Logo
0 800 30 11 77
Дуже вдячна за уважне та детальне і професійне спілкування. Мене уважно вислухали та опитували про проблеми зі здоров'ям до дрібниць. Сподіваюсь на позитивні рухи у лікуванні. Дякую Брезицькій Ірині Вікторівні та Головченко Володимиру Івановичу. Шкода що такого ставлення не отримала в поліклініці за місцем проживання...
Анжеліка Склярова
Дніпро, 19.02.2024
Оцінка:
Дуже вдячна персоналу клініки( привітні, ввічливі, уважні). Особлива подяка гастроентерологу Шевченко Дарії Юрівні за високий професіоналізм. Ви найкраща 👍. Дякую.
Інна Коваль
Дніпро, 27.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря Шевченко Дар'ї Юріївни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив гастроскопію в лікаря-ендоскопіста Аксьонова Ігоря Геннадійовича і був на прийомі в лікаря-гастроентеролога Брезницької Ірини Вікторівни. Гастроскопія пройшла швидко, безболісно, без побічних ефектів, болю в горлі та іншого. Усе на вищому рівні. Гастроентеролог дуже уважна, і що буває нечасто - лікар УМІЄ СЛУХАТИ. Що буває зараз досить рідко. Було надано всі рекомендації, все дохідливо і докладно. Більше того! У мене виникло питання саме за висновком гастроскопії, і мене з'єднали телефоном із лікарем-ендоскопістом за МІСЯЦЬ, і лікар відповів на запитання, яке мене цікавило. Ось це я розумію - рівень! Всіляко рекомендую
Тимур
Дніпро, 02.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тимуре. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та поділилися позитивним досвідом звернення до нашої клініки та фахівців Аксьонова Ігоря Геннадійовича та Брезицької Ірини Вікторівни. Раді, що з допомогою наших лікарів Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям і Ви задоволені результатом звернення. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Брезицькій Ірині Вікторівні - дуже чудова лікарка Розумна Спокійна Все добре і зрозуміло пояснює Загалом і як людина, і як лікарка Найкраща
Асия
Дніпро, 16.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Асіє. Щиро вдячні за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Брезицької Ірини Вікторівни. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже жахливий сервіс. Оплата на сайті не працює. на гарячій лінії допомогти не можуть. сервісу 0
Дмитро
Дніпро, 14.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитро. Дякуємо за діалог з клінікою. Ми завжди готові допомогти пацієнтам розібратись у будь - яких питаннях стосовно послуг клініки, в тому числі щодо користування додатковими опціями і онлайн сервісами. Для предметного вирішення питання очікуємо обіцяну інформацію в продовженні діалогу по мейл. Гарного дня і здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Брезицька Ірина Вікторівна - лікар гастроентеролог. Дуже привітна, приємна людина, уважний лікар. Багато запитань ставила, уважно слухала, Зробила призначення, детально все пояснила, відповіла на всі мої запитання. Лікаря рекомендую!
Вікторія Русіна
Дніпро, 01.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому фахівцю. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Брезицької Ірини Вікторівни. Щиро вдячні за рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені сподобалось на прийомі у лікаря Дарії Юріївни , тому що кваліфікований спеціалист ,одразу все пояснив і дав чіткі вказівки.
Іван
Дніпро, 20.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Іване. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви високо відзначили професіоналізм лікаря та маєте позитивні враження від звернення до Шевченко Дар'ї Юріївни. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарний лікар Брезицька Ірина Вікторівна, зі всім допомогла розібратися, я почуваю себе набагато краще, нічого зайвого все чітко по справі 😊дякую!
Буштрук Юлія
Дніпро, 08.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Брезицької Ірини Вікторівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Анастасія
Дніпро, 08.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Была 23.01.23 у гастроэнтеролога Шевченко Д.Ю.. Это просто ужас, лечение назначено совсем не верно. У меня дисбактериоз, кишечная палочка. Выписала антибиотики, я их купила, а они предназначены для почек, при воспалении мочевого пузыря и острых циститов. Ни слова о кишечнике, дисбактериозе в инструкции нет. Мне ещё фармацевт в аптеке сказала, что для моей проблемы этот антибиотик совсем не подходит, и удивилась что мне его назначили. А если бы мне не сказал фармацевт, и я не прочла бы инструкцию, а просто начала принимать. Я бы и кишечник не вылечила, и почки посадила бы этими антибиотиками. Это уже вредительство. Ещё посмотрела образование этого "врача", она закончила гуманитарный вуз, по специальности "Врачебное дело". Вот что закончила, так и лечит - то есть никак.
Таїсія
Дніпро, 26.01.2023
Оцінка:
Задоволена прийомом у Гладун Вікторії Миколаївни. Вона була дуже уважна, ретельно все розпитувала, оглядала. Дала повну консультацію та призначення.
Галина
Дніпро, 18.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатами візиту до нашого лікаря. Будемо раді допомогти у разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую Гладун Вікторії Миколаївні за дуже гарний прийом. Лікар відповіла на всі питання дуже змістовно, зрозуміло. Рекомендую цього лікаря.
Марина
Дніпро, 13.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Нам приємно, що рівень професіоналізму нашого лікаря виправдав Вашу довіру. Завжди раді допомогти та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.