0 800 30 11 77
Була на прийомі у лікаря Кірійчук О. О. - лікар офтальмолог. Прийомом дуже задоволена, лікар вирішила мою проблему. Оксана Олегівна на прийомі була дуже ввічлива, уважна та чуйна. В подальшому буду звертатися тільки в ОН Клінік.
Вікторія
Миколаїв, 06.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Дякуємо, що знайшли можливість поділитись своєю історією звернення до нашого лікаря. Раді, що перебування у стінах нашого медичного центру було результативним, та залишило лише позитивні враження. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був сьогодні на прийомі у лікаря-офтальмолога Рилькова Олександра Віталійовича, все обстеження було професійним і на найвищому рівні. Лікар з належною відповідальністю поставився до мого прийому. Клініка ОН Клінік чиста та затишна, дякую, вам велике!
Микола
Миколаїв, 02.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добридень, Миколо. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. У медичних центрах нашої Мережі працюють лише кваліфіковані фахівці, які використовують сучасне високотехнологічне обладнання, що в комплексі сприяє швидкій та точній постановці діагнозу. Завжди готові допомогти у разі потреби і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був прийом у офтальмолога Рилькова О. Оплачена повна консультація, яка тривала неповних 10 хвилин. Не була навіть проведена оцінка зору (зараз не можемо, в наступний раз). Не раджу.
Світлана
Миколаїв, 15.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Служба контролю якості проводить повноцінний конструктивний розбір кожного звернення від наших пацієнтів, таким у даному випадку ви не є. Хочемо зазначити, що під час первинного прийому лікар проводить профільний огляд, збір анамнезу і дає рекомендації щодо подальшої лікувально-діагностичної тактики. У кожному конкретному випадку з урахуванням об'єктивної клінічної картини та характеру захворювання на момент звернення лікуючий лікар індивідуально визначає доцільність, інформативність і обсяг проведених обстежень. В даному випадку консультація була проведена, за підсумком візиту пацієнт отримав лікарський консультативний висновок з призначеннями та рекомендаціями. Просимо не перекручувати факти, більш детальна інформація була надана особисто пацієнтові в телефонному режимі. Всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар-офтальмолог Рильков О. В. уважно провів повне обстеження, надав квалифицированную консультацію. Дякую! Обслуговування в клініці на вищому рівні!
Олена
Миколаїв, 06.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування та рівнем професіоналізму лікаря Рилькова О.В. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась в клініку до лікаря-офтальмолога Кирейчук Оксани Олегівни з проблемою зниження зору. На прийомі лікар уважно вислухала мої скарги, після чого провела повну діагностику зору. Кирейчук Оксана Олегівна - компетентна, уважна, добра людина, професіонал свого діла. В подальшому буду звертатися тільки до неї зі своєю проблемою.
Анастасія
Миколаїв, 29.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук про нашого лікаря. Згодні з Вами, у наших медичних центрах працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які у своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Завжди раді допомогти в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороший офтальмолог Кірейчук Оксана Олегівна. Приємна людина і просто чудовий фахівець.
Оксана
Миколаїв, 26.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Оксано. Раді, що рівень професіоналізму нашого фахівця виправдав надану Вами довіру. Дякуємо за відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доктор -офтальмолог Кірейчук Оксана Олегівна мені дуже сподобалася як фахівець, як людина. Дуже добре продіагностувати мене. Дівчата, які не нарощуйте вії, тому що з очима будуть проблеми, доктор це мені докладно пояснила. Дуже хороший фахівець, я залишилася дуже задоволена. Рекомендую всім, кому необхідна діагностика, доктор дуже відкрита у спілкуванні!
Міла
Миколаїв, 24.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Міло. Дякуємо за позитивний відгук. Чи згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці в розпорядженні яких знаходиться інноваційне обладнання. У чому Ви змогли переконатися на власному прикладі. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пройшла обстеження 3 березня 2021 в офтальмолога Стоєвої Н.М., заплативши 900 грн з винесеним вердиктом - РОЗРИВ СІТКІВКИ і крім лазерного хірурга цю проблему ніхто не вирішить. На моє запитання де хороший хірург і скільки коштує операція. Доктор радить Центр Зору, вартість від 4500грн. На наступний день, йдучи за призначенням, я зайшла в Обласну офтальмологічну на консультацію в 112 кабінет лазерної хірургії, де провели ретельний огляд безкоштовно і сказали, як це доктор з 33-річним стажем не побачила, що немає ніякого розриву і огляд лазерного хірурга не показаний , просто лопнула судина, і прописали елементарне медикаментозне лікування !!! Зателефонувавши на гарячу лінію "ОН Клінік", запитала, як це може бути 900 грн за помилковий діагноз і з якими наслідками, я зрозуміла, що вони ще випишуть їй премію по-моєму. Господа, у вас крім бабла нічого святого немає !!! Люди перевіряйте свої діагнози. !!! Збережете своє здоров'я і фінанси.
Тетяна
Миколаїв, 06.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що першочерговим завданням лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Під час прийому лікар проводить профільний огляд, збір анамнезу, при необхідності проводить додаткову діагностику. Всі послуги в нашій клініці надаються згідно затвердженого прайса, оплата проводиться в добровільному порядку. У медичних центрах нашої Мережі фахівці використовують комплексний підхід у вирішенні різних проблем. Для визначення тактики терапії важливо виявити причину захворювання, в зв'язку з цим лікар може рекомендувати додатковий обсяг діагностики, а також консультацію вузькопрофільного фахівця в спеціалізованому установа. Що і мало місце бути в даному випадку. За підсумками рекомендованого обстеження пацієнт отримує повну інформацію про стан здоров'я та на власний розсуд приймає рішення стосовно подальших лікувально-діагностичних заходів. Ми розуміємо бажання пацієнтів максимально проаналізувати ситуацію і розібратися у всіх моментах. Безумовно, можлива індивідуальна суб'єктивна реакція на отриману медичну інформацію. Однак найбільш важливим для лікаря і пацієнта є виключити серйозну патологію і своєчасно розпочати відповідне лікування. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся в "ОН Клінік" з приводу втрати зору. Потрапив до офтальмолога Стоєвої Н. М. Доктор провела діагностику зору і призначила додаткове обстеження. На повторному прийомі доктор, вивчивши документи, призначила лікування. Консультацією лікаря залишився задоволений. Доктор уважний, компетентний, дохідливо відповіла на всі мої запитання. Сама клініка зручно розташована, привітний персонал. Обслуговування швидке буду рекомендувати знайомим.
Володимир
Миколаїв, 02.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Володимире. Вдячні за позитивний відгук. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Стоєвої Н.М. виправдав Вашу довіру. Нам важливо, що Ви залишилися задоволені якістю медичних послуг і атмосферою в клініці. Дійсно, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які турбуються про кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в рамках нашої спеціалізації і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сучасна клініка, якісне обслуговування. Професійний прийом лікаря - офтальмолога Стоєвої Н. М. Приємно здивована наявністю в нашому місті такого рівня клініки.
Ольга
Миколаїв, 20.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольга. Дякуємо за добрі слова про нашу клініку і лікаря Стоєву Н.М. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи надання медичної допомоги. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

ОН Клінік Миколаїв
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 19:30, Сб-Нд: 8:30-18:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.