Logo
0 800 30 11 77
Дякую, дуже професійний доктор, чуйна та уважна.
Тетяна
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кращий лікар серед яких я був - це Максимчук Ганна Іванівна (кардіолог). Дуже чемна, компетентна і дуже добра людина.
Артем
Оцінка:
Доброго дня, Артеме. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова. Приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Максимчук Ганною Іванівною. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже дякую лікарям ОН клінік, за увагу, чуйність, кваліфіковану допомогу. Задоволена прийомом лікаря кардіології Максимчук Г.І. Бажаю успіхів в вашій праці.
Валентина
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Максимчук Ганни Іванівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щиро дякую кардіологу-узісту Цогоєвій Юлії Володимирівні за професійне відношення до хворих. Усім бажаю записуватися до Юлії Володимирівни, не бійтеся, ваше життя буде врятовано. Бажаю лікарю здоров’я, сімейного щастя.
Зоя
Оцінка:
Доброго дня, Зоє. Раді, що в особі нашого спеціаліста Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Наші лікарі знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасне обладнання. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Стах Олена Миколаївна чудовий професіонал. Відчула себе краще після прийому, навіть слово лікаря по-справжньому лікує. Тепер я впевнена, що здорова. Олена Миколаївна дуже уважно вислухала всі скарги та дохідливо пояснила принцип лікування. Дуже дякую, що Ви з нами, дорогий лікарю!
Наталія
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за відгук та високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Великою допомогою для роботи наших лікарів є сучасне обладнання, яким оснащені всі відділення медичного центру. Ми раді, що візит пройшов для Вас у комфортній атмосфері. Завжди готові допомогти у разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі кардіологові Стах Олені Миколаївні. Відмінний спеціаліст. Побільше б таких уважних і грамотних лікарів. Сама була в неї на прийомі кілька разів, приводила свою матір і радитиму її своїм знайомим і родичам.
Ірина
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за відгук. Ми раді, що ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у кардіолога Цогоєвої Юлії Володимирівни, дуже хороший фахівець, уважний і кваліфікований. Залишилася дуже задоволена.
Ніна
Оцінка:
Добрий день, Ніно. Раді, що Ви залишилися задоволені зверненням до нашого фахівця. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У кожної людини в житті настають моменти, коли організм дає збій! Так сталося зі мною 15.05.21 мені терміново необхідно було пройти: дуплексне сканування вен и артерій ніжніх кінцівок ". Це був вихідний день і в ІНТОСАНО, де я зазвичай обслуговуюся запису не було. Тільки завдяки синові, який був раніше у вашій клініці і отримав кваліфіковану допомогу, мені вдалося в цей день пройти дане обстеження. Хочу відзначити і подякувати лікарю Ангеловій Т.І. за увагу, підтримку і професіоналізм, а також рекомендацію в подальшому обстеженні. 17.05.21 я проробила електрокардіограму і в цей же день відвідала лікаря кардіолога Стах Е.Н. Лікар дуже уважно вислухала, дала рекомендації, справила на місці допомогу (медикаментозну тому підвищився тиск). Я була приємно здивована такою увагою до пацієнтів !!! 17.05.21 за рекомендацією вище названих фахівців, я також відвідала лікаря дерматолога Желудкова Н.В. Лікар також, як і попередні фахівці уважно вислухала, дала відповідні рекомендації і попередила про те, що результат лікування наступить не раніше ніж через місяць! Яке ж було моє здивування, коли на 4 день проходження призначеного лікування настало полегшення а головне пройшли кровооттёкі на ногах. А це означало, що лікування, яке було призначено відповідає дійсності !!! А діагноз, який пропонували фахівці до неї (васкуліт) лікар Желудкова Н.В. заперечувала. Щоб виключити сумніви мною був зданий аналіз ANCA блот. Результат аналізу - негативний, а значить діагноз васкуліт не підтверджується! Моя подяка лікарю Желудкової Н.В. не має меж! Низький їй уклін за її професіоналізм і своєчасну допомогу пацієнтам. Виходячи з вищевикладеного дякую клініку за лікарів професіоналів, за увагу і чуйне звернення до пацієнтів і бажаю успіхів, процвітання і побільше вдячних пацієнтів!
Віра
Оцінка:
Добрий день, Віро. Дякуємо за щирий позитивний відгук і добрі слова на адресу наших лікарів. Раді, що під наглядом нашого фахівця Ви змогли знайти розв'язання проблеми, яка викликала занепокоєння. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом візиту і якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо про комфорт наших пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня, індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики і лікування з використанням сучасного обладнання. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до діагностики та лікування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ми були на прийомі у кардіолога Цогоевої Ю.В., хороший і уважний лікар. Приємна в спілкуванні. Обстеження швидке і якісне. Відвідуванням залишилися дуже задоволені.
Ірина
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви задоволені результатом звернення до нашого фахівця і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікаря-кардіолога Цегоевій Юлії Володимирівні за грамотне, професійне обстеження. Юлія Володимирівна лікар від бога, дала вичерпну інформацію про стан серцевої діяльності і направила до лікаря-ендокринолога. Прекрасна клініка, ввічливий персонал на ресепшені. Рекомендую всім відвідування ON Clinic.
Наталія
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Раді, що в стінах нашого медцентру Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я. Згодні з Вами, в медичних центрах нашої Мережі працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі інноваційне обладнання. Дякуємо за позитивний відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на консультації у Цогоевої Юлії Володимирівни (кардіолог). Консультацією дуже задоволена, доктор провела обстеження, все запитала, дізналася, дуже детально провела огляд. Юлія Володимирівна - справжній професіонал своєї справи, крім цього вона є ще й дуже приємною і чуйною людиною. За п'ятибальною шкалою я оцінюю роботу доктора на 5+. ОН Клінік - приємно заходити в клініку, світло, чисто, дуже приємний персонал на рецепшені, чуйні дівчатка. Всім дякую. Все чудово!!!
Ольга
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Комфорт для пацієнтів під час звернення в клініку - одне з пріоритетних завдань. Наші фахівці завжди знаходять індивідуальний підхід до кожної ситуації. Будемо готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вже неодноразово зверталася до фахівців "ОН Клінік" в Одесі. Сьогодні була на прийомі у кардіолога Цогоєвої Ю. В. Вдячна за чуйне ставлення до пацієнта, увагу і професіоналізм. Добрі слова на адресу персоналу клініки: завжди коректні, витримані. Дякую за європейський рівень обслуговування.
Тетяна
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатами звернення в нашу клініку. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.