Logo
0 800 30 11 77
З 1977 року була носієм вірусу гепатиту "Б" і навіть не знала,що він зараз лікується. Потрапила на прийом до Свердліної Оксани Віталіївни. Після року лікування всі аналізи в нормі, Дуже їй вдячна,залишилось відчуття впевненості і надійності. Оксана Віталіївна - професіонал, лікар від Бога і дуже щира людина. Всім раджу звертатись до неї у разі потреби.
Тетяна
Харків, 19.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку та поділилися своїм досвідом звернення до нашого лікаря Свердліної Оксани Віталіївни. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую Свердліній Оксані Віталіївні за уважний підхід до моєї проблеми зі здоров'ям.
Сергій
Харків, 18.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Свердліної Оксани Віталіївни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку лікарю Свердліній Оксані Віталіївні. Дуже хороший лікар, дуже уважна, прекрасний професіонал. Зразу визначає проблему і методи вирішення. Дуже гарне відношення до пацієнта, поставиться з розумінням і терпінням. Чудовий лікар. Велике дякую.
Анна
Харків, 29.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Свердліної Оксани Віталіївни. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Свердліна Оксана Віталіївна - дуже чуйний лікар, все зрозуміло розповідає, залишила дуже гарні враження.
Олена
Харків, 11.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Свердліною Оксаною Віталіївною та Ви залишилися задоволені результатом звернення. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря-інфекціоніста Свердліної О.В. повторно. Отримала вичерпну консультацію відносно захворювання. Була дуже приємно вражена клієнтоорієнтованим підходом, чуйністю і зацікавленістю моїм здоров'ям.
Євгенія
Харків, 27.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгеніє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Свердліної Оксани Віталіївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені Оксана Віталіївна дуже сподобалася. Все дуже грамотно і чітко розповіла, призначила потрібні аналізи. Дуже уважна і дає слушні поради. Тепер буду звертатися тільки до неї
Денис
Харків, 30.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Денисе. Щиро дякуємо Вам за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Свердліної Оксани Віталіївни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у лікаря Свердліна Оксана Віталіївна на прийомі 30.09.2023р. Лікар призначила лікування одразу після прийому, не дочекавшись результатів аналізів Пропила увесь курс, проколола уколи, загалом курс лікування вийшов приблизно 5 тис.грн, та забор крові у клініці вийшов десь 1500грн. Не допомогло та після виявилося що лікували зовсім не те, з чим прийшла , бо по аналізам негативний результат , зверталася до інших спеціалістів та вони підтвердили що лікування було не від того, від чого лікували. Не рекомендую лікаря та загалом цю клініку.
Наталя
Харків, 25.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталя. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалась така думка. Нами перевірена інформація і зазначаємо, що лікувально-діагностична тактика обгрунтована на підставі об'єктивних клінічних даних. Мало місце лабораторне підтвердження клінічного діагнозу. Більш детальна інформація Вам надана у телефонному режимі. Зичимо добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Таня
Харків, 01.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку доктору інфекціоністу Блажко Валентині Сергіївні. Доктор з великої літери, професіонал своєї професії. У наш час записатися до лікаря на прийом, який встановив діагноз за хвилину це велика рідкість. Хочу побажати Валентині Сергіївні здоров'я, творчих успіхів у галузі медицини, чуйних, вдячних пацієнтів.
Світлана
Харків, 17.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлана. Дякуємо за щирий відгук і Вашу об'єктивну думку. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Згодні з Вами, у нас працюють кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Бажаємо Вам міцного здоров'я і гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити слова глибокої вдячності, доктору інфекціоністу Блажко Валентині Сергіївні. Прекрасний фахівець, професіонал своєї справи. У перший же прийом надала допомогу моїй мамі, яка була в тяжкому стані здоров'я. У перші ж хвилини спілкування, проявила увагу і доброзичливість, чітко направивши свої дії на надання термінової допомоги в ситуації, що склалася. Грамотне призначення лаборатних аналізів і курсу лікування дало свій результат. За короткий термін, здоров'я мами відновилося, критична ситуація залишилася позаду. Валентина Сергіївна щодня підтримувала з нами зв'язок, турбуючись про стан хворої, що говорить про відповідальне ставлення до професії! Величезне спасибі доктору, з великої літери! Фахівцю найвищого класу!
Юлія
Харків, 05.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юлія. Дякуємо за розгорнутий відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Згодні з Вами, в нашій клініці працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до діагностики і лікування, приймаючи до уваги індивідуальну ситуацію кожного пацієнта. також в розпорядженні лікарів знаходиться передове медичне обладнання. нам приємно, що звернення в наш медичний центр було ефективним і результативним. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу написати велике спасибі доктору Валентині Сергіївні! Дуже швидко і по справі надано допомогу, правильна діагностика, позитивний результат вже був виданий через кілька днів! Турботливий, уважний доктор, велике дякую!
Вікторія
Харків, 16.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторія. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Раді, що рівень професіоналізму лікаря Блажко Валентини Сергіївни виправдав надану Вами довіру. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки і якістю медичних послуг. Ми пропонуємо інноваційні методи діагностики і лікування з використанням сучасного високотехнологічного обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Побувавши у Валентини Сергіївни Блажко, повірив - медицина у нас є. Дуже радий зустрічі з таким доктором.
Геннадій
Харків, 05.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Геннадій. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Блажко Валентини Сергіївни. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки і якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Послуги інфекціоніста в Харкові

Консультація лікарів в «ОН Клінік Харків»

Проктологія

Лікування геморою і інших проктологічних захворювань за допомогою малоінвазивних методик.
Детальніше про відділення

Хірургія

Видалення доброякісних підшкірних новоутворень малоінвазійними методами. Консультації хірурга.
Детальніше про відділення

Урологія

Чоловіча та жіноча урологія. Лікування проблем з потенцією. Консультація андролога.
Детальніше про відділення

Гінекологія

Діагностика і лікування патологій шийки матки, запальних та незапальних захворювань.
Детальніше про відділення

Дерматологія

Діагностика і лікування дерматологічних захворювань. Видалення шкірних новоутворень.
Детальніше про відділення

Пластична хірургія

Усунення косметичних дефектів, а також деформацій тканин і органів.
Детальніше про відділення

Гастроентерологія

Ефективне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Консультації з питань харчування.
Детальніше про відділення

Ендокринологія

Діагностика і лікування захворювань ендокринної системи: ожиріння, сахарного діабету і щитовидної залози.
Детальніше про відділення

Адреса: Харків, пр. Героїв Харкова, 257

ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 18:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.