0 800 30 11 77
Витрачені нерви в час! Вирішила звернутися до невролога саме приватної клініки, бо серед тижня я на роботі, яку залишити не можу. Лікаря я про це попередила. До цього мала погоджену з сімейним лікарем схему лікування. Збираючи анамнез, лікар ставив багато питань, які ніяк не стосувалися причини мого звернення. Коли дійшло до призначень, то мені було запропоновано стаціонарне лікування. Звісно мені довелося відмовитися. Я попросила лікаря підібрати інший можливий варіант медикаментозного лікування, бо лікарняний взяти немає можливості. За його переконаннями, ліків, які я приймала, мені не можна і робити уколи людина сама собі чомусь не може. Проте в призначення залишилися ті самі препарати. Довелося піти з такої консультації ще до її завершення! Окремо хочеться сказати про неохайний зовнішній вигляд лікаря!
Світлана
Кропивницький, 16.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, що у Вас склалось таке враження. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Лікар рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант лікувально-діагностичної тактики відповідно до об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Безумовно, взаєморозуміння лікаря й пацієнта є важливим для досягнення успіху у лікуванні. Пацієнт на свій розсуд може погоджуватися або ні з рекомендаціями фахівця. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар супер))) на першому прийомі віднісся дуже кваліфіковано та з розумінням,і відразу розумієш рівень лікаря.. Пройшовши курс лікування проблема з якою я звернулася зникла повністю.
Лілія Вікторівна Заруба
Кропивницький, 22.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ліліє Вікторівно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Саєнко Олександру Олександровичу, до зустрічи з ним я була впевнена що життя це біль.Зараз мені набагато краще, але лікування продовжується, і я сподіваюсь на повне одуження❤️
Оксана
Кропивницький, 22.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до Саєнка Олександра Олександровича і задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Саєнко Олександр Олександрович найкращий невролог. Я інвалід інвалід дитинства, поріз Ерба, в 50 років природне ускладнення що ходити не можу, Олександр Олександрович допомагає мені повернутися до життя, мене зрозуміють ті у кого болі нестерпні і жити не хочеться. Олександр Олександрович промінчик світла, дуже добрий і уважний.
Юлія
Кропивницький, 08.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Саєнка Олександра Олександровича. Приємно, що Ви публічно відзначили високий рівень професіоналізму лікаря та чуйне, доброзичливе ставлення до пацієнта. Цінуємо Вашу думку. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдячна лікарю Саєнко Олександру Олександровичу за належне відношення, чуйність і людяність. Результатом лікування повністю задоволена, відчувається грамотність і професіоналізм лікаря, як спеціаліста.
Антоніна Олександрівна
Кропивницький, 07.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Антоніно Олександрівно. Щиро дякуємо за відгук. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з лікарем та задоволені результатом звернення до Саєнка Олександра Олександровича. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я, Гурина Тетяна Миколаївна, дякую своєму лікарю, Саєнко О.О., а також персоналу центру "ОН Клінік" за компетентність у своїй справі, за гарне ставлення до хворих. Дякую!
Тетяна Миколаївна
Кропивницький, 07.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно Миколаївно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря та персоналу клініки. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до Саєнка Олександра Олександровича. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю. Завжди вислухає та надасть найкращу допомогу.
Наталія
Кропивницький, 16.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до невролога Саєнко Олександра Олександровича з приводу болю в прямій кишці за наполяганням проктолога. Лікар призначив дообстеження. Виявив проблему, яку не змогли виявити інші неврологи в державних установах. Призначив курс лікування, дав рекомендації. Вже 5 місяців я живу без болю, покращилась якість життя. Дуже задоволена лікарем - неврологом. Професіонал, кваліфікований, людина любить свою професію, допомагає людям. Дуже вдячна. Рекомендую.
Інна
Кропивницький, 02.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Вдячні, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря. Для нас важливо знати, що Ви маєте позитивний результат лікування та приємні враження від звернення до лікаря Саєнка Олександра Олександровича. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
По рекомендаціі знайомих звернувся за допомогою в ОН Клінік. Моє лікування ще не закінчилось але стан і працездатність відновлюються. Бажаю здоров`я лікарю неврологу Саєнку Олександру Олександровичу.
Білоус Анатолій
Кропивницький, 21.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анатолію. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Саєнка Олександра Олександровича. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щиро дякую за професійний та теплий прийом лікаря Саєнко Олександра Олександровича. План обстеження та рекомендації покращили мій стан. Почуваю себе набагато краще. Продовжую спостереження лікаря та сподіваюсь на повне одужання. Бажаю «ОН Клінік» процвітання та профілактичних заходів вашим клієнтам. Особисто лікарю Саєнко Олександру Олександровичу побажання здоров'я та добробуту.
Валерій Михайлович
Кропивницький, 29.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валерію Михайловичу. Дякуємо за позитивний відгук та щирі побажання. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Саєнко Олександра Олександровича. Будемо раді бачити Вас на профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я задоволена лікуванням, особливо лікарем Саєнко О.О. Я йому вдячна, я після лікування дуже добре себе почуваю. Всім рекомендую цей заклад.
Галина Віталіївна
Кропивницький, 29.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Галино Віталіївно. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Саєнко Олександра Олександровича. Приємно, що Ви залишилися задоволені результатом лікування. Щиро вдячні за рекомендації. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка лікарю Саєнко Олександру Олександровичу за фаховий підхід та якісне лікування!
Роман
Кропивницький, 24.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Романе. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Саєнко Олександра Олександровича. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.