
Оцінка:
Добрий день, Кіро. Дякуємо за добрі слова. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена проведенням УЗД лікарем Толмачовою Н.А. ввічлива, уважна, дослідження проводить комфортно, все чітко пояснює. Вже не перше УЗД проходжу у цього лікаря, дуже задоволена її роботою.
Христина
Оцінка:
Добрий день, Христино. Дякуємо за позитивний відгук про нашого фахівця. Також важливою складовою якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке у нас використовується. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила УЗД у Толмачової Н.А. Лікар уважна. Відповіла на всі мої запитання, все пояснила. Прийомом задоволена.
Катерина
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Нам приємно, що діагностична процедура була для Вас зрозуміла і інформативна. Будемо раді допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я проходила УЗД у доктора Кожухаренко Л.М. прийомом залишилася задоволена. УЗД зробила швидко, на питання відповіла чітко.
Неля
Оцінка:
Добрий день, Нелю. Раді, що процедура УЗД пройшла в комфортній атмосфері, була зрозуміла і інформативна. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена проведенням УЗД, доктор Ангелова Т.І., ввічлива, уважна, дослідження проходить комфортно. Також була на прийомі у гінеколога Ющенко Т.О., теж дуже хороша лікар, все розповіла, пояснила, вислухала. Відмінний лікар, після першого прийому дуже задоволена.
Анастасія
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що наші фахівці змогли виправдати Вашу довіру. Раді, що перебування в стінах "ОН Клінік Одеса" пройшло комфортно і на позитивній ноті, а головне - Ви залишилися задоволені результатом. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
На прийомі у лікаря Ангелової Т.І. було дуже комфортно, не дивлячись на те, які органи дивилися. Чуйна, чутлива, уважна. дуже сподобалося ставлення як до пацієнта. Спасибі велике за такий персонал.
Наталія
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам дуже приємно, що діагностична процедура, яку проводила наш лікар, пройшла в комфортній атмосфері. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу відзначити високий професіоналізм поряд з чудовими людськими якостями доктора Чупріної Олени Олександрівни. Буду рекомендувати знайомим і друзям як грамотного фахівця в своїй області!
Ірина Шестакова
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Ми прагнемо, щоб наші пацієнти почували себе максимально комфортно протягом усього перебування в медцентрі, і пропонуємо інноваційні методи діагностики і лікування. Дякуємо за відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Одеса, вул. Мала Арнаутська, 56

ОН Клінік Одеса
Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9.00 - 14.00
Запис по телефону: 0 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама