Відгуки про відділення УЗД в ОН Клінік Харків (м. Пушкінська)

Робила УЗД у Сисун Л. А. Прийом у лікаря пройшов дуже добре! На всі запитання відповідала, все, що просила пояснити, розповіла. Задоволена повністю! Дякуємо за професіоналізм.
Слава
Харків, 01.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне та високотехнологічне обладнання, яке у нас використовується. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Провела хороший огляд, під час чого пояснювала все, що бачить на екрані. Також лікар підказала, до кого варто звернутися після УЗД.
Денис
Харків, 11.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Денисе. Нам важливо знати, що діагностична процедура, яку проводила лікар Чернишенко М.С., була для Вас зрозумілою та інформативною. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
1. Напередодні доктор сказала, що можна до неї пройти без черги, так як на руках вже було УЗД і прийом не зайняв би більше 5 хвилин. Підійшовши на ресепшн до медсестрам, мені сказали сісти і почекати коли закінчиться прийом пацієнта. Я так і зробила. Потім в кабінет до лікаря запросили наступного пацієнта, я зрозуміла що про мене тупо забули. Знову підійшла до медсестер, вони подзвонили лікаря і доктор сказала, щоб я почекала ще. Більше чекати я не стала. Перед цим були також нестикування із записом онлайн, коли записувалася на певну дату, оплачую, мені передзвонюють і кажуть, що у лікаря в цей день все зайнято. Питається, навіщо тоді потрібна ця запис онлайн, якщо відомості там неперевірені? Так по дрібниці, і бачу, що клініка працює не злагоджено і схожа на організацію з викачування грошей, хоча б тому що аналізи і дослідження набагато дорожче, ніж в інших. 2 неприємний момент з'ясувався, коли зайшла в свій особистий кабінет. Там чомусь висить борг в 20 грн за знімок УЗД, який я також оплатила і підтвердження у вигляді квитанції у мене є в додатку монобанк. Загалом, ОН Клінік залишив за собою неприємні враження, більше звертатися не буду, радити також не стану.
Інна
Харків, 01.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інно. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що всі послуги в медичному центрі надаються відповідно до попереднього запису. У разі, якщо пацієнту необхідно отримати додаткові послуги без попереднього запису за фактом знаходження в медцентрі - надаються за можливістю. Для зручності наших пацієнтів зараз на сайті є можливість залишити заявку на бажаний запис до лікаря. Всі заявки обробляються операторами цілодобового контактного центру та пацієнтові пропонується найближчі доступні час і дата для запису. Також пацієнти можуть проводити оплату послуг, вибираючи зручний сервіс онлайн. В даному випадку коректність оплати послуг підтверджуємо. Ми завжди йдемо назустріч нашим пацієнтам і готові допомогти у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з обслуговуванням в наших медичних центрах. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Бажаємо здоров'я і всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходили сьогодні УЗД у Кущ, залишилися дуже незадоволені. Нікому не раджу, особливо якщо ви не знаєте українську мову. Лікар категорично відмовляється спілкуватися російською, хоча прекрасно її знає. Потрібно шанобливо ставитися до всіх пацієнтів, зокрема до іноземців, які не знають української мови! Ходжу в цю клініку давно, але ТАКЕ хамське ставлення до пацієнтів трапляється вперше! І це з урахуванням того, що послуги в клініці зовсім не дешеві!
Наталія
Харків, 19.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка кожного пацієнта. Хочемо зазначити, що першочерговим завданням лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Безумовно, комфорт в спілкуванні і взаєморозуміння між лікарем і пацієнтом є важливими. Просимо свої вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт. Кожне відділення у медцентрі представлено декількома фахівцями і завжди є можливість змінити лікаря, якщо виникла така необхідність. Більш детальна інформація була Вам надана в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чернишенко М.С. найкращий узіст в Харкові. До неї ходимо всією сім'єю
Ольга
Харків, 05.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Раді, що звернення до нашого фахівця було комфортним і інформативним. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чекати за свої гроші в клініці, яка говорить, що немає черг!
Роман
Харків, 27.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Романе. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт пацієнтів на всіх етапах звернення в клініку - одна з наших пріоритетних завдань. Приносимо вибачення за дискомфорт. Більш детальна інформація була озвучена в телефонному режимі. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Була на УЗД молочної залози. На моє запитання: «Що значить розширення проток?», Мені зневажливо відповіли: «То й значить, вони не повинні бути розширені». Слухати це було як мінімум неприємно. З вище сказаного у мене виникає два питання: 1. Чим конкретно я заслужила до себе таке ставлення? 2. Чому лікар дозволяє собі поводитися так? Слід нагадати, що: По-перше, пацієнт приходить в клініку зі своєю особистою проблемою, довіряючи своє здоров'я професіоналам. По-друге, він ПЛАТИТЬ за це гроші !!! Вважаю таке ставлення неприпустимим. На наступний тиждень записала і маму на обстеження, тепер сомневаюсь?.
Ольга
Харків, 20.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольга. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що лікар-сонолог (УЗ-діагностика) проводить діагностичне дослідження і в його компетенцію не входить профільна консультація пацієнта. Для визначення подальшої тактики пацієнт направляється до профільного фахівця, що і було зазначено у висновку. Сподобався чи ні лікар - оцінка досить суб'єктивна, однозначно ні у кого з фахівців немає мети доставити пацієнта дискомфорт. У будь-якому випадку, приносимо вибачення, якщо спілкування з доктором було комфортним для Вас. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Я робила УЗД вчора 26.12.2020 року за адресою: м.Харків, вул. Я.Мудрого, 30 А. Хотілося б звернути Вашу увагу на кілька моментів: 1. Я оплачувала послугу попередньо (25.12.2020 р), після чого при дзвінку Ваш співробітник підтвердив, що моя оплата пройшла успішно. Вчора коли я безпосередньо прийшла в медичний центр - Ваш співробітник все одно написала мені талон на оплату і відправила в касу. Після довгих з'ясувань, мого довгого очікування і видимих ​​складнощів для Ваших співробітників оплата з мене повторно все-таки не була взята, але витрачений час і негативний осад залишився. Чи можна якось налагодити систему оплати, щоб надалі не було подібних ситуацій ?? 2. УЗД мені робила лікар Кривенко Т.О. Зазвичай після проведення УЗД лікар запитує чи потрібно друкувати фотографію-результат УЗД. Наприклад в минулий мій візит в ОН Клінік на УЗД у лікаря Першиної О.Є. так і було, вона кілька разів це уточнила і роздрукований фото-результат у мене був. В цей же раз після проведення УЗД коли я хотіла забрати у лікаря лист з описом і роздрукований фото-результат УЗД - я отримала відповідь лікаря: "ОЙ, так я не фіксувала" ... "Це що тепер знову роздягатися треба ??! ! ?? ". Дивний підхід, коли я приходжу в ваш медичний центр отримати якісну послугу за свої сплачені гроші, і в результаті чую таке від лікаря.
Яна
Харків, 27.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Яна. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка кожного пацієнта і ми дякуємо Вам за вибір нашої клініки. Клініка активно впроваджує нові програмні продукти для поліпшення якості обслуговування і забезпечення безперебійної роботи всіх виробничих процесів. Комфорт і якісне надання послуг є нашим пріоритетним завданням. Приносимо вибачення за всі недоліки в роботі і пропонуємо додатковий варіант лояльності. Більш детальна інформація була Вам надана в телефонному режимі. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Після прийому у лікаря Денисюк тільки позитивні емоції. Уважна до деталей, інформацію за результатами обстеження дає дуже м'яко, доброзичлива і великий професіонал своєї справи.
Oksana Didyk
Харків, 19.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Оксана. Дякуємо за добрі слова і високу оцінку роботи нашого фахівця. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому і якістю медичного обслуговування. Комфорт пацієнта на кожному етапі взаємодії з клінікою - один з головних принципів роботи медцентрів нашої Мережі. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Неодноразово була на прийомі у лікаря Чернишенко. Для УЗД органів малого таза тільки до неї! Дуже уважна до деталей, небайдужа до пацієнта і підхід до обстеження дуже професійний.
Oksana Didyk
Харків, 17.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Оксана. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Раді, що в особі лікаря Чернишенко Марини Сергіївни Ви знайшли кваліфікованого фахівця своєї справи, який виправдав надану Вами довіру. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шановна адміністрація клініки! Будь ласка, зробіть щось з вашими операторами колл-центру. Записатися на прийом неможливо, намагаюся вже 4-ий (!!!!!) день додзвонитися, а обстеження потрібно вже проходити. Ви пропонуєте мені приїжджати до вас, щоб записатися ?? Більше ні я, ні наша сім'я в вашу клініку звертатися не будемо ніколи, але зараз одиничний і останній випадок, так як потрібно здати аналізи і зробити УЗД, щоб порівняти з попередніми (краще все робити в одній клініці). І власне питання, ЯК записатися на прийом? Онлайн-запис у вас погана: немає можливості вибрати час, все одно чекати дзвінка (а його швидше за все, ніколи не буде), немає можливості вибрати УЗД конкретного органу, у вас опція тільки загального УЗД. У вас ціни не маленькі, значить є чим платити зарплату людям, найміть більше співробітників, нехай сидять на телефоні і записують людей на прийом! Відчуваю, що доведеться звертатися в інше місце, щоб пройти планове обстеження.
Валерія
Харків, 17.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валерія. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт для пацієнта на всіх етапах надання медичних послуг в нашій клініці - одне з пріоритетних завдань. Над забезпеченням поліпшення якості сервісу щодня працює команда фахівців клініки, але на жаль, технічні моменти мають місце бути. Приносимо вибачення за дискомфорт. Інформацію про додатковий варіант лояльності Ви отримали в телефонному режимі. Бажаємо здоров'я і гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Всі аналізи, які мені робилися, виконувалися швидко, якісно і безбоязно. На УЗД відмінні лікарі, дали коротке пояснення результатів. Чекаю тепер інші аналізи, і подальше лікування. Спасибі
Надія
Харків, 14.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Надія. Дякуємо за позитивний відгук. Важливим аспектом якісної діагностики та лікування є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашій клініці. Ми прагнемо надати максимально комфортні умови на всіх етапах перебування в клініці. Бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік