Відгуки про лікарів-рентгенологах у Харкові (м. Пушкінська)

Добрий день! Висловлюю свою подяку лікареві Масалабу О.Г., уважному та чуйному персоналу медичного центру. Після позитивного тесту на covid мені потрібно було зробити КТ легенів. Діагностика була зроблена оперативно, що дозволило лікарю негайно розпочати лікування. Результат отримала через 10 хвилин після прийому з розгорнутим описом, знімком та диском. Спасибі Він Клінік за швидке реагування та турботу про своїх пацієнтів!!)
Людмила
Харків, 18.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмило. Дякуємо Вам, що знайшли можливість поділитися своїм досвідом звернення до нашого медичного центру. Спеціалісти «ОН Клінік» проводять діагностику на сучасному високотехнологічному обладнанні, що дозволяє отримати максимально інформативний та точний результат. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дитині не можуть зробити КТ, тому що ми спілкуємося з Російським лікарем і направлення від нього, а, за їх словами, Українська клініка не хоче робити за направленням від Російських лікарів!!! Ніхто не винен, що в Україні немає нормального хірурга для цього віку!!
Анастасія
Харків, 28.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Дякую за діалог з клінікою. Хочемо зазначити, що послуги відділення комп'ютерної томографії неповнолітнім пацієнтам надаються за направленням лікаря на паперовому або електронному носії. При цьому жодних акцентів, від лікаря якої країни буде отримано направлення, не існує. Готові допомогти в проведенні якісної діагностики за наявності направлення у пацієнта, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Жахливе ставлення, зломалося обладнання ніхто нічого не сказав, прочекали годину, на питання коли почнуть приймати, відповідь можливо через кілька годин. Ніхто не дорожить часом пацієнтів, людей тьма. Часу прийому не дотримуються! Ніколи до вас більше не звернемося !!!
Альона
Харків, 15.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Альона. Для нас цінні всі відгуки тільки від реальних пацієнтів клініки, таким ви не є в даному випадку. Над забезпеченням поліпшення якості сервісу щодня працює команда фахівців клініки, але на жаль, технічний момент мав місце бути. Більш детальну інформацію було озвучено особисто пацієнтові в телефонному режимі. Всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

ОН Клінік Харків Пушкінська
Приймаємо: Пн - Сб: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама