Logo
0 800 30 11 77
Была на приеме у доктора УЗД Когутовой Е.Н. хожу и наблюдаюсь не первый раз. Качественно консультирует, процедуру проводит отлично. Рекомендую врача. Очень довольна приемом. Желаю хороших пациентов.
Инна
Одеса, 17.05.2024
Оцінка:
Кантишева Татьяна Ивановна мне очень понравился прием, очень внимательная, общительная, много рекомендована по своей специальности очень довольна на её обследование и её услугу. Большое спасибо.
Анна
Одеса, 17.05.2024
Оцінка:
Відвідала лікаря Янішевську Наталю Володимирівну. Наданням послуги цілком задоволена. Приємне спілкування, а також лікар пояснювала всі свої дії та деякі терміни.
Інна
Одеса, 17.05.2024
Оцінка:
Була на УЗД щитовидної залози та молочних залоз у Кантишевої Тетяни Іванівни. Залишилася дуже задоволена, лікар дуже ретельно дивиться, озвучує та розповідає (а для мене це важливо, бо німа сцена в УЗД завжди мене страшила). Гарний центр, фахівці - залишаюсь з Вами! Після такого прийому вже не хочеться ні до кого.
Вікторія
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кантишевої Тетяни Іванівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалося обслуговування у даній клініці, зокрема задоволена відвідуванням кабінету УЗД. Приймала мене дуже приємний та привітний лікар Данільченко В.В. Після візиту до даного лікаря залишились найкращі почуття. На мою думку лікар дуже професійна та віддана своїй справі. Бажаю подальшого розвитку та досягнення найбажаніших цілей у даній професії.
Анна
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Данільченко Вікторії Вікторівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Янішевської Н.В. Лікар приємний, обізнаний, професійний. Добре все пояснила, ввічливо спілкувалася. Приємна у спілкуванні людина, буду звертатися до неї ще.
Лариса
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Янішевської Наталі Володимирівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хороший Узист Гурченкова Г.І., спокійна, добра, приємна дівчина, не поспішала, все пояснила і цікавилася, чи робили колись УЗД, чи знаю, що потрібно.
Єлізавета
Оцінка:
Доброго дня, Єлизавето. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені візитом до нашого лікаря Гурченкової Галини Ігорівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю велику подяку лікарю Толмачовій Н.А. за уважний прийом, щиросердечну зустріч хворих і правильні слова в нужний момент.
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та слова подяки на адресу нашого лікаря Толмачової Наталії Анатоліївни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щира вдячність лікарю УЗД Янішевській Наталії Володимирівній. Прийом та сам процес діагностики проведено професійно та зрозуміло для самого пацієнта. Відношення до клієнта ввічливе, привітне.
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Янішевської Наталі Володимирівни та високо цінуєте професіоналізм фахівця. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на УЗД у Гурченко Г. І я просто вражена високим професійним рівнем і якістю роботи лікаря . Дуже уважне і чутливе ставлення до пацієнтів . Відверто рекомендую лікаря 🥹
Оля
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого лікаря Гурченкової Галини Ігорівни. Вдячні за рекомендації. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проводила УЗД обстеження у лікаря Когутової К.М. Лікар дуже уважно і прискіпливо провела обстеження зі знанням основ медицини, технічного пояснення, програм, нових досліджень медицини. Дуже делікатно і попереджувально і відмінно проводила обстеження, супроводжуючи коментарями і навідними питаннями в сумнівних ділянках, а також провела порівняння з попередніми УЗД - дослідженнями. Дуже грамотний лікар, дуже задоволена проведеним обстеженням. Клініка дуже сучасна, зі зручним і новітнім обладнанням та кабінетами. Рекомендую всім для консультації.
Ірина
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно відзначили високий рівень кваліфікації нашого фахівця. Ми цінуємо Вашу думку. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Когутової Катерини Миколаївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити велику подяку лікарю УЗД Янішевській Наталі Володимирівні за її високий професіоналізм, грамотний підхід та хорошу якість проведеного дослідження.
Ніна
Оцінка:
Доброго дня, Ніно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Янішевської Наталі Володимирівни. Нам приємно, що Ви особливо відзначили високий рівень кваліфікації нашого фахівця. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.