0 800 30 11 77
Була на прийомі у невролога Шамаєва Ю.Є. Лікар уважний та досвідчений. Дякую!
Ольга
Ужгород, 24.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шамаєва Юрія Євгеновича. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячні ОН Клінік за те, що відгукнулись на наш запит та погодились на виїзд до бабусі, яка тяжко ходить. Чудовий лікар-невролог Шамаєв Юрій Євгенович був дуже уважним, знайшов особливий спосіб спілкування, підхід до бабусі. А також, крім методу лікування, нам, як родині, надав дуже цінні рекомендації щодо поводження з «пацієнткою» та необхідне підбадьорення зі свого лікарського досвіду. Зараз, через місяць лікування ми бачимо гарний результат та сподіваємось на швидке одужання. Дякуємо за Вашу працю!
Світлана
Ужгород, 09.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашої клініки та лікаря. Для нас є важливим, що лікар Шамаєв Юрій Євгенович допоміг у вирішенні проблеми зі здоров'ям пацієнтки. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження та задоволені результатом звернення. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Ужгород, вул. Пестеля, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.