5
(654 оцінки)
4
(5 оцінок)
3
(3 оцінки)
2
(14 оцінок)
1
(125 оцінок)
4.3
800 відгуків
Проходила процедуру електронейроміографію в лікаря Соловйова Галина Олексіївна. Все пройшло чудово. Процесом задоволена. Лікар дуже приємна і ввічлива
Олександра
Полтава,
24.06.2026
Дуже задоволений лікарем Оксаною Олександрівною. Ретельно оглянула суглоби, прописала ліки ті що треба. Як і обіцяла, результат себе довго не заставив чекати - набряки на суглобах зійшли і сліду не залишилось.
Роботою лікаря залишився задоволеним.
Чудова сімейна лікарка! Уся наша родина уклала з нею декларації і дуже задоволена. Завжди уважна, доброзичлива та професійна. Надає зрозумілі рекомендації й дійсно піклується про своїх пацієнтів. Щиро рекомендуємо!
Лікар:
Юрченко Лілія Василівна
Лікар до якого виникає довіра з першої хвилини спілкування!Рекомендую!Огляд,обстеження,та лікування на найвищому рівні.
Олександр
Полтава,
16.06.2026
Лікар з високими професійними знаннями, рекомендую
Лікар:
Кудря Ірина Павлівна
08.06.2026 з мамою були на прийомі у ендокринолога Кияшко Оксани Михайлівна. Дуже уважний лікар, надала пораду змінити вид інсуліну, який мама приймає . Також надала індивідуальний супровід при зміні інсуліну (регулювання дози). Рекомендую, як уважного та досвідченого лікаря
12.06.2026 з татом були на прийомі Лукашевич Оксани Олександрівна. Лікар була уважна вислухала, задавала питання для вивчення причини звернення до клініки. Надала рекомендації щодо здачі аналізів та виконання інших призначень. Будимо походити обстеження та лікуватись. Прикро що в державній поліклініці сімейний лікар з яким заключено договір не відноситься до пацієнтів належним чином.
Щербина Тетяна
Полтава,
12.06.2026
Пройшла скринінг здоров'я 40+ в МММЦ ТОВ 'Медичний центр Он клінік едванс' м. Полтава , пр. Віталія Грицаєнка 18А 11.06.2026 року. Відразу зняли повну суму 2000 грн. Була проведена консультація сімейного лікаря, здійснено аналізи глікозильований гемоглобін і ліпідограма. І це все .
Я жінка 49 років. ІМТ 41.2. Тиск був озвучений 140/90. Кисень на пальці 93, після переміряння на іншому 95. При цьому не проведена навіть кардіограма, хоч вона повинна входити в базовий комплект. В мене постійні набряки на ногах, цим ніхто не цікавився. Питання були щодо ментального здоров'я. В бланку консультації спеціаліста написано, що флюорографії я проходжу в іншому медичному закладі, мене про це не питали .
Питань щодо зору не було взагалі,хоча офтальмологічний огляд теж передбачений програмою.
Вважаю, що скринінг здоров'я не був проведений в повному обсязі, а кошти зняті повністю.
Лікар:
Юрченко Лілія Василівна
Доброго дня, Віта Анатоліївна. Дякуємо за вибір нашої клініки і діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація по візиту до лікаря - визначена тактика коректна. Хочемо зазначити, що лікар і клініка мають чітко слідувати вимогам і правилам державної програми, які визначені по даному скринінгу. Право пацієнта погоджуватись з ними або ні на свій розсуд. Більш детальна інформація Вам надана телефоном. Очікуємо Вас на повторному візиті у клініці згідно попереднього запису, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся з скаргами на геморой коли ситуація була вже дуже складна часті кровотечі і постійний дискомфорт, зараз відчуття просто супер. Дуже радий що зробив оперативне втручання, шкодую лише проте що не звернувся раніше і не позбувся цієї проблеми раніше.
Дмитро
Полтава,
11.06.2026
Дякую дирекції закладу ОН Клінік Полтава за організацію роботи закладу!
На рецепції нас зустрічають з усмішкою дівчата, прийом лікарів-спеціалістів завжди починається вчасно, де можна отримати професійне лікування чи консультацію.
Високий рівень обслуговування, це результат роботи адміністрації та всього колективу.
Бажаю Вам надалі процвітати у Вашій нелегкій праці!
З вдячністю за Вашу турботу, Ваш пацієнт, ветеран війни, учасник бойових дій.
Руслан
Полтава,
10.06.2026
Дякую лікарю сімейної медицини Юрченко Лілії Василівні за її тактовність, професіоналізм! Ви лікар з великої літери, який не тільки лікує поточні хвлроби, а й визначає першопричини їх спалахів.
Після прийому був вражений Вашим відношенням до пацієнтів та призначеним лікуванням. ДЯКУЮ!
Лікар:
Юрченко Лілія Василівна
Виражаю свою велику вдячність лікарю Дейнегі Альоні Миколаєвні за високий професіоналізм і чуйність до своїх пацієнтів! Їндивідуальний підхід,уважне ставлення ,ввічливість.Приємно приходити на прийом до такого лікаря,тільки позитивні емоції!!!