Logo
0 800 30 11 77
Проходила УЗД обстеження у лікаря Стегній С. А. Дуже уважний лікар, все сподобалось. Буду рекомендувати клініку та лікарів своїм друзям та знайомим.
Вікторія
Полтава, 12.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Стегнія Станіслава Анатолійовича. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати дівчині на імʼя Леся з контактного центру. Вона була на звʼязку з нами цілий день аж до 22 години, доки не знайшла можливість записати нас із чоловіком на УЗД у зручний для нас день і час. Дякуємо, Лесю, за турботу і терпіння!
Любов
Полтава, 01.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого співробітника. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже уважні лікарі УЗД
Анна
Полтава, 30.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні я завітала до кліники в перший раз і мені все сподобалось, дуже привітливі дівчата на рецепції, а також лікар який проводив моє дослідження УЗД. Стегній Станіслав Анатольйович. Дуже гарне враження. Знайшла інформацію в інтернеті і не пошкодувала.
Тетяна
Полтава, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Стегнія Станіслава Анатолійовича. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила обстеження у лікаря Величко І.О Лікар була уважна, провела кваліфіковане обстеження, надала пояснення на мої питання, візитом залишилась задоволена.Можу рекомендувати лікаря Величко Ірину Олексіївну, як гарного, кваліфікованого спеціаліста. Дякую за обслуговування адміністраторів та за інший порядний персонал клініки. Буду рекомендувати "ОН Клінік" друзям та знайомим.
Ганна
Полтава, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашої клініки та лікаря Величко Ірини Олексіївни. Цінуємо Вашу думку, вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідувала центр у м.Полтава, отримувала послуги УЗД щитоподібної залози дитині.Лікар Кучер О.А.Була дуже задоволена обслуговуванням, як безпосередньо самого лікаря, так і адмін.персоналу.Гарне обслуговування, привітний персонал, дякую за надану послугу.
Людмила
Полтава, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили подяку нашому лікарю Кучеру Олександру Анатолійовичу. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась в ОН Клінік для проходження УЗД діагностики до лікаря Білик С.В На прийомі лікар дала чіткі та детальні пояснення щодо обстеження.Кваліфікована, компетентна, мені сподобалось обслуговування.Задоволена, буду рекомендувати друзям та знайомим.
Ольга
Полтава, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Білик Світлани Вікторівни. Цінуємо Вашу думку. Вдячні за високу оцінку професіоналізму нашого фахівця. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у клініці перший раз. Задоволена відношенням персоналу до пацієнтів, дівчата на рецепції дуже привітні.Особлива подяка спеціалістам Савченко Олені Олександрівні (кабінет УЗД) та Шафарчук Валентині Михайлівні( гінеколог)за їх професіоналізм та турботливий підхід до пацієнтів. Прийомом задоволена, надалі буду звертатися.
Марія
Полтава, 03.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Щиро дякуємо за відгук та теплі слова. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки та лікарів. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших фахівців Савченко Олени Олександрівни та Шафарчук Валентини Михайлівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Гулакову Вадиму Валерійовичу! Дуже уважний, аккуратний, тактовний, професіонал! Розказав та пояснив доступно все.
Дар'я
Полтава, 10.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дар'є. Щиро дякуємо за відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Гулакова Вадима Валерійовича. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження та задоволені результатом звернення. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякуємо лікарю Гулакову Вадиму Валерійовичу. Чуйність, уважність, високий професіоналізм.
сім'я Шевченко
Полтава, 07.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Гулакова Вадима Валерійовича. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на узд в Олександра Анатолійовича задоволені Дуже гарне обслуговування, ввічливий персонал в кабінеті охайно та чисто Задоволені на 100 % Тепер тільки в цю клініку будемо звертатися 👍👍👍👍
Аліна
Полтава, 06.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Щиро дякуємо за відгук та теплі слова. Нам приємно, що Ви маєте позитивні враження та задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кучера Олександра Анатолійовича. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гулаков Вадим Валерійович — уважний, дуже уважний лікар-узд! Побачив те, що не побачили інші лікарі, позаматкову вагітність на малому терміні, поставився з обережністю і м'якістю донесення цієї не радісної новини!
Тетяна
Полтава, 15.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо, що публічно поділились своїм досвідом звернення до нашої клініки та лікаря Вадима Валерійовича. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.