Logo
0 800 30 11 77
Була на візиті у лікаря отоларинголога Полєводи Наталі Юріївни.Лікар дуже сподобалася, Дуже уважна, ввічлива , лагідна. Видно, що лікар має високий професійний рівень, має знання не тільки по спеціальності, а і як психолог, тому що знаходить підхід до пацієнта. Взагалі дуже гарне враження. Дякую лікарю і продовжу лікування у неї та буду рекомендувати її друзям та знакомим . Крім того, дякую також адміністраторам рецепції, які дуже компетентні, уважні , ввічливі.
Вікторія
Полтава, 28.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого фахівця. Для нас важливо знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Полеводи Наталі Юріївни та залишилися задоволені результатом звернення. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар отолоринголог Полевода Н.Ю. супер професіонал, через 10 хвилин я почала чути.
Олена
Полтава, 18.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Полеводи Наталі Юріївни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Нещодавно була на прийомі у лікаря Полеводи Наталії Юрiївни. Звернулася з проблемою погіршення слуху. Лікар уважно вислухала мене, провела огляд, дала подальші рекомендації. Наталія Юріївна, дуже гарний, компетентний лікар, професіонал своєї справи. Дуже задоволена її роботою. У самій клініці дуже чисто, комфортно, уважний та ввічливий персонал.
Дарина
Полтава, 14.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дарино. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашої клініки та персоналу. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашої клініки та особливо відзначили лікаря Полеводу Наталю Юріївну. Цінуємо Вашу думку. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячний лікарю Полеводі Наталії Юріївні за її професіоналізм і людські якості! Звернувся до неї зі своєю проблемою по здоров'ю. До прийому даного фахівця, я кілька разів опинявся на прийомі у бізнес-лікарів, яких зараз достатньо в наш час і які відразу пропонували мені дороге втручання і маніпуляції з носовою перегородкою, навіть не вислухавши мої скарги і проблематику. Мовляв "У Вас тут дефект, і я знаю як його усунути", а чи є цей дефект для мене проблемою або як його усунення вплине на мої основні скарги, ніхто не відповідав або давав дуже розпливчастий відповідь. Так ось на відміну від такий "фахівців", Наталя Юріївна вислухала проблематику і задала питання по суті, що дозволило визначити основні мої скарги. Я дійсно, перший раз отримав не упереджена думка фахівця і висококласної консультацію, що дозволило скласти грамотний план лікування саме тих проблем з якими звернувся. А не з тими, де лікар найбільш фінансово зацікавлений :) Тому висловлюю велику подяку Наталії Юріївні за її професіоналізм і людські якості. Я залишився дуже задоволений її прийомом, і відповідно мед.учережденій, в якому вона приймає. Тепер, при необхідності, буду звертатися до них і до інших фахівців. Також, можу запропонувати, якщо Вам десь порадили дорогі ЛОР процедури або втручання, то можливо варто отримати альтернативну точку зору? Думаю, прийом у такого фахівця, як Наталя Юріївна, Вам обійдеться дешевше і вигідніше. А якщо втручання виявиться дійсно необхідним, то після прийому, Ви будете набагато впевненіше в цьому!
Alex
Полтава, 14.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок і добрі слова про наш медичний центр і фахівця. Раді, що рівень професіоналізму лікаря Полевода Н. Ю. виправдав Ваші сподівання. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом візиту і якістю медичних послуг. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня, індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики і лікування. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне і високотехнологічне обладнання, яке у нас використовується. Ми раді, що перебування в нашому медичному центрі було комфортним і ефективним, а головне, Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в ОН Клінік до лікаря-отоларинголога Полеводи Наталії Юрiївни. Дуже задоволена. Якість наданих медичних послуг на найвищому рівні. Все акуратно, чисто, приємно. Дуже задоволена спілкуванням з лікарем - все вислухала, дала дійсно дієві поради. Навіть не відчула, що знаходилася у медичному закладі. Все чудово! Дякую!
Альона
Полтава, 06.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Альоно. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого лікаря. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом візиту і якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо про комфорт наших пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня та інноваційні методи діагностики. Завжди готові допомогт. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися до лікаря Полевода Наталія Юріївна з проблемою закладеності носа, та болі в вухові. Лікар на прийомі оглянула, розповіла про стан моїх органів, назначила медикаментозне лікування та надала рекомендації щодо подальшого лікування. Лікар уважна до пацієнта, компетентна. Буду рекомендувати лікаря своїм знайомим та друзям.
Галина
Полтава, 09.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Галино. Нам приємно, що в особі нашого спеціаліста Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своїй здоров'я. Ми прагнемо створити максимально комфортні умови надання медичної допомоги та знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.