0 800 30 11 77
Дуже прошу допомогти у моєї дити якій 7 дней повишаетса білірубін скажіть будь ласка як можна зменшити його
Оля
Миколаїв, 13.05.2023
Оцінка:
Терапевт Скрипник Аліна Миколаївна, дуже гарний фахівець. Уважна, професійна. Дала відповіді на всі питання. Зробила кваліфіковане заключення. Дякую за професійність та уважність.
Алла
Миколаїв, 02.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Алла. Ми раді, що Вам сподобався наш лікар Аліна Миколаївна і Ви залишились задоволені якістю отриманої консультації. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я отримала консультацію лікаря терапевта Кудрінської Марії Федорівни щодо гіпертонії. Підібрати ліки від гіпертонії, які допоможуть з першої спроби, це рідкісний успіх. Лікар призначила ліки, які відразу ж мені допомогли.
Олена
Миколаїв, 24.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за Вашу думку про роботу нашого лікаря Кудрінської М.Ф., яка справді уважний та кваліфікований спеціаліст. Будемо раді допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася три місяці тому до Кудринської Марії Федорівни, після перенесеного Covid-19 організм дав збій. Було дуже погане самопочуття, підвищений тиск, підвищений рівень цукру, задишка, запаморочення, біль у м'язах. Марія Федорівна призначила лікування і зараз я почуваюся чудово, що й підтверджують повторно здані аналізи. Дякую, за професійну грамотну допомогу! Побільше таких лікарів.
Лариса
Миколаїв, 09.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Дякуємо за Ваш відгук та добрі слова. Нам приємно, що звернення до нашого лікаря Кудринської М.Ф. було комфортним та ефективним, і Ви задоволені результатом лікування. Доброю підмогою для лікарів є потужна матеріально-технічна база нашого медичного центру. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була в ОН Клінік. Відвідала сімейного лікаря Дзюбу Аліну Леонідівну, залишилася дуже задоволена прийомом. Лікар дуже уважна, компетентна. Відвідуванням клініки залишилася дуже задоволена. Рекомендую!
Алла
Миколаїв, 08.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Алла. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Кудрінскої М. (терапевт). Все дуже сподобалось. Дуже ввічлива та приємна дівчина. Дуже інформативно проконсультувала щодо всіх моїх питань. Взагалі в "ОН Клінік" дуже гарні та професійні спеціалісти. Користуюсь послугами клініки вже не один рік і завжди всім задоволена. Дякую, що ви є!
Марина
Миколаїв, 17.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо Вам за позитивний відгук і теплі слова про нашого лікаря. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом візиту в "ОН Клінік Миколаїв". Гарною підмогою для наших спеціалістів є потужна матеріально-технічна база наших клінік. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Головне відразу після відкликання подзвонили мамі і сказали що розберетеся, а зараз через 5 днів даєте відповідь. Висновок зроблений
Ann Resd
Миколаїв, 17.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Ми ведемо предметний діалог тільки особисто з реальним пацієнтом клініки, таким в даному випадку в не є і не були присутні на прийомі лікаря. Ми отримали особисту думку пацієнта - претензій до медичної частини прийому немає. Додаткові лабораторні або інструментальні дослідження призначаються виходячи з об'єктивних клінічних даних для визначення подальшої комплексної етіотропної терапії, в ефективності якої як правило зацікавлений не тільки лікар, а й пацієнт. Всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік
В ОН Клінік записалася на прийом до сімейного лікаря Кудринської Марії Федорівні. На прийомі лікар оглянув мене, вислухав скарги, поставив попередній діагноз і призначив аналізи. Лікар молода, але після прийому (була на повторній консультації з результатами аналізів) особисто переконалася в компетентності та професіоналізмі лікаря. Надалі буду звертатися тільки до цього терапевта. Рекомендую ОН Клінік!
Людмила
Миколаїв, 15.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмила. Нам приємно, що в особі нашого фахівця Кудринської М.Ф. Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

ОН Клінік Миколаїв
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 19:30, Сб-Нд: 8:30-18:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.