Logo
0 800 30 11 77
Були на прийомі в лікарки Шпотюк Ю.Я. Надзвичайно задоволені професійністю та людяністю лікарки. Приїздили спеціально зі Львівської області. Дитина мала механічне подразнення всередині вушка. Пішли від лікарки з хорошим настроєм. Рекомендуємо!
Марія
Ужгород, 05.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шпотюк Юлії Ярославівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Усе швидко, кваліфіковано
Крістіна
Ужгород, 13.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Крістіно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар прийняв пацієнта на 10 хвилин пізніше, коли задав питання лікарю, лікар сказав що час закінчився, приходьте завтра. Також якщо лікарі будуть в цій клініці будуть робити процедури, вони можуть вас замастити, облити і так далі, а якщо це буде процедура для лікування горла, після неї ви будете просипатись в ночі з температурою 38 і жахливими болями в горлі.
Сергій
Ужгород, 04.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалась така думка і перепрошуємо за дискомфорт. Нами перевірена інформація і підтверджуємо факт незначної затримки прийому на 7 хвилин. Всі лікувально-діагностичні процедури в клініці проводяться згідно встановлених стандартів з використанням сучасного обладнання. Лікар попереджує про можливі реакції на лікування, що було і в данному випадку. Більш детальна інформація Вам була надана телефоном. Завжди готові допомогти, бажаємо Вам швидкого одужання.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже уважний лікар Клименко Анатолій Олексійович. Справжній професіонал своєї справи. Рекомендую. В цілому в клініці дуже привітний персонал, чисто та комфортно.
Кристина
Ужгород, 06.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Христино. Ми радіємо, що Вам сподобалось медичне обслуговування в нашій клініці. Дякуємо за відгук та рекомендації, бажаємо доброго здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.