0 800 30 11 77
Дуже вдячний лікарю Саєнку Олександру Олександровичу за професійний підхід та дієве лікування. Індивідуальний підхід до пацієнта на найвижчому рівні. Результатами я дуже задоволений і без сумніву рекомендуватиму.
Андрій Ярославович
Кропивницький, 20.03.2023
Оцінка:
Через цілий рік безрезультатного лікування в клініці Ацинус, мій стан лише погіршувався. Син дивлячись на моє погане самопочуття, запропонував звернутися в ОН клініку на консультацію до невропатолога Саєнко О.О. Хочеться висловить окрему подяку цьому чудовому лікарю за його уважність, професіоналізм, та правильну постановку діагнозу, який не могли діагностувати в Ацинусі. Лікуючись у Саєнка О.О відчула значне покращення стану свого здоров'я, за що ДУЖЕ ВДЯЧНА, він повернув мене до життя. Рекомендую ОН клініку, все на високому рівні під керуванням грамотного директора.
Олена Дмитрівна
Кропивницький, 04.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено Дмитрівно. Щиро вдячні за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Саєнко Олександра Олександровича. Зворушені Вашою високою оцінкою професійних та особистих якостей лікаря. Нам приємно, що проблему, яка турбувала тривалий час, було вирішено і Ви задоволені результатом лікування. Будемо раді бачити на профілактичних візитах. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив курс лікування у лікаря Саєнко Олександра Олександровича. Дуже вдячний! Результатом лікування задоволений. Лікар професіонал. При нагоді обов'язково буду рекомендувати тільки Саєнко О.О.
Юрій
Кропивницький, 04.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юрію. Вдячні за позитивний відгук та рекомендації. Цінуємо Вашу високу оцінку рівня професіоналізму нашого лікаря Саєнко Олександра Олександровича. Нам приємно, що Ви задоволені результатом лікування. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже вдячна лікарю Саєнку Олександру Олександровичу і лікарю Пархоменку Сергію Івановичу за їхні добрі серця і обслуговуючим дівчатам. Вони вислухають і допоможуть. Я перший раз в такій лікарні. Дякую. Хоч би був ще стаціонар, щоб ми могли лікуватись на стаціонарі. Дякую!
Катерина Йосипівна
Кропивницький, 28.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино Йосипівно. Дякуємо, що обрали нашу клініку. Зворушені Вашими щирими словами подяки. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення. Завжди раді бачити на профілактичних оглядах. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, хочу висловити щиру подяку лікарю-неврологу Саєнку Олександру Олександровичу за його професіоналізм, людяність, чуйність, ввічливість та позитив. Який провів обстеження, призначив правильне лікування. Рекомендую!!! Також вдячна медичному персоналу з ким доводилося спілкуватися, починаючи з рецепшену.
Віра
Кропивницький, 15.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віро. Дякуємо за рекомендації та публічно висловлену думку про відвідування нашої клініки. Ми раді, що Вам сподобалось обслуговування та Ви задоволені результатом лікування під наглядом Олександра Олександровича. Здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Саєнко кращий лікар якого я зустрічала. Поставив мене на ноги, поставив правильний діагноз без аналізів спочатку, а потім це все підтвердилось моїми обстеженнями. Дуже задоволена і всім рекомендую звертатися саме до нього. Це лікар з великої літери. Навіть зір покращився, і це все завдяки блокадам і плазмотерапії. Кращий лікар, якого я зустрічала, дуже приємний.
Ірина Миколаївна Ферман
Кропивницький, 15.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо Вам за змістовний відгук про історію звернення до нашої клініки та лікаря. Нам важливо знати, що Ви залишились задоволені якістю обслуговування та результатом лікування під наглядом Олександра Олександровича. Завжди готові допомогти у разі необхідності, міцного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Отримала консультацію спеціаліста Саєнко Олександра Олександровича. Компетентний, професіонал, доступно пояснив усе, що стосується звернення. Дякую, будемо звертатися ще!
Анна Геннадіївна
Кропивницький, 19.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Вдячні Вам, що поділились своїми враженнями про отриману консультацію у Олександра Олександровича. Нам приємно, що Вам візит був корисним і інформація зрозумілою. Міцного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка лікарю Саєнку О.О., Ви надаєте людям велику допомогу. Дякую вам, Лікарю!
Валентина Миколаївна
Кропивницький, 06.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино Миколаївно. Ми вдячні Вам за відгук та теплі слова нашому лікарю Олександру Олександровичу. Здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякую Саєнко Олександру Олександровичу за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. Ви чудовий лікар і я бажаю Вам, щоб Ви допомогли ще багатьом людям і отримуючи в якості нагороди щиру подяку і повагу оточуючих.
Тетяна Валер'янівна
Кропивницький, 03.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Вдячні Вам за щирий відгук та теплі слова на адресу нашого спеціаліста. Нам приємно, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти у разі необхідності, гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
.......
....
Кропивницький, 03.01.2023
Оцінка:
Дякую за чуйне та уважне ставлення лікарю Саенко Олександру Олександровичу! Лікар від бога!!!
Наталія
Кропивницький, 13.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Олександра Олександровича. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я проходила лікування у лікаря Саєнка Олександра Олександровича. Все сподобалося. Дуже хороша людина та лікар. Мені допоміг.
Діна
Кропивницький, 02.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Діно. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та висловлену думку про лікування у спеціаліста. Нам приємно, що Ви задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00; Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.