Logo
0 800 30 11 77
Вдячна лікарю-мамологу Абу Шабану за професіоналізм, уважність, як лікар - все доступно пояснив, відповів на запитання, навять не очікувала на такий прийом. Дякую. Знання фармакології, прийом ліків, огляд і консультація - все на вищому рівні.
Олена
Харків, 14.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Абу Шабан Ода Салеховича. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі, дуже задоволена. Гарний персонал та лікарі уважні (мамолог Абу Шабан Ода Салехович та невролог Кошелєва Ганна Миколаївна).
Ольга
Харків, 30.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікарів. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже вдячна лікарю Абу Шабану Ода Салеховичу за гарне ставлення, за увагу, за те, як він ставиться до пацієнтів. Хороший лікар, велике йому спасибі!
Катерина
Харків, 24.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Абу Шабан Ода Салеховича. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі лікарю мамологу онкологу хірургу. Абу. Шабан Ода Салехович. за те що оперативно встановив діагноз і прооперував. Лікар дуже уважний, все грамотно роз'яснює і правильно призначає лікування. Катерина. 16.09.2023.
Катерина
Харків, 16.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро вдячні за позитивний відгук. Нам важлива Ваша думка. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Абу Шабан Ода Салеховича. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудові лікарі, усе розповіли і пояснили, швидко та зрозуміло. Дуже дякую!
Ксенія
Харків, 18.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ксеніє. Дякуємо, що публічно поділились своєю думкою про відвідування нашої клініки. Для нас важливо, що консультація була зрозумілою та корисною для Вас. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякую Сергію Миколайовичу Пушкарю за детальний огляд. Дуже приємний і грамотний лікар. Дякую за піднятий настрій після моїх довгих переживань.
Владислава
Харків, 29.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Владислава. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Раді, що в особі лікаря Пушкаря Сергія Миколайовича Ви знайшли кваліфікованого фахівця своєї справи. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому і якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку лікарю Пушкарю Сергію Миколайовичу за людський підхід, вирішення питання, яке турбує мене ось уже півроку. За уважно ставлення до мене. Рекомендую всім такого доктора. Юлія Клімчук.
Юлія
Харків, 23.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юлія. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Ради, що рівень професіоналізму лікаря Пушкаря Сергія Миколайовича виправдав надану Вами довіру. Нам важливо знати, що візит в клініку був для Вас комфортним, результативним і Ви задоволені рівнем сервісу, атмосферою прийому і якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
16.09.2020 Була на прийомі у мамолога Пушкар Сергія Миколайовича, лікар з досвідом. Звернулася зі скаргою біль в грудях. Після огляду Сергій Миколайович побачив що біль йде від міжреберної невралгії, а не від грудей. Направив на консультацію до невропатолога для подальшого лікування. Дякую що розвіяли мої страшні думки. Лікар з гумором. ?
Юлія
Харків, 18.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юлія. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Ради, що рівень професіоналізму лікаря Пушкаря Сергія Миколайовича виправдав надану Вами довіру. Для кожного пацієнта фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування і дають рекомендації з урахуванням всіх діагностичних показників, що значно підвищує ефективність. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Комфорт пацієнта на кожному етапі перебування в стінах клініки - один з головних принципів роботи медцентрів нашої Мережі. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу написати подяку Пушкар Сергію Миколайовичу, спасибі Вам велике! Дуже уважний і грамотний доктор))) Було приємно спілкуватися з таким чоловіком !!!! Зайвого не припише, зайвого не скаже, вийшла від доктора щасливою людиною !!! дякуююю
Яна
Харків, 17.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Яна. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова в адреса нашого фахівця. Раді, що рівень професіоналізму лікаря Пушкаря Сергія Миколайовича виправдав надану Вами довіру. Нам важливо знати, що візит в клініку був для Вас комфортним, результативним і Ви задоволені рівнем сервісу, атмосферою прийому і якістю медичного обслуговування. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені все сподобалося, ввічливий персонал, лікар золото, професіонал своєї справи! Я вийшла з кабінету щасливою людиною! Уважний доктор, зайвого не припише! Спасибі вам велике
Яна
Харків, 17.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Яна. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, роботою нашого фахівця і якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня та індивідуальний підхід. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Діагноз поставлений вірно, призначено ефективне лікування. Візитом залишилася задоволена. Лікарю Пушкар Сергію Миколайовичу моя подяка.
Тетяна
Харків, 15.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Пушкаря Сергія Миколайовича виправдав надану Вами довіру. Фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта з урахуванням всіх діагностичних показників, що значно підвищує ефективність. Нам важливо знати, що візит в клініку був для Вас комфортним, результативним і Ви задоволені рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякую за консультацію Сергію Миколайовичу Пушкарю. За лічені хвилини розвіяв всі найбільші страхи. Аргументовано і переконливо.
Ганна Костенко
Харків, 02.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ганна. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Пушкаря Сергія Миколайовича виправдав Вашу довіру. Нам важливо знати, що візит в клініку був для Вас комфортним, результативним і Ви задоволені рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, пр. Героїв Харкова, 257

ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 18:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.