Лікар Саєнко Олександр Олександрович надав мені консультацію з визначення діагнозу та призначень. Фаховий підхід, толерантне ставлення до пацієнта, підбір препаратів дозволяють говорити про спеціаліста з досвідом. Наступний візит до невропатолога планую саме до цього фахівця.
Наталя
Кропивницький, 29.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Нам приємно, що в особі нашого спеціаліста Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я. Один із головних принципів роботи наших медичних центрів – комфорт кожного пацієнта, у нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти. Будемо раді допомогти у разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую долі, що приїхали до ваших лікарів. Лікар Саєнко Олександр Олександрович це лікар від Бога. З травня!!!!! місяця ходили по лікарях, лікували, а чоловікові лиш гірше. Дякую долі що записались до професіонала, який провів обстеження, призначив лікування і мій чоловік позбувся нестерпного болю. Ви не уявляєте, як тяжко, коли лікарі призначають лікування, куплюєш всі ліки які призначили, лікуєш, а здорова людина, яка сильна, сидить і плаче, бо дуже боляче, і ти нічим не можеш допомогти...бо я не лікар. Дякую ЛІКАРЮ! Після назначеного лікування чоловік ожив, після другого візиту пришов вже не зігнутий, навіть паличку закинув. Дякую лікарю, це професіонал!!! Окрема подяка сестричкам з реєстратури! Дуже ввічливі. А лікарю Саєнко Олександру Олександровичу величезна вдячність. Ви повернулу віру в життя, повернули здоров'я!
Надія
Кропивницький, 26.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Ми раді, що у пацієнта залишилися тільки приємні враження після відвідування нашого медичного центру. Згодні з Вами, в наших медичних центрах працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі сучасні методики. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високого рівня. Нам важливо знати, що пацієнт задоволений рівнем сервісу та медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Довгий період мала проблеми зі здоров‘ям, звернення до лікарів були безрезультатні, що в свою чергу призвело до морального виснаження. Звернулась в клініку, а саме до Саєнко О. О., лікар дуже уважний та ініциативний, професіонал своєї справи. Результатими лікування задоволена.
Анастасия
Кропивницький, 07.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день, хочу висловити подяку за роботу лікаря-невролога Саєнка Олександра Олександровича. Він професійно призначив аналізи, встановив попередній і остаточний діагноз, професійно проводив процедури лікування і відносився до мене як пацієнта з повагою. Прошу передати цю інформацію керівництву лікарні. Загалом сервісом цього лікаря задоволений.
Владислав
Кропивницький, 19.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Владиславе Ігоровичу. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Саєнко О.О. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого медичного центру і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Двічі була на прийому у невропатолога Саєнка О.О. ( м. Кропивницький). Шкода витрачених коштів. Нічим не допоміг. Лікування не виписав. Запропонував ризикові процедури у себе вдома. Я відмовилася. Навіщо платити за консультацію, якщо не отримаєш лікування? Раніше була на прийомі у дерматолога та гастроентеролога. Нарікань ніяких. Дуже чудові лікарі! Але лікар-невропатолог... Нікому не раджу звертатися!
Ольга
Кропивницький, 12.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми завжди цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів та вдячні за вибір нашого медичного центру. Комфорт пацієнта на всіх етапах надання послуг і забезпеченням якості сервісу є нашим пріоритетом. Увесь персонал націлений на пунктуальність та оперативність у виконанні своїх обов'язків. Але, окрім цих показників, безумовно спеціалісти приділяють приорітетну увагу якості надання кваліфікованої медичної допомоги. Кожен лікар має право на свою думку щодо лікувально-діагностичної тактики, яка ґрунтується на об'єктивних клінічних даних. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік