Відгуки про лікарів-лікарів узд у Харкові (м. Палац Спорту)

Вчора була на прийомі у лікаря УЗД Матеко О. В. Мене запросили трохи раніше, лікар без емоцій сказала, що треба робити. Далі був чіткий діагноз, без жодних ілюзій, і головне, що потрібно з цим робити! Я до цього була у багатьох лікарів, але цей візит вселив у мене впевненість та надію, коли лікар настільки компетентний, пропадає весь страх та невпевненість! Дякую клініці за таких лікарів!
Наталія Шевченко
Харків, 13.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо, що знайшли можливість поділитись своїми враженнями про нашого фахівця. Хочемо відзначити, що важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне та високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас у медичному центрі. Ми раді, що діагностична процедура була для Вас інформативна та зрозуміла. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарне враження залишилося після відвідин кабінету УЗД. Першина Олена Євгенівна уважний, делікатний і прихильний до себе фахівець! Дуже дякую, відвідуванням задоволена
Юлія
Харків, 02.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добридень, Юліє. Дякуємо за відгук. Раді, що ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти Вам у рамках нашої спеціалізації. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на УЗД у лікаря Ібрагімової Конул Нізамі Кізі, дуже уважний лікар, ввічлива, все ретельно дивиться, розповідає все, спасибі велике за вашу роботу. Рекомендую всім! Дуже грамотний лікар!!
Олена
Харків, 15.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за Ваш відгук і теплі слова. Нам приємно, що процедура УЗД пройшла для Вас на позитивній ноті, і Ви залишилися задоволені результатами діагностики. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була 2 червня на узд у лікаря Матеко. Похід до неї перевернув догори дном моє життя. Не вдаючись в деталі, скажу що видане нею висновок послужило причиною до мого повного подальшого обстеження, підозрі онкології і т. Д. Від стресу я була змушена навіть залишити роботу. Самі розміри органа в 2!! рази більше за її вимірами, ніж мої реальні, не кажучи про решту. За її результатами розмір моєї щитовидки 28 см (кубічних) з неоднорідною структурою і т. Д. За даними інших фахівців вона не більше 14 і однорідної структури. Все це підтверджується даними інших УЗД на Україні і в Німеччині, результатами сцинтиграфії. Намагалася залишити відгук неодноразово, але його видаляли і навіть не намагалися зі мною зв'язатися. Слів немає. Мабуть доведеться направити в клініку всі документи і нехай розбирається адміністрація може вона бути лікарем узі крім своєї гінекології.
Юлія
Харків, 25.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Служба контролю якості проводить предметний розбір кожного звернення від наших реальних пацієнтів. Багаторазові спроби зв'язатися з Вами в телефонному режимі не успішні - абонент недоступний. Для продовження предметного діалогу і конструктивного розбору ситуації просимо вийти на зв'язок із Службою контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку лікарю Чернишенко Марині Сергіївні за високий професіоналізм та уважне ставлення. Спасибі, що відповіли на всі хвилюючі мене питання, що коментували повністю процес діагностики. Дуже приємно мати справу з професіоналами! Рекомендую!!!
Ксенія
Харків, 11.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ксеніж. Важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне і високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в медцентрі. Ми раді, що діагностична процедура була для Вас інформативна і зрозуміла, і Ви залишилися задоволені результатом. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар - професіонал своєї справи, дуже тактовна, по-своєму добра. Дякую за гарне обстеження, яке вона робила. Було приємно відвідати.
Ілля
Харків, 26.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Іллє. Ми раді, що діагностична процедура, яку проводила наш фахівець Ібрагімова К.М., була для Вас зрозуміла, і Ви залишилися задоволені результатом. Дякуємо за відгук і бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороший, добрий і досвідчений лікар (УЗД серця), хороші враження. Буду рекомендувати)
Сердюк
Харків, 23.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Нам приємно, що візит до нашого фахівця залишив у Вас лише позитивні емоції. Дякуємо за відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку ?? лікарю УЗД Король Тетяні Григорівні, лікарь від Бога, більш педантичного і уважного фахівця я ще не зустрічала. Вона єдина змогла правильно мене діагностувати і звернула увагу на невеликий запальний процес в грудях, хоча я за тиждень до цього і в цій же мережі клінік була на прийомі у лікаря мамолога та іншого фахівця УЗД, зі скаргою на невелике ущільнення. Дотримуючись рекомендації Тетяни Григорівни звернулася в радіологію на Пушкінській і в результаті у мене РАК молочної залози на ранній 1 стадії. Ще раз велике людське СПАСИБІ ?? Король Т. Г. за професіоналізм і уважність. * Якщо хтось сумнівається в правдивості відгуку готова надати всі висновки
Олена
Харків, 16.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Спасибі, що поділилися своєю історією звернення в наш медичний центр. Нам приємно, що рівень професіоналізму нашого фахівця Король Т.Г. виправдав надану Вами довіру. Ми раді, що консультація і огляд лікаря були для Вас інформативні. Своєчасне звернення за медичною допомогою є запорукою ефективної діагностики та лікування. Для нас дуже важливо отримувати відгуки від наших пацієнтів, адже кожен відгук допомагає покращувати і коригувати роботу медцентру і фахівців. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги, для цього створені всі умови. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все просто супер! Клініка найкраща! Всі лікарі професіонали своєї справи!!!
Юлія
Харків, 16.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Ми раді, що у Вас залишилися тільки приємні враження після відвідування нашого медичного центру. Дякую за позитивний відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила УЗД у Король Т. Г., залишилися тільки негативні емоції. Прийшла на УЗД визначити термін вагітності, на питання до мене, скільки затримка, я відповіла "три дні", на що вона мені сказала: "чого Ви так рано прийшли на УЗД, що я тут побачу?" Під час УЗД на моє запитання, чи є вагітність, вона мовчала. Тільки по закінченні УЗД, коли я знову поставила питання, вона відповіла, що вагітність три тижні. І відповідала з таким невдоволеним обличчям, ніби я прийшла і відволікла її від важливої справи. Загалом не раджу цього лікаря!!!
Світлана
Харків, 24.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що лікарі-сонолог проводять діагностику, консультація за результатами дослідження входить в компетенцію лікуючого лікаря. У висновку УЗД лікар описує структуру досліджуваної області, наявність або відсутність яких-небудь змін. Що і було виконано в даному випадку. Іноді для виявлення деяких фізіологічних змін стану організму рекомендується дотримання певних термінів проведення дослідження. Безумовно, важливими є взаєморозуміння і комфорт в спілкуванні між лікарем і пацієнтом. Просимо вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт. Більш предметну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку лікарю ультразвукової діагностики Король Тетяні Григорівні. Вона вчасно і точно діагностувала мою проблему, що в подальшому врятувало моє життя. Чудовий фахівець і добра чуйна людина. СПАСИБІ ВАМ!
Світлана
Харків, 20.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлана. У наших медцентрах використовується сучасне обладнання, яке дозволяє з високою точністю визначити характер патології та виявити проблему на ранній стадії. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Друзі порекомендували звернутися з моєю проблемою до фахівця УЗД Король Тетяни Григорівни, хочу висловити їй ВЕЛИЧЕЗНУ ПОДЯКА! Прекрасний лікар, уважний, дійсно професіонал своєї справи! Початкову проблему з якою я прийшов - визначила і знову Дякую Тетяні Григорівні - виявила ще одну проблему, більш серйозну! Завдяки своєчасному виявленню, були вчасно вжиті заходи. Дякуємо!
Сергій Биков
Харків, 05.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Сергію. Дякуємо за відгук. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне і високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в клініці. Ми раді, що діагностична процедура була для Вас інформативна і зрозуміла, а головне, залишилися задоволені результатом. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік