0 800 30 11 77
Я звернулася до клініки щодо лікування мого хребта. Хочу подякувати лікарю неврологу Катерині Олегівні за її рекомендації з приводу складного лікування, за її людяність, розуміння та її знання. Хочу подякувати лікарю масажисту В'ячеславу Володимировичу за його професійний масаж. А також адміністраторів клініки за їхнє ввічливе ставлення, розуміння. Дуже приємно проходити лікування у цій клініці. Усім дуже дякую.
Циттель Олена Володимирівна
Полтава, 06.04.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за відгук, але очевидно мова йде про лікування в іншій клініці. Пацієнта та лікарів з таким ім'ям в нашій клініці немає. Ми також залюбки зможемо надати всім пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу в рамках спеціалізіції нашої клініки. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася до лікаря Гончарова К. К. невролога залишилась дуже задоволена. Отримала кваліфіковану консультацію та рекомендації щодо подальшого лікування. При нагоді буду рекомендувати ОН Клінік і лікаря в цілому.
Катерина
Полтава, 02.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Ми дуже вдячні, що Ви обрали наш медичний центр та довірили своє здоров'я нашому лікарю. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі невролога Гончарова Кирила-дуже сподобалося,гарна консультації, розповідає все дуже якісно.Дякую
Надежда
Полтава, 19.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Надіє. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом відвідування нашого лікаря, а консультація була зрозуміла та інформативна. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась в ОН Клінік до лікаря Саник Лідії Олександрівни через сильні головні болі. Лишилась дуже приємно вражена компетентністю лікаря лишила кабінет з настановами що вправ і ліків, так само як і з направленням на подальше обстеження. Лікар дуже уважно запитувала про стан і скарги, та зробила повноцінний огляд. Дуже вдячна!
Ліда
Полтава, 31.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом візиту до медичного центру і консультацією у нашого лікаря. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високого рівня. Дякуємо за позитивний відгук і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ми звернулися до лікаря Щербань О.А. за консультацією, на всі питання і про хворобу дитини лікар відповів. Задовольнив повністю. Ми задоволені прийомом повністю. Рекомендуємо "ОН Клінік" у м. Полтава.
Юлія
Полтава, 05.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Ми раді, що у Вас залишилися тільки позитивні емоції після звернення в нашу клініку. Щербань О.А. дійсно кваліфікований спеціаліст, яка уважно ставиться до кожного пацієнта. Дякуємо за відгук. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.