Хочу відзначити роботу лікаря-гінеколога Олени Миколаївни. Лікар від Бога!!!! Лікар з Великої букви! У скрутний час допомогла у вирішенні проблеми з молочними залозами. Коли усі лікарі відхрестилися, вона взялася за мене. Велике дякую. Професійний огляд і призначення ліків - гарантую! Дуже рекомендую!
Ангеліна
Полтава, 07.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Ангеліно. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів нашої роботи. Завжди готові допомогти та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Після вашого лікаря 5 років боюся ходити до лікаря, "лікар" у медсестри питав що це таке у мене... "спеціаліст" ... дуже довго мене мучила, ще такого не було ніде, дуже криворуко виконала роботу і занесла інфекцію. ..ЖАХЛИВІ СПОГАДИ! Більше ніколи не звернуся до вашої лікарні, написано було що один з найкращих фахівців і підвищили її перед моїм приходом, якщо такі у вас фахівці на підвищення ще йдуть ... то зрозуміло які у вас усі фахівці, ну або як лотерея якщо пощастить. то трапиться нормальний хоча б спеціаліст, тільки для лотереї дорогі у вас послуги! А одразу не дзвонила за лікаря, бо видихала більше місяця і лікувала інфекцію в іншого лікаря і почувалася дуже погано було не до розгляду.
Наталія
Полтава, 24.05.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Ми завжди акцентуємо увагу нашим пацієнтам - при виникненні будь-яких ситуацій, претензій або питань до клініки та персоналу - просимо по факту звертатись до Служби контролю якості за номером 0800-50-71-70. Тому як з плином великого проміжку часу складно відновити хід подій на прийомі у лікаря та актуальність розбору втрачається. Всім здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
21.02.22була на прийомі у гінеколога Фаражалли.Здала аналізи.Обіцяли,що через 2-3дні будуть результати.Гроші оплачені,а результатів немає-зсилаються на війну
Марина
Полтава, 05.04.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за звернення. Дійсно робота персоналу в закладах нашої мережі значно ускладнилась у зв'язку з воєнними подіями. Наразі результат Вам надіслано на пошту, детальна інформація надана телефоном. В будь-якому випадку приносимо вибачення. Миру та здоров'я всім людям.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Шафарчук Валентини Михайлівни. Лікар показала себе дуже уважною, ввічливою. Прийом лікаря дуже сподобався, огляд був проведено ніжно і обережно Валентина Михайлівна розповіла про стан жінки в період менопаузи на що треба звернути увагу у цьому віці, порекомендувала важливі обстеження. Хочу порекомендувати лікаря і клініку за уважне відношення до пацієнтів.
Марина
Полтава, 12.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за відгук та добрі слова про нашого лікаря. Комфорт та сучасний підхід до лікування – наші основні засади для надання медичної допомоги пацієнтам. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до ОН Клінік до лікаря Шафарчук В. М. з метою обстеження та лікування. Прийомом задоволена, лікар все доступно пояснює. Отримала рекомендації для подальшого обстеження та лікування. Лікар уважна, чемна, ввічлива. Щодо лікування, спостерігаю позитивну динаміку.
Діана
Полтава, 12.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Діано. Дякуємо, що поділились своїми враженнями про відвідування нашого медичного центру. Згодні з Вами, у нас працюють лише кваліфіковані лікарі, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Будемо раді допомогти у разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до клініки до лікаря Ступар Н. М. для проходження планового огляду і отримання довідки про стан здоров'я обстеженням і оглядом лікаря задоволена.
Віка
Полтава, 12.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Ми прагнемо надати якісну медичну допомогу у максимально комфортних для кожного пацієнта умовах. Дякуємо за відгук та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю Свинчук О.М, доктор від Бога, багато лікарів не могли виявити причину порушення рясності циклу, призначали ліки, які ще більше ускладнювали проблему. Олена Миколаївна поставилася з розумінням, оглянула, призначила аналізи та лікування, результат не змусив довго чекати! дякую, з чоловіком плануємо дитину, за консультацією тільки до Олени Миколаївни
Ольга Полтавець
Полтава, 11.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за відгук та добрі слова на адресу нашого фахівця. Раді знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хороша клініка, відмінні фахівці. Я залишилася задоволена. Окремо хочу подякувати Свинчук Олені Миколаївні. Звернулася до неї з такою проблемою - кіста правого яєчника 5,2 см. До цього обстежилася в іншого гінеколога, та мені призначила лікування (якщо це можна було назвати лікуванням), і природно воно мені не допомогло, сказала що потрібно оперувати. Але я вирішила проконсультуватися в іншого гінеколога і пішла в ОН Клінік. Олена Миколаївна призначила мені правильне лікування і воно допомогло, кісти наче й не було. Я дуже вдячна їй і рада, що вдалося уникнути хірургічного втручання, яке в моєму випадку взагалі було недоречно. І завдяки правильному лікуванню, а також виконанню всіх рекомендацій Олени Миколаївни, я змогла позбутися своєї проблеми.
Ірина
Полтава, 06.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Для кожного пацієнта фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування і дають рекомендації з урахуванням всіх діагностичних показників, що значно підвищує ефективність. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до лікаря Свинчук Олени Миколаївни з діагнозом дисплазія шийки матки. З першого прийому я зрозуміла, що потрапила до професіонала з великої літери, сама лікар приємна, добра людина, вміє заспокоїти, доступно роз'яснити ситуацію. Мені було проведено РВТ шийки матки, процедура безболісна. Через кілька місяців лікування мої аналізи в нормі, можна планувати вагітність. Я дуже вдячна Олені Миколаївні. РЕКОМЕНДУЮ
Руслана
Полтава, 04.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Руслано. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Раді, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів нашої роботи, а професіоналізм лікарів і сучасне обладнання - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Завжди, завжди приймають із запізненням від 20 хв від призначеного часу!!!
Руслана
Полтава, 25.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Руслано. Вдячні Вам за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт наших пацієнтів - одне з пріоритетних завдань. Просимо вибачення за дискомфорт. Більш детальна інформація Вам була надана в телефонному режимі. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувалась у Свинчук Олени Миколаївни! Задоволена на 100%. Лікування тривало більше року, лікували дисплазію, але комплексний підхід і хороші препарати дали позитивний результат! Отримала омріяний аналіз без жодних відхилень. Дякую Олені Миколаївні)
Оксана
Полтава, 06.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Для кожного пацієнта лікарі «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування і дають рекомендації з урахуванням всіх діагностичних показників. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медцентру і якістю медичного обслуговування. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася зі скаргами до лікаря-гінеколога Шафарчук Валентини Михайлівни. Прийомом залишилася дуже задоволена, доктор професійно поставилася до моєї проблеми, була дуже уважна і все пройшло чудово. Буду і надалі консультуватися у лікаря.
Алла
Полтава, 31.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Нам дуже приємно, що в особі нашого лікаря Шафарчук В.М. Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік