Logo
0 800 30 11 77
Данільченко Вікторія Вікторівна справила дуже приємне враження, надала кваліфіковане пояснення щодо дослідження, дуже привітно ставилася до дитини під час дослідження.
Віталій
Оцінка:
Доброго дня, Віталію. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим лікарем Данільченко Вікторією Вікторівною та залишилися задоволені результатом звернення. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все сподобалось. Була на прийомі у Гурченкова Н.І. Приємне спілкування. Відчувається висока кваліфікація!
Ірина
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря Гурченкової Галини Ігорівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була сьогодні на обстеженні у лікаря УЗД: Данильченко Вікторії. Чудовий спеціаліст! Все професійно, турботливо та обережно! Дуже дякую!
Єлизавета
Оцінка:
Доброго дня, Єлизавето. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Раді, що Ви задоволені візитом до нашого лікаря Данільченко Вікторії Вікторівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийом сподобався, лікар Гурченкова Галина Ігорівна професійно провела УЗД і проконсультувала.
Кристина
Оцінка:
Доброго дня, Кристино. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Гурченкової Галини Ігорівни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийом сподобався. Лікар Гурченкова Галина Ігорівна доброзичлива та уважна, відповіла на всі наші запитання та зробила якісне УЗД.
Тетяна
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Гурченкової Галини Ігорівни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Нам все сподобалось, лікар дуже уважний, я рекомендую. Кантишева Тетяна Іванівна гарний спеціаліст.
Вікторія
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Кантишевої Тетяни Іванівни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені дуже сподобався узист, все гарно та детально розповіла. Тетяна Іванівна мені повідомила деталі мого УДЗ і надала рекомендації до подальших дій. Дякую!
Людмила
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Щиро вдячні за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кантишевої Тетяни Іванівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Когутова Катерина Миколаївна прекрасний спеціаліст з підходом до дитини. Дуже вдячні за увагу, розуміння і фаховість. Успіхів Вам Катерино Миколаївно.
Нікіта
Оцінка:
Доброго дня, Нікіто. Щиро вдячні за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Когутової Катерини Миколаївни. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Когутова Катерина Миколаївна дуже ввічлива і приємна людина, легко з сином знайшла спільну мову зацікавила його дослідженням. Дякуємо за приємне і поважне ставлення до пацієнтів.
Іван
Оцінка:
Доброго дня, Іване. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїми позитивними враженнями від звернення до нашого лікаря Когутової Катерини Миколаївни. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
В клініці чудовий, ввічливий персонал. Привітне і якісне відношення. Неймовірна лікар Когутова Катерина Миколаївна дуже добре провела процедуру. Рекомендую клініку! Велике дякую персоналу та лікарям!!!
Ксенія
Оцінка:
Доброго дня, Ксеніє. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та лікаря Когутової Катерини Миколаївни. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гурченкова Галина Ігорівна, найкраща в своїй сфері, дуже їй вдячна за турботу та професіоналізм. Хожу вже другий рік тільки до неї, раджу та буду радити її всім своїм знайомим. Вона має особливий підхід до кожного свого пацієнта. Гарна, чутка, приємна, заботлива, най особливіша.
Марина
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук. Зворушені Вашими щирими словами подяки на адресу нашого лікаря Гурченкової Галини Ігорівни. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого фахівця. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вже вдруге відвідую УЗД кабінет, у лікаря Гурченкової Галини Ігорівна професійне уважне ставлення, тепла атмосфера. Почуваєшся впевнено. На виникаючі питання отримано докладні відповіді. Дякую Галині Ігорівна за професіоналізм та уважність! І гарний настрій!
Яна
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого фахівця та задоволені результатом звернення до лікаря Гурченкової Галини Ігорівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.