Logo
0 800 30 11 77
...
Аліна
Полтава, 12.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороший спеціаліст, всім рекомендую
Наталія
Полтава, 11.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороший спеціаліст, робить все уважно та обережно, рекомендую всім звертатись до цієї лікарки))
Наталія
Полтава, 09.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Петрової Наталії Василівни Чудовий лікар, ввічливий , професійний , доброзичливий, з великим досвідом у своїй сфері діяльності!!! Все зрозуміло пояснила, вислухала всі скарги, з обережністю до мене моїх обставин призначила потрібні аналізи і лікування. Дуже дякую лікарю Петровій Наталі Василівні і лікарні Он-клінік!!!
Олена
Полтава, 28.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук та слова подяки на адресу нашого фахівця. Для нас важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Петрової Наталії Василівни. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідала клініку вперше. Персонал привітний. Приміщення чисте і охайне. Була на консультації у гінеколога Свинчук Олени Миколаївни. Лікар мені дуже сподобалась. Чемна, приємна жінка. Вона дуже уважно вивчила всі мої аналізи з попередніх лікарень, позадавала 100500 питань, щоб точно зрозуміти і визначити саме мою проблему. Обстеження і забір аналізів провела акуратно, не грубо ( хто відвідує гінеколога, то зрозуміє, що маю на увазі). Я залишилась дуже задоволена.
Пацієнт
Полтава, 25.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Свінчук Олени Миколаївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар та керівництво компанії, вважають, що при плануванні вагітності, за гарного мазку з піхви, не потрібно приймати жодних додаткових вітамінів ( типу фолієвої кислоти) для профілактики захворювання плоду. У мене все
Яна
Полтава, 22.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалось таке враження. Зазначаємо, що метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. У кожному конкретному випадку рекомендації лікаря мають ґрунтуватися перш за все на доцільності призначень та відповідності наявних показань та протипоказань до застосування медично препарату. Кожен пацієнт, об'єктивний стан його здоров'я на момент звернення є індивідуальними. Право пацієнта погоджуватися або ні з думкою фахівця. Зичимо Вам здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Петрової Н.В Щира подяка лікарю і мед.персоналу за чуйність, людяність, професіоналізм.
Катерина
Полтава, 09.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Петрової Наталії Василівни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кваліфіковані спеціалісти, приємний персонал, якість обслуговування на вищому рівні
Інна
Полтава, 20.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка якості сервісу та рівня професіоналізму наших фахівців. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Найкращі враження. Дуже зручно і вчасно можно отримати необхідну інформацію про лікування.
Тетяна
Полтава, 15.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро вдячні за відгук. Раді, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
5.08.23 року я була в ОН Клінік в Полтаві на прийомі в лікаря гінеколога- ендокрінолога Свінчук Олени Миколаївни.Лікар уважно мене вислухала і призначила мені аналізи та наступне лікування.Сподобалась клініка та медперсонал.
Текунєва Наталія Іванівна
Полтава, 09.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє Іванівно. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та лікаря Свінчук Олени Миколаївни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Шафарчук Валентини Михайлівни, яка ж уважна, доброзичлива і приємна у спілкуванні людина, дуже уважна була, проконсультувала, все пояснила. із задоволенням ще до неї буду звертатися...
Алина
Полтава, 28.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Щиро дякуємо за відгук. Раді, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим лікарем та задоволені результатом звернення до Шафарчук Валентини Михайлівни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Фаражалла О. В. Дуже важна и хороший ликар!
Людмила
Полтава, 25.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Фаражалли Ольги Володимирівни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.