5
(1298 оцінок)
4
(17 оцінок)
3
(15 оцінок)
2
(43 оцінки)
1
(275 оцінок)
4.2
1647 відгуків
Був на операції у Каспарі Наталії Романівною, пройшло все відмінно, за це їй величезне спасибі, лікар дуже чуйна, на всі питання після операції я отримав розгорнуті відповіді, всім раджу.
Добрий день, Іван. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що звернення до нашого фахівця було ефективним, інформативним і комфортним для Вас. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хороший лікар Круголь Вікторія Анатоліївна, добра, уважна .Все пояснила професійно! Дякую.
Добрий день, Ганно. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Бажаємо міцного здоров'я і гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Уміють тільки брати гроші, а віддачі ніякої. У мене на голові з'явилося невелике утворення подібно родимці. Для видалення необхідно пройти консультацію у хірурга. Сплатив за консультацію 300 грн. Хірург подивилася і сказала, що без мікроскопа вона не може визначити це родимка або щось інше. Запропонувала мені сходити до дерматолога, так як у нього є мікроскоп, але для цього треба оплатити консультацію і дерматолога. Тариф у дерматолога ще вище. Потім треба пройти обстеження в онколога. Після цього, якщо родимка виявиться родимкою треба сплатити ще 2400 Грн за видалення. Разом, видалення невеликої родимки буде коштувати не менше 3500 грн. Для пенсіонера це сума непідйомна, а таким, як ця хірург за 5 хвилин спілкування взяла 300 грн і сказала "не знаю" жити можна.
Добрий день, Олександр Миколайович. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості і зворотний зв'язок. Хочемо зазначити, що клініка офіційно надає платні послуги відповідно до затвердженого прайсу. Залежно від характеру утворень, лікуванням займається або хірург, або дерматолог. Кожен лікар має профільні методики діагностичного огляду, після чого можна більш точно визначити діагноз. Ми цінуємо наших пацієнтів і проявляємо індивідуальний підхід до кожного звернення. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку Шканд Тетяні Віталіївні! Кваліфікований, дуже уважний Доктор !!! Для мене це було буквально порятунок. Вона мене вберегла від страшної хвороби, вчасно призначивши ретельне обстеження і професійне лікування. Велике Вам спасибі за вашу роботу! Прекрасний Лікар і професіонал своєї справи! Рекомендую !!!
Лікар:
Шканд Тетяна Віталіївна
Добрий день, Вікторія. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своїми враженнями про нашу клініку. Ми раді, що в особі фахівця Тетяни Віталіївни Шканд Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я.
Згодні з Вами, наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного
пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики і
обладнання. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати доктору Шканд Тетяні Віталіївні. Кваліфікований фахівець, розуміючий доктор. Раджу, таких лікарів дуже мало в наш час. Дай Бог вам здоров'я !!
Лікар:
Шканд Тетяна Віталіївна
Добрий день, Ніна. Ми раді, що в особі фахівця Тетяни Віталіївни Шканд Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Згодні з Вами, наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Будемо раді допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Читаю відгуки і дивуюся, то що люди чекають по 40 хвилин, то що медсестри погані. Так вийшло, що мені довелося робити 17 крапельниць підряд щодня в цьому центрі (слава Богу, що він працював під час карантину), і ось жодного разу я не чекала 40 хвилин як пишуть, заходила в кабінет у відведений час, медсестри великі розумничка і Оксана і Еля і Юля, спасибі їм велике за розуміння, за уважність і людяність. Була я у багатьох фахівців в цьому відділенні, в тому числі і в дитячому. Хочу в цьому відгуку виділити гастроентеролога Шканд Тетяну Віталіївну і невролога Макєєву Марину Анатоліївну, це в першу чергу дуже чуйні, розуміючі люди і хороші фахівці. Дівчата на рецепшене мені ніколи не грубили, вони навпаки дуже професійно працюють. Завжди чисто. Дівчата на касі ніколи не грубили. Добре було б якби були дитячі ортодонти і стоматологи.
Лікар:
Шканд Тетяна Віталіївна
Добрий день, Оксана. Дякуємо Вам за розгорнутий відгук і Вашу об'єктивну думку. Комфорт на кожному етапі перебування в стінах клінік - один з головних принципів роботи клінік нашої Мережі. Ми надаємо можливість отримати якісну медичну допомогу в зручний для пацієнта час, а також виконати максимально повний спектр необхідних процедур в межах медичного центру. Ми раді, що наші фахівці виправдали Вашу довіру, і Ви залишилися задоволені результатом. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Писала відгук про Пушкаря не для того, щоб мені повернули гроші, а щоб люди знали-лікар просто викачує гроші !!!
Добрий день, Ганна. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми розуміємо, що пацієнтам часто складно сприймати медичну інформацію, звідси і виникають моменти непорозуміння. Лікар має право на свою думку, яка підкріплена результатами додаткового обстеження. У медичних документах, в тому числі протоколі УЗ-дослідження, не згадується термін "запалення". Тактика подальших дій по виявленню утворення запропонована відповідно до нормативної документації МОЗУ. Кожен пацієнт має право погоджуватися або ні з думкою лікаря і запропонованої тактикою. Якщо у Вас є медичний висновок з іншим думкою фахівців - готові продовжити діалог з урахуванням наданого документа. В іншому випадку просимо утриматися від публічних звинувачень в бік лікаря, професора з великим клінічним досвідом в онкології -маммологіі. Пацієнт оплачує відповідно до прайсу тільки ту послугу, яку отримує за фактом, що було виконано і в даному випадку. Всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сергій Миколайович кваліфікований лікар і приємна людина. Ніяких зайвих аналізів не призначав, все доступно пояснив.
Добрий день, Інна. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до лікаря-мамолога Сергія Миколайовича з болем в пахвовій впадині.На прийомі мене зустрів добрий і чуйний лікар. Допоміг впоратися з психічною складовою проблеми, що було дуже важливо для мене як для пацієнта. Дав корисні рекомендаціі.Спасібо клініці і доктору Сергію Миколайовичу Пушкарю за порядність, чуйність і профессіоналізм. Прийом пройшов на високому рівні.
Добрий день, Інна Сергіївна. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Ми раді, що в особі Сергія Миколайовича Ви знайшли лікаря,
якому можете довірити своє здоров'я. Згодні з Вами, наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Будемо раді допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Трубеко Сергій Миколайович успішно вирішив складну проблему, яку інші лікарі не помітили. Величезне спасибі!
Лікар:
Трубеко Сергій Миколайович
Добрий день. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не рекомендую відвідувати цього лікаря, не отримав відповіді ні на одне поставлене питання.
Добрий день, Олег. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що на прийомі лікар проводить повноцінний профільний огляд, озвучує свою думку щодо подальшої тактики, яка відображена в консультативному висновку і видається пацієнту на руки. Кожен пацієнт має право погоджуватися або ні з думкою лікаря і запропонованої тактикою. Якщо Ви переосмислити ситуацію і приймете рішення продовжити спостереження в нашій клініці - звертайтеся, ми завжди готові допомогти.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити щиру подяку лікарю-гастроентерологу Шканд Тетяні Віталіївні. Завдяки якісному і комплексному лікуванню вона легко вирішила мої проблеми зі шлунково-кишковим трактом, які я безрезультатно багато років намагалася вилікувати. Їй властивий не тільки високий професіоналізм, а й ті людські якості, без яких немислима професія лікаря: доброта, чуйність, прагнення допомогти і зробити для цього все можливе з особливою відповідальністю. Кожен раз йду до неї на прийом як до близької людини, яка завжди вислухає, дасть вірну пораду і неодмінно знайде правильний спосіб вирішення проблеми. Дякую Шканд Т.В. і вашу клініку за прекрасне лікування та ставлення.
Лікар:
Шканд Тетяна Віталіївна
Добрий день, Наталія. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Нам приємно, що в особі фахівця Тетяни Віталіївни Шканд Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. А також залишилися задоволені результатом. Згодні з Вами, наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Будемо раді допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Консультація лікарів в «ОН Клінік Харків»
Адреса: Харків, пр. Героїв Харкова, 257
ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону:
0 800 30 11 77
цiлодобово.
- По мапі
- Аеропанорама