Logo
0 800 30 11 77
При пошуку клініки для проходження check up найкращим та зручнішим вибором була ОН Клінік. Зручний час прийому, мінімізація часу очікування між прийомами, висококваліфікований персонал, ввічливий та компетентний персонал на рецепції.
Ірина
Ужгород, 08.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте якість сервісу та рівень професіоналізму наших фахівців. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря-терапевта Михайлова Маряна Іванівна, залишилась повністю НЕзадоволена,почнемо з того, що лікарь кудись поспішала, запитала мої симптоми, температура 37,7, горло дуже боліло та вухо! Лікарь сказав полошіть хлорофіліптом, я повідомила , що цей засіб не допомагає меня, після чого, лікарь Михайлова запропонувала просто воду з сіллю або ромашку, дякую, але за сіль я і так знаю, для цього не потрібно ідти у клініку та віддавати 300 грн за прийом, за вухо вона взагалі забула, що потрібно якийсь препарат призначити! На рецепції дівчина повідомила, що лікарь мене послушає , виміряє тиск та температуру! Але лікарь не збирався цього робити , пока я не попрохала, вона послушала, після чого ,я попросила сатурацію поміряти і все, дякую, але більше до вас не прийду!! Враження погані, хоча і від одного лікаря
Марина
Ужгород, 26.04.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за Вашу думку та діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що візит до лікаря був дискомфортний для Вас. Нами перевірена інформація та встановлено, що призначена лікувально-діагностична тактика відповідає об'єктивним клінічним даним та діагнозу. Приносимо вибачення за дискомфорт під час спілкування з лікарем. Дякуємо за розуміння та завжди будемо раді бачити в клініці на профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.