0 800 30 11 77
5.08.23 року я була в ОН Клінік в Полтаві на прийомі в лікаря гінеколога- ендокрінолога Свінчук Олени Миколаївни.Лікар уважно мене вислухала і призначила мені аналізи та наступне лікування.Сподобалась клініка та медперсонал.
Текунєва Наталія Іванівна
Полтава, 09.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє Іванівно. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та лікаря Свінчук Олени Миколаївни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Шафарчук Валентини Михайлівни, яка ж уважна, доброзичлива і приємна у спілкуванні людина, дуже уважна була, проконсультувала, все пояснила. із задоволенням ще до неї буду звертатися...
Алина
Полтава, 28.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Щиро дякуємо за відгук. Раді, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим лікарем та задоволені результатом звернення до Шафарчук Валентини Михайлівни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Фаражалла О. В. Дуже важна и хороший ликар!
Людмила
Полтава, 25.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Фаражалли Ольги Володимирівни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Персонал привітний, все зрозуміло пояснюють. Сам прийом у лікаря пройшов чудово. Мені все сподобалось. Але мені обіцяли надіслати аналізи за 7 днів, а вже 11-й день...Не розумію, куди треба звернутися
Аміна
Полтава, 25.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аміно. Дякуємо за позитивний відгукта та діалог зі Службою контролю якості. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки. У разі виникнення будь-яких питань завжди можна звернутися до операторів цілодобового контактного центру. Результати досліджень було повторно відправлено на Ваш запит, раді, що питання вичерпано. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороший лікар. Прекрасне ставлення, все робить акуратно. Людина, до якої хочеться повертатися. Рекомендую!
Олена
Полтава, 23.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому лікарю. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Вдячні за рекомендації. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочеться висловити подяку лікарю-гінекологу вашої клініки Свінчук Олені Миколаївні! Вона Спеціаліст з Великої літери і дуже доброзичлива людина, завжди готова простягнути руку допомоги своїм пацієнтам. Олена Миколаївна професіонал своєї справи, на прийомі все докладно пояснює і дає рекомендації. Якщо призначає лікування, то завжди є результат! Усім рекомендую цього лікаря!
Юлія
Полтава, 29.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря. Нам приємно, що Ви публічно висловили подяку Свінчук Олені Миколаївні. Цінуємо Вашу думку. Вдячні за високу оцінку професіоналізму нашого фахівця і Ваші рекомендації. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена центром ,рекомендую всім.
Юлія
Полтава, 27.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Уважний та ввічливий персонал. Свінчук Олена Миколаівна - спеціаліст найвищого рівня!!! Дякую за лікування і гарне ставлення.
Ольга
Полтава, 18.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря й персоналу клініки. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до лікаря Свінчук Олени Миколаївни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Фаражалла Ольга Володимирівна дуже сподобалася як лікар та гарна людина. Дуже вдячна за допомогу! Лікар, який дійсно хоче допомогти, вилікувати, та позбавити страждань! Дякую!
Крощенко Наталія
Полтава, 24.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що наш лікар Фаражалла Ольга Володимирівна допомогла вирішити проблему зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити свій відгук про лікаря гінеколога Свінчук Олену Миколаївну. Дуже привітна, чуйна і уважна людина. Тактичний та грамотний лікар. Побувала ніби додатково на сеансі психотерапії. Рекомендую.
Наталія
Полтава, 17.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо Вам за позитивний відгук та висловлену думку про візит до нашої клініки та лікаря Олени Миколаївни. Будемо раді бачити Вас у клініці на профілактичних оглядах, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обстежуюся та лікуюся у гінеколога Свінчук Олени Миколаївни. Дуже кваліфікований лікар та професіонал своєї справи. Окрім того, чуйна та приємна людина. Кожне відвідування проходить легко та невимушено, консультує та пояснює все доступною мовою. Однозначно рекомендую!
Анна
Полтава, 31.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми раді, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування. Рекомендуємо не забувати про планові профілактичні огляди, зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щоб здати аналіз, нав'язується прийом лікаря, який абсолютно неінформативний за відсутності аналізів. Після отримання результатів аналізу, виявила, що зроблений був не той, який був необхідний. І підсумком усього став результат аналізу з органу, який було видалено.
Ольга
Полтава, 25.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що вибір лабораторного дослідження для контролю після лікування був коректним. Більш детальну інформацію Вам повідомлено телефоном. Бажаємо міцного здоров'я, завжди готові допомогти при необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.