Відгуки про лікарів-мамологiв у Харкові (м. Палац Спорту)

Велике дякую Сергію Миколайовичу Пушкарю за детальний огляд. Дуже приємний і грамотний лікар. Дякую за піднятий настрій після моїх довгих переживань.
Владислава
Харків, 29.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Владислава. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Раді, що в особі лікаря Пушкаря Сергія Миколайовича Ви знайшли кваліфікованого фахівця своєї справи. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому і якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку лікарю Пушкарю Сергію Миколайовичу за людський підхід, вирішення питання, яке турбує мене ось уже півроку. За уважно ставлення до мене. Рекомендую всім такого доктора. Юлія Клімчук.
Юлія
Харків, 23.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юлія. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Ради, що рівень професіоналізму лікаря Пушкаря Сергія Миколайовича виправдав надану Вами довіру. Нам важливо знати, що візит в клініку був для Вас комфортним, результативним і Ви задоволені рівнем сервісу, атмосферою прийому і якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
16.09.2020 Була на прийомі у мамолога Пушкар Сергія Миколайовича, лікар з досвідом. Звернулася зі скаргою біль в грудях. Після огляду Сергій Миколайович побачив що біль йде від міжреберної невралгії, а не від грудей. Направив на консультацію до невропатолога для подальшого лікування. Дякую що розвіяли мої страшні думки. Лікар з гумором. ?
Юлія
Харків, 18.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юлія. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Ради, що рівень професіоналізму лікаря Пушкаря Сергія Миколайовича виправдав надану Вами довіру. Для кожного пацієнта фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування і дають рекомендації з урахуванням всіх діагностичних показників, що значно підвищує ефективність. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Комфорт пацієнта на кожному етапі перебування в стінах клініки - один з головних принципів роботи медцентрів нашої Мережі. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу написати подяку Пушкар Сергію Миколайовичу, спасибі Вам велике! Дуже уважний і грамотний доктор))) Було приємно спілкуватися з таким чоловіком !!!! Зайвого не припише, зайвого не скаже, вийшла від доктора щасливою людиною !!! дякуююю
Яна
Харків, 17.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Яна. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова в адреса нашого фахівця. Раді, що рівень професіоналізму лікаря Пушкаря Сергія Миколайовича виправдав надану Вами довіру. Нам важливо знати, що візит в клініку був для Вас комфортним, результативним і Ви задоволені рівнем сервісу, атмосферою прийому і якістю медичного обслуговування. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені все сподобалося, ввічливий персонал, лікар золото, професіонал своєї справи! Я вийшла з кабінету щасливою людиною! Уважний доктор, зайвого не припише! Спасибі вам велике
Яна
Харків, 17.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Яна. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, роботою нашого фахівця і якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня та індивідуальний підхід. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Діагноз поставлений вірно, призначено ефективне лікування. Візитом залишилася задоволена. Лікарю Пушкар Сергію Миколайовичу моя подяка.
Тетяна
Харків, 15.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Пушкаря Сергія Миколайовича виправдав надану Вами довіру. Фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта з урахуванням всіх діагностичних показників, що значно підвищує ефективність. Нам важливо знати, що візит в клініку був для Вас комфортним, результативним і Ви задоволені рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякую за консультацію Сергію Миколайовичу Пушкарю. За лічені хвилини розвіяв всі найбільші страхи. Аргументовано і переконливо.
Ганна Костенко
Харків, 02.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ганна. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Пушкаря Сергія Миколайовича виправдав Вашу довіру. Нам важливо знати, що візит в клініку був для Вас комфортним, результативним і Ви задоволені рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вчора була на прийомі у мамолога Пушкар Сергія Миколайовича, лікар з досвідом. До його консультації я кілька років лікувала мастопатію, але особливо нічого не допомагало. Після огляду Сергій Миколайович побачив, що біль йде від міжреберної невралгії, а не від грудей. Направив на консультацію до невропатолога для подальшого лікування. Дякую йому.
Ірина
Харків, 20.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірина. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму лікаря Пушкаря Сергія Миколайовича. Ради, що наш фахівець допоміг Вам у вирішенні проблеми, яка викликала занепокоєння. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки і якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня, індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики та лікування з використанням сучасного обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Волею випадку звернулася в клініку до мамолога не знаючи заздалегідь доктора. Але з перших хвилин знайомства було зрозуміло що Сергій Миколайович саме той фахівець який любить свою професію і дуже добре розуміє з якими проблемами може зіткнуться жінка. Дуже вдячна йому за чітко скоординовані рекомендації та моральну підтримку! Сергій Миколайович величезне спасибі Вам за Ваші знання, розуміння і людяність!
Євгенія
Харків, 29.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Євгенія. Дякуємо за позитивний відгук, добрі слова та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Пушкаря Сергія Миколайовича. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому і якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня та індивідуальний підхід. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні відвідала доктора мамолога Пушкаря Сергія Миколайовича. Залишилася дуже задоволена. Уважний, все пояснив і з почуттям гумору. Переживання і внутрішнє тремтіння пішли як тільки заговорила з доктором. Швиденько і безболісно (що дуже важливо) взяв аналізи. Тепер чекаю результатів. Сподіваюся, в наступну зустріч Сергій Миколайович порадує мене результатами аналізів, і з його допомогою моє одужання настане дуже скоро. Спасибі.
Юдіна Наталія
Харків, 21.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталія. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Раді, що рівень професіоналізму лікаря Пушкаря Сергія Миколайовича виправдав Ваші сподівання. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна доктору Пушкар Сергію Миколайовичу за швидке і ефективне лікування! Побачивши неприємні симптоми, дуже захвилювалася і відразу ж звернулася в клініку. Доктор відразу точно визначив діагноз і призначив лікування, яке почало працювати вже з першого дня, після призначення! Дякую за одужання і однозначно рекомендую при перших же симптомах невідкладно звертатися до Сергія Миколайовича! Тепер на профілактику тільки до Вас!
Наталія
Харків, 08.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталія. Дякуємо за щирий відгук і Ваше об'єктивну думку. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Згодні з Вами, у нас працюють кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Бажаємо Вам міцного здоров'я і гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Вчора вперше в житті відвідала лікаря мамолога. Увійшовши до кабінету відчувала дискомфорт і ніяковість так як лікар чоловік, але як тільки почали спілкуватися з лікарем, то все відійшло в сторону. Доктор Пушкар С. все дохідливо і просто пояснив, без зайвих незрозумілих термінів. Я залишилася задоволена! Тепер можу спати спокійно ? Спасибі. Обов'язково повернуся до нього ж на плановий огляд.
Інна
Харків, 17.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інна. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Пушкар С. Н. дійсно висококваліфікований і досвідчений фахівець. Ви маєте рацію: комфорт на всіх етапах перебування в клініці надзвичайно важливий для кожного пацієнта. Ми раді, що в особі нашого лікаря Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік