Logo
0 800 30 11 77
Лікар Шевченко Анатолій Андрійович просто майстер своєї справи. Лікар з великої Літери. До пацієнта ставлення дуже уважне та з розумінням проблеми,з якою треба допомогти. Майстри массажу бувають різні, і не завжди після відвідування їх є результат, але Анатолій Андрійович застосовує ті техніки масажу,яки є найефективнішими та корисними для пацієнта та його здорового руху. Дуже задоволена результатами! Подяка лікарю величезна за його роботу та ставлення до пацієнтів!!!
Катерина
Миколаїв, 25.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Нам приємно, що Ви публічно відзначили високий рівень професіоналізму нашого фахівця Шевченка Анатолія Андрійовича. Ми раді, що Ви задоволені результатом звернення та отримали позитивний результат лікування. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Маю серйозні проблеми із спиною і масаж для мене - це пожиттєва необхідність. Тому і до вибору масажиста я відношусь ну дуже уважно! Результат роботи Анатолія я насправді відчуваю та ще й на свої очі бачу! Дійсно результативний, ефективний масаж, після якого відчуття енергії тв легкості! Ходжу регулярно і дійсно можу порадити Анатолія як спеціаліста!
Наталя
Миколаїв, 20.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого фахівця. Вдячні за рекомендації. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Масажний кабінет не обладнано спеціальним масажним столом. Це робить проходження курсу масажів не комфортним. Замість спеціального столу з прорізом для голови використовується звичайний стіл. Прошу прийняти до уваги
Артем
Миколаїв, 29.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Артем. Дякуємо за вибір нашої клініки та висловлену думку. Хочемо відмітити, що існує маса варіантів обладнання, і в данному випадку вибір моделі не впливає на якість виконаних процедур. Для нас важливий комфорт кожного нашого пацієнта, тому питання наразі буде опрацьовано. Зичимо Вам міцного здоров'я, завжди готові допомогти у разі необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік
дуже хороший масажист, найкращий у Миколаєві, всім рекомендую, після першого прийому є результат, дуже хороша ввічлива і добра людина, завжди знайде підхід до людей
Віталій
Миколаїв, 09.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віталію. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Вдячні за рекомендації. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Шевченко Анатолій Довго шукала масажиста, нарешті знайшла свого, ефект перевищив всі мої очікування. Дякую, відноситься до людей з розумінням і душею. Побільше б таких майстрів. 😊
Тетяна
Миколаїв, 09.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого фахівця Шевченка Анатолія Андрійовича. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ходжу на процедури до Шевченка А.А профі.свого діла, рекомендую,уважний,компетентний, рекомендую!!!!
Вікторія
Миколаїв, 07.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно відзначили високий рівень професіоналізму нашого фахівця Шевченка Анатолія Андрійовича. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Шевченка Анатолія Андрійовича. Цей масажист найкращий із тих, у кого я була, а була я в багатьох і не тільки в Україні... Полагодив багаторічну травму за один прийом. Я була в шоці після багатьох років болю! Повернув функціонал руки. Якщо вибирати масажиста, то тільки цього, всім рекомендую і раджу.
Ольга
Миколаїв, 07.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Раді, що з допомогою Шевченка Анатолія Андрійовича Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую клініці, а особливо Анатолію Шевченко за лікувальний масаж, лікар дуже професійний та турботливий :) Почуваю себе набагато краще, болі та скутість рухів пройшли, ще раз безмежно дякую ❤️
Юлія
Миколаїв, 01.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємні Ваші щирі слова подяки. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця з лікувального масажу Шевченка Анатолія Андрійовича. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шевченко Анатолій Андрійович – чудовий фахівець та дуже позитивна людина! Після кожного візиту відчуття розслабленості, легкості та загальний стан здоров'я став значно кращим. Всім рекомендую!
Юлія
Миколаїв, 06.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро вдячні за позитивний відгук та рекомендації. Приємно, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого фахівця та залишилися задоволені результатом звернення до Шевченка Анатолія Андрійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Клініка дуже подобається! Хочу відзначити уважність співробітників клініки: адміністратори, медсестри, спеціалісти. Злагодженість роботи, відкритість, на всі питання дають розгорнуту відповідь та рекомендації. Дуже дякую.
Анастасія
Миколаїв, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Щиро дякуємо за відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїми позитивними враженнями від звернення до нашої клініки. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Шевченко Анатолія Андрійовича. Спеціаліст своєї справи, ввічливий, тактовний. Дуже дякую за рекомендації та зауваження, щодо здоровʼя. Прийомом та масажем залишилась задоволена. Однозначно буду рекомендувати спеціаліста та клініку.
Анастасія
Миколаїв, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому фахівцю Шевченку Анатолію Андрійовичу. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.