Logo
0 800 30 11 77
Саєнко Олександр Олександрович дуже хороший фахівець, професіонал своєї справи, уважно вислухає, доступно пояснить і вирішить вашу проблему. Рекомендую всім цього лікаря
Артем
Кропивницький, 11.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Артеме. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Саєнка Олександра Олександровича. Вдячні за рекомендації. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Саєнко О.О. найкращий лікар, вилікував, допоміг вирішити проблему. Вже не перший раз звертаюсь в ОН Клінік, дуже задоволений прийомом.
Олександр Геннадійович
Кропивницький, 29.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре Геннадійовичу. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Саєнка Олександра Олександровича Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернувся в клініку в зв'язку з болями в ногах і ходив з двома палицями. Лікар Саєнко О.О. уважно мене вислухав і назначив лікування, прийом капсул і таблеток. Після лікування я вже хожу без палиць, болі припинилися і я відчуваю себе добре. Хочу подякувати лікарю-неврологу Саєнко О.О. за лікування і чуйне ставлення до мене.
Микола Іванович
Кропивницький, 24.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Миколо Івановичу. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки та лікаря. Раді, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за професіоналізм, ввічливість, коректне ставлення лікарю неврологу Саєнко Олександру Олександровичу. Півроку я лікувалася в інших закладах. Купа призначень - результату " нуль ". Олександр Олександрович поставивши діагноз, призначив сучасне лікування і за місяць я забула про біль. Лікарю , сердечно Вам дякую! Також хочу подякувати медпрацівникам лабораторії за безболісні процедури і ввічливе ставлення та всім працівникам клініки. Рекомендую " Он - клінік" на 100 відсотків.
Валентина
Кропивницький, 22.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого фахівця та маєте позитивні враження від звернення до лікаря Саєнка Олександра Олександровича. Раді, що з допомогою нашого спеціаліста Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Хочу висловити свою подяку лікарю, Саєнко Олександру Олександровичу!!! Зокрема за: - висококваліфікований підхід та якісне лікування; - компетентісний підхід до пацієнта; - уважність та відповідальність; - професіоналізм своєї справи. Окрема подяку персоналу ОН Клінік за чудове ставлення та злагоджену роботу. Дякую!!!
Людмила
Кропивницький, 13.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Щиро вдячні за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока відзнака професіоналізму нашого лікаря Саєнка Олександра Олександровича. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на обстеженні у невропатолога Саєнко Олександра Олександровича. Хочу зауважити і виразити вдячність лікарю - він професіонал своєї справи. Він настільки відповідально підходить до своєї справи, все ретельно перевіряє. Під час обстеження задає дотепні питання щодо скарг або самопочуття. Таких спеціалістів дуже мало, і таких спеціалістів треба берегти. Дуже дякую.
Світлана
Кропивницький, 03.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Саєнка Олександра Олександровича. Нам приємно, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого фахівця. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Витрачені нерви в час! Вирішила звернутися до невролога саме приватної клініки, бо серед тижня я на роботі, яку залишити не можу. Лікаря я про це попередила. До цього мала погоджену з сімейним лікарем схему лікування. Збираючи анамнез, лікар ставив багато питань, які ніяк не стосувалися причини мого звернення. Коли дійшло до призначень, то мені було запропоновано стаціонарне лікування. Звісно мені довелося відмовитися. Я попросила лікаря підібрати інший можливий варіант медикаментозного лікування, бо лікарняний взяти немає можливості. За його переконаннями, ліків, які я приймала, мені не можна і робити уколи людина сама собі чомусь не може. Проте в призначення залишилися ті самі препарати. Довелося піти з такої консультації ще до її завершення! Окремо хочеться сказати про неохайний зовнішній вигляд лікаря!
Світлана
Кропивницький, 16.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, що у Вас склалось таке враження. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Лікар рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант лікувально-діагностичної тактики відповідно до об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Безумовно, взаєморозуміння лікаря й пацієнта є важливим для досягнення успіху у лікуванні. Пацієнт на свій розсуд може погоджуватися або ні з рекомендаціями фахівця. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар супер))) на першому прийомі віднісся дуже кваліфіковано та з розумінням,і відразу розумієш рівень лікаря.. Пройшовши курс лікування проблема з якою я звернулася зникла повністю.
Лілія Вікторівна Заруба
Кропивницький, 22.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ліліє Вікторівно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Саєнко Олександру Олександровичу, до зустрічи з ним я була впевнена що життя це біль.Зараз мені набагато краще, але лікування продовжується, і я сподіваюсь на повне одуження❤️
Оксана
Кропивницький, 22.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до Саєнка Олександра Олександровича і задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Саєнко Олександр Олександрович найкращий невролог. Я інвалід інвалід дитинства, поріз Ерба, в 50 років природне ускладнення що ходити не можу, Олександр Олександрович допомагає мені повернутися до життя, мене зрозуміють ті у кого болі нестерпні і жити не хочеться. Олександр Олександрович промінчик світла, дуже добрий і уважний.
Юлія
Кропивницький, 08.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Саєнка Олександра Олександровича. Приємно, що Ви публічно відзначили високий рівень професіоналізму лікаря та чуйне, доброзичливе ставлення до пацієнта. Цінуємо Вашу думку. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдячна лікарю Саєнко Олександру Олександровичу за належне відношення, чуйність і людяність. Результатом лікування повністю задоволена, відчувається грамотність і професіоналізм лікаря, як спеціаліста.
Антоніна Олександрівна
Кропивницький, 07.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Антоніно Олександрівно. Щиро дякуємо за відгук. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з лікарем та задоволені результатом звернення до Саєнка Олександра Олександровича. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я, Гурина Тетяна Миколаївна, дякую своєму лікарю, Саєнко О.О., а також персоналу центру "ОН Клінік" за компетентність у своїй справі, за гарне ставлення до хворих. Дякую!
Тетяна Миколаївна
Кропивницький, 07.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно Миколаївно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря та персоналу клініки. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до Саєнка Олександра Олександровича. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Кропивницький, бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.