Відгуки про відділення лабораторних аналізів у ОН Клінік Харків (м. 23 Серпня) лабораторний пункт

Звернулася до ОН Клінік на 23 Серпня до маніпуляційного кабінету. Все швидко, логічно та зручно. Адміністратор Аліна на ресепшені дуже привітна, з першої хвилини створює приємне враження про забірний пункт 23 Серпня. Медсестра Тетяна уважна, у вену потрапила чітко з першого разу, укол зробила безболісно. Рекомендую маніпуляційний кабінет ОН Клінік, приходитиму сюди знову.
Марина
Харків, 10.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Дякуємо за відгук і високу оцінку роботи нашого медичного центру. Ми надаємо якісні медичні послуги у максимально комфортних умовах. У цьому Ви переконалися на власному досвіді. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємне обслуговування, без затримки. Ввічливе. Спілкування завжди коректне. Вдячні за обслуговування.
Ніна
Харків, 01.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ніно. Вдячні Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що звернення до нашого медичного центру було комфортним та результативним для Вас. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добридень! Хотіла б висловити свою вдячність чудовій медсестрі - Васильковій Вікторії! Вікторія приїжджала додому ставити крапельниці (10 крапельниць). Уважне ставлення, приємне і комфортне. Професіонал своєї справи. Рекомендую.
Наталія
Харків, 24.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Дотримання високих стандартів якості медичних послуг - першочергове завдання нашої Мережі. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вже далеко не перший раз здаю аналізи, та завжди якість на висоті! Неймовірно привітний персонал. Єдине місце, де НЕ залишаються синці після забору крові =) А тести на Covid беруться так обережно, що взагалі немає неприємних відчуттів. Завжди швидко відповідають на усі питання та надають потрібну інформацію. Рекомендую усім друзям та прийду ще не раз!
Олеся Болотська
Харків, 27.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Вдячні Вам за позитивний зворотний зв'язок. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Один з головних принципів нашої роботи - комфорт кожного пацієнта, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я хочу написати відгук конкретно про оператора Євгенії, що природно йде в плюс і самої мережі. По приїзду додому з-за кордону були проблеми з додатком 'вдома'. Я робила експрес-тест в цій клініці для дострокового зняття з самоізоляції. Спасибо большое дівчаткам, які взяли мене без запису і прислали результати практично через 15 хвилин! На жаль, більше півтори доби додаток мене не знімало, а час було під кінець і довелося дзвонити куди-небудь: і в моз, в стадію. Але відгукнулися лише в ОН Клінік, а саме оператор Євгенія. Я хочу їй сказати величезне спасибі, тому що завдяки їй, це питання вирішилося протягом двох годин. Вона була єдиним зацікавленим людиною в моїй проблемі і намагалася мені допомогти якомога швидше. Мені, як клієнтові, було несподівано приємно, що клініка намагалася якось вплинути на цю ситуацію, хоча з їх боку провини ніякої не було абсолютно. Спасибо большое, Євгенія, і спасибі ОН Клінік, що допомогли мені в цій неприємній ситуації.
Крістіна
Харків, 25.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Кристино. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок і добрі слова про наш медцентрі. Ми прагнемо створити максимально комфортні умови надання медичної допомоги і знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ради, що персонал нашого медичного центру допоміг Вам у вирішенні Вашої проблеми. Нам приємно, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити подяку за ввічливе, уважне і тактовне обслуговування персоналом даної "ОН Клінік" на 23 Августа, 32/20. Неодноразово зверталася і збираюся звертатися далі. Спасибі велике, дуже вдячна.
Свитник Валентина
Харків, 27.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здавали ПЛР в лабораторії ON Clinic для виїзду за кордон. Швидко отримали результати, дуже ввічливий персонал, допомогли у всіх питаннях.
Марія Чепіль
Харків, 26.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Маріє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже дякую! Все як завжди: швидко, професійно, відмінно! На всі питання дівчата професійно відповідають, завжди привітні, охайні та дуже уважні.
Демченков Михайло
Харків, 30.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Ми піклуємося, щоб всі наші пацієнти почували себе комфортно і пропонуємо якісний медичний сервіс та індивідуальний підхід. Дякуємо за відгук. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі за відмінний сервіс! Завжди всі аналізи робляться в термін, персонал дуже ввічливий і готові все пояснити. Спасибі за відмінну роботу!
Попович Карина
Харків, 29.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі, дуже приємна і акуратна медсестра :) І дуже приємні дівчата на ресепшені!
Тамара Лужина
Харків, 29.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тамаро. Ми створюємо максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дозволяє отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди раді допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добридень! Велике спасибі адміністратору Аліні (працювала в суботу 12 червня 2021) за професіоналізм, оперативність, чуйність і чарівність)
Олексій
Харків, 12.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олексію. Ми прагнемо надати нашим пацієнтам максимально комфортні умови на кожному етапі знаходження в нашому медичному центрі. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сподобалося обслуговування дівчат на ресепшені, швидко і зрозуміло все пояснили. Медсестра дуже акуратна.
Марина
Харків, 26.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Один із головних принципів роботи медцентрів нашої Мережі - комфорт кожного пацієнта. Дякуємо за позитивний відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік