Logo
0 800 30 11 77
Звернувся в клініку з атеромою на голові. Цей лікар уже зробив дві чистки, під час першої не зашив рану, і нічого не заросло, а з новою силою почалося нагноєння. Хоча я 5 разів ходив на перев'язку... Він зробив іншу чистку і вже зашив рану, при цьому призначені антибіотики не були. Акцентую увагу операція на голові! Після другої чистки минуло два дні, з рани йдуть гнійні виділення і рана болить з кожним днем сильніше. Лікар сказав, приїдеш через 10 днів шви знімати ... Я зрозумів, що чекати немає сенсу! І що найстрашніше, йти до нього знову теж не має сенсу!!! Зараз у пошуках іншого лікаря. До цього більше не звернуся НІКОЛИ!!! Тому залишаю цей відгук, щоб люди розуміли всі ризики, з якими вони можуть зіткнутися при лікуванні у цього лікаря!!! Усім здоров'я!
Дмитро
Полтава, 28.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитре. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалася така думка. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Зазначаємо, що лікуючий лікар надає рекомендації щодо подальшої тактики лікування відповідно до об'єктивного стану здоров'я на момент звернення пацієнта. Кожний випадок захворювання індивідуальний. За необхідності лікар має можливості коригувати лікувальну тактику відповідно до змін у динаміці. Для цього лікар і рекомендує повідомляти про будь які зміни, щоб оперативно вносити корективи. Більш детальна інформація Вам повідомлена була у телефонному режимі. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Ярмаку Євгену Івановичу, за якісну роботу із видаленням гігроми, а також за інші процедури під час візиту до лікаря, рекомендую!
Богдан
Полтава, 05.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Богдане. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та висловлену думку про візит до лікаря. Нам приємно знати, що Ви задоволені якістю медичної допомоги. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку лікарю хірургії Голубко М.І лікар дуже грамотно вирішив проблему, вірно встановив діагноз, усунув проблему і за весь час відвідування дуже був уважний, привітливий. Всім рекомендую лікаря. Дякую за якісне лікування, була 10.11.2020
Людмила
Полтава, 30.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмила. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого лікаря Голубко Михайла Івановича. Нам важливо знати, що Ви задоволені рівнем сервісу та медичного обслуговування в клініці. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.