Logo
0 800 30 11 77
Дуже сподобався лікар. Ретельно й уважно провів обстеження, відповідав на всі запитання і був доброзичливий. Думаю ще не раз звернуся в клініку і до Станіслава Анатолійовича.
Павлова Яна
Полтава, 23.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Стегнія Станіслава Анатолійовича. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величко Ірина Олексіївна Була уважна та обережна на огляді. Запитала та уточнила кожну деталь, що хвилює, за якою причиною прийшла. Дякую їй за обережність та лояльність
Таня
Полтава, 07.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Величко Ірини Олексіївни. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була не одноразово на УЗД у Величко І.0 дуже задоволена Лікар дуже кваліфікований, відповість на всі турбуючі питання. Буду обовʼязково звертатися.
Катерина
Полтава, 28.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Величко Ірини Олексіївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарний спеціаліст по узі щитовидної залози.Уважна ,чуйна лікар.
Світлана
Полтава, 10.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я
Служба контролю якості ОН Клінік
Сегодні Буда вперше у цего лікаря,я можу сказати що Величко І.О дуже приемна,і дуже розташовує до себе, тому я дуже задоволена)
Крістіна
Полтава, 25.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Кристино. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Величко Ірини Олексіївни. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила УЗД обстеження у лікаря Стегній С. А. Дуже уважний лікар, все сподобалось. Буду рекомендувати клініку та лікарів своїм друзям та знайомим.
Вікторія
Полтава, 12.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Стегнія Станіслава Анатолійовича. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати дівчині на імʼя Леся з контактного центру. Вона була на звʼязку з нами цілий день аж до 22 години, доки не знайшла можливість записати нас із чоловіком на УЗД у зручний для нас день і час. Дякуємо, Лесю, за турботу і терпіння!
Любов
Полтава, 01.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого співробітника. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже уважні лікарі УЗД
Анна
Полтава, 30.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні я завітала до кліники в перший раз і мені все сподобалось, дуже привітливі дівчата на рецепції, а також лікар який проводив моє дослідження УЗД. Стегній Станіслав Анатольйович. Дуже гарне враження. Знайшла інформацію в інтернеті і не пошкодувала.
Тетяна
Полтава, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Стегнія Станіслава Анатолійовича. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила обстеження у лікаря Величко І.О Лікар була уважна, провела кваліфіковане обстеження, надала пояснення на мої питання, візитом залишилась задоволена.Можу рекомендувати лікаря Величко Ірину Олексіївну, як гарного, кваліфікованого спеціаліста. Дякую за обслуговування адміністраторів та за інший порядний персонал клініки. Буду рекомендувати "ОН Клінік" друзям та знайомим.
Ганна
Полтава, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашої клініки та лікаря Величко Ірини Олексіївни. Цінуємо Вашу думку, вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідувала центр у м.Полтава, отримувала послуги УЗД щитоподібної залози дитині.Лікар Кучер О.А.Була дуже задоволена обслуговуванням, як безпосередньо самого лікаря, так і адмін.персоналу.Гарне обслуговування, привітний персонал, дякую за надану послугу.
Людмила
Полтава, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили подяку нашому лікарю Кучеру Олександру Анатолійовичу. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась в ОН Клінік для проходження УЗД діагностики до лікаря Білик С.В На прийомі лікар дала чіткі та детальні пояснення щодо обстеження.Кваліфікована, компетентна, мені сподобалось обслуговування.Задоволена, буду рекомендувати друзям та знайомим.
Ольга
Полтава, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Білик Світлани Вікторівни. Цінуємо Вашу думку. Вдячні за високу оцінку професіоналізму нашого фахівця. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.