0 800 30 11 77
Фаражалла Ольга Володимирівна дуже сподобалася як лікар та гарна людина. Дуже вдячна за допомогу! Лікар, який дійсно хоче допомогти, вилікувати, та позбавити страждань! Дякую!
Крощенко Наталія
Полтава, 24.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що наш лікар Фаражалла Ольга Володимирівна допомогла вирішити проблему зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити свій відгук про лікаря гінеколога Свінчук Олену Миколаївну. Дуже привітна, чуйна і уважна людина. Тактичний та грамотний лікар. Побувала ніби додатково на сеансі психотерапії. Рекомендую.
Наталія
Полтава, 17.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо Вам за позитивний відгук та висловлену думку про візит до нашої клініки та лікаря Олени Миколаївни. Будемо раді бачити Вас у клініці на профілактичних оглядах, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обстежуюся та лікуюся у гінеколога Свінчук Олени Миколаївни. Дуже кваліфікований лікар та професіонал своєї справи. Окрім того, чуйна та приємна людина. Кожне відвідування проходить легко та невимушено, консультує та пояснює все доступною мовою. Однозначно рекомендую!
Анна
Полтава, 31.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми раді, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування. Рекомендуємо не забувати про планові профілактичні огляди, зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щоб здати аналіз, нав'язується прийом лікаря, який абсолютно неінформативний за відсутності аналізів. Після отримання результатів аналізу, виявила, що зроблений був не той, який був необхідний. І підсумком усього став результат аналізу з органу, який було видалено.
Ольга
Полтава, 25.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що вибір лабораторного дослідження для контролю після лікування був коректним. Більш детальну інформацію Вам повідомлено телефоном. Бажаємо міцного здоров'я, завжди готові допомогти при необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Чередниченко Я.В, лікар уважна, приємна, доброзичлива, огляд був чітко по часу та на найкращому рівні. Клініку та лікаря рекомендую)
Катерина
Полтава, 12.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Ми вдячні Вам, що публічно поділились своїми позитивними враженнями. Приємно знати, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування. Будемо раді допомогти всім людям за Вашими рекомендаціями.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу трішки розповісти свою історію. У мене СПКЯ, з чоловіком намагалися завагітніти 4 роки, але все без успіхів (ніколи навіть не бачила || на тесті), вже зовсім розчарувавшись ходити по «безкоштовних» державних лікарнях, 25.02.2022 вирішила звернутись в ОН Клінік, а саме до Свінчук Олени Миколаївни і вже 31.12.2022 дізналася що ношу під серцем своє щастя ( нам 6 тижнів). Дуже вдячна клініці та своєму лікарю!!!!
Катерина
Полтава, 11.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Вдячні Вам за щирий відгук про історію звернення до нашої клініки та спеціаліста. Нам дуже приємно, що Ви поділились такою чудовою новиною. Сподіваємось, Ваша історія стане у нагоді людям з подібною проблемою. Бажаємо Вам міцного здоров'я, нехай все буде добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже досвідчений, компетентний, уважний та доброзичливий лікар. Довелось звернутися до Свінчук Олени Миколаївни за направленням від трихолога, бо була підозра, що проблема випадіння мого волосся може бути через проблеми в гінекології. Олена Миколаївна уважно вивчила весь принесений мною архів за декілька років з діагнозами та обстеженнями від інших гінекологів. Проаналізувала прочитане і зрозумілою мовою пояснила стан моїх справ. Призначила необхідні аналізи і за їхніми результатами обрала вірний шлях лікування. За це я зараз дуже їй вдячна! У результаті було виправлено помилки, допущені попередніми гінекологами, покращився загальний мій стан і самопочуття. Проблема з волоссям теж вирішилася, але це, звичайно, не обійшлося без участі трихолога – Дадонової Олени Миколаївни. Виявляється, що багато процесів в нашому організмі дуже пов'язані між собою. Але щоб їх правильно зрозуміти, потрібна допомога справжніх фахівців. І я їх знайшла! В Он Клінік Полтава. Дякую обом Олена Миколаївнам, бо звернувшись до вас з однією проблемою розв'язала не тільки її, а й багато інших!
Ірина
Полтава, 28.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Вдячні Вам за щирий та розгорнутий відгук про історію звернення до нашої клініки та спеціалістів. Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені результатом лікування під наглядом наших спеціалістів. Зичимо Вам міцного здоров'я та завжди готові допомогти у разі необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Незадоволена
Полтава, 27.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна Свінчук О.М. , лікареві -гінекологу, за повноцінний прийом, добросовісне та гарне ставлення, розгорнуте пояснення, доброзичливість та професіоналізм. Повернуся на повторний прийом. З повагою, Тетяна Соломка.
Тетяна
Полтава, 17.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Вдячні Вам за щирий відгук про звернення до нашої клініки та лікаря Олени Миколаївни. Ми раді, що Вам сподобалось обслуговування, а спілкування з лікарем було комфортним для Вас. Зичимо доброго здоров'я, будемо раді бачити в клініці на профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обожнюю прийоми з Оленою Миколаївною, завжди пояснить призначення, розповість як все потрібно,. Звернулась з достатньо великою кістою яєчника та за 2 місяці повністю вилікували дякуючи Олені Миколаївні. Дуже уважно завжди відноситься до пацієнта і я турбувалася щоб не набрати вагу через гормональні ліки, але лікар все підібрала і все просто чудово. Дякую Олені Миколаївні! Не шкодую, що вже 4 роки поспіль звертаюсь лише до неї
Анастасія
Полтава, 05.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Ми вдячні Вам за щирий та інформативний відгук про роботу наших спеціалістів. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом лікування та відвідування клініки є комфортним для Вас. Сподіваємось на продовження співпраці, будемо раді бачити Вас на планових профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік
15-09-2022 я звернулась до ОН Клінік у місті Полтава у дуже поганому стані у зв'язку з загостренням пієлонефриту. Мені зразу надали швидку допомогу. Медсестри Літвінова Олена та Павлюкова Наталя затримались на роботі, щоб поставити крапельниці та не відходили від мене і слідкували за моїм станом. Безмежно вдячна за відданість професії та надану допомогу. Також, на лікуванні я перебувала у лікаря Свінчук Олени Миколаївни, яка була уважна до моїх скарг, надала швидку допомогу, щоб зняти біль. Назначені препарати допомогли у дуже короткий термін і лікування пройшло вдало. Дякую за професіоналізм та допомогу. Про Клініку можу сказати, що персонал привітний, лікарі досвідченні, медсестри уважні та ціни помірні. Дякую за допомогу.
Костіна Ірина
Полтава, 26.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Ірино, доброго дня. Ми вдячні Вам за щирий та інформативний відгук про історію звернення до нашої клініки. Своєчасне звернення за медичною допомогою може упередити розвиток ускладнень та інших небажаних чинників для здоров'я. Нам приємно знати, що лікування було успішним та Ви задоволені результатом. Зичимо Вам міцного здоров'я, не забувайте про періодичні профілактичні огляди.
Служба контролю якості ОН Клінік
Оплатила 290 грн за прийом, щоб пробути в кабінеті у лікаря 7 хвилин і почути, що я занадто складний пацієнт для неї і краще мені звернутись в Київ (дали номер іншої клініки у Києві, який я б могла безкоштовно загуглити). Мені здається, в такому випадку було б доречно повернути кошти за прийом.
Гість
Полтава, 01.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що об'єм первинної діагностичної тактики виконано згідно об'єктивних клінічних даних. Не виключається варіант, що за необхідності пацієнт може бути скерований до спеціалізованого закладу. Більш детальна інформація Вам повідомлена телефоном, очікуємо на наступному візиті згідно попереднього запису.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.