Logo
0 800 30 11 77
Хочу виразити подяку колективу маніпуляційного кабінету. За призначенням лікаря потрібно було пройти курс крапельниць і уколів. Усі процедури робилися під час, без очередів, усі співробітники дуже привітні та доброзичливі. Також спасибі всім дівчатам на рецепшені. Друзям, знайомим завжди рекомендую медичний центр ОН Клінік.
Дмитро Сергійович
Ужгород, 24.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитре Сергійовичу. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та фахівців. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячний високопрофесійним працівникам клініки! За короткий час допомогли вилікувати проблему із защимленням нерву. Також побачивши відношення до пацієнтів залишився і обрав клініку для подальшого лікування інших проблем!
Віктор
Ужгород, 07.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторе. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїми позитивними враженнями від звернення до нашої клініки та фахівців. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Отримала он-лайн консультацію у лікаря-невролога Шамаєва Ю. Є. Чудовий висококваліфікований лікар з багаторічним досвідом! Доктор, дякую Вам. Буду у вас в клініці продовжувати очне лікування з вірою, що все буде гаразд. Також дуже добре, що в клініці є можливість отримати он-лайн консультацію з лікарями інших напрямів, це важливо для тих, хто в даний час знаходиться закордоном. Ще раз дякую, Лікарю!
Марина
Ужгород, 07.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви поділилися своїм досвідом звернення до нашої клініки та фахівця публічно. Цінуємо Вашу думку. Зворушені Вашими щирими словами подяки нашому лікарю Шамаєву Юрію Євгеновичу. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я. м
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у невролога Шамаєва Ю.Є. Лікар уважний та досвідчений. Дякую!
Ольга
Ужгород, 24.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шамаєва Юрія Євгеновича. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячні ОН Клінік за те, що відгукнулись на наш запит та погодились на виїзд до бабусі, яка тяжко ходить. Чудовий лікар-невролог Шамаєв Юрій Євгенович був дуже уважним, знайшов особливий спосіб спілкування, підхід до бабусі. А також, крім методу лікування, нам, як родині, надав дуже цінні рекомендації щодо поводження з «пацієнткою» та необхідне підбадьорення зі свого лікарського досвіду. Зараз, через місяць лікування ми бачимо гарний результат та сподіваємось на швидке одужання. Дякуємо за Вашу працю!
Світлана
Ужгород, 09.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашої клініки та лікаря. Для нас є важливим, що лікар Шамаєв Юрій Євгенович допоміг у вирішенні проблеми зі здоров'ям пацієнтки. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження та задоволені результатом звернення. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.