0 800 30 11 77
Діагноз: Себорейний дерматит Лікар: Махота Наталя Григорівна Підібрали медикаменти, які підходять моїй шкірі, щоб вирішити проблему. Задоволена результатом. Відмічається позитивна динаміка.
Ліана
Дніпро, 17.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ліано. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Махоти Наталі Григорівни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
хочу залишити відгук і розповісти про враження про візит до лікаря дерматолога Махоти Наталії, Ви провели дуже якісний прийом і виконали великий фронт роботи, радилися з колегами (з мого дозволу), залучили додатково спеціалістів і допомогли мені позбутися моєї проблеми. Дякую Вам за чуйність, за такий підхід у мене тільки позитивні відгуки про контакт з Вами. для людей хто думає звертатися чи ні, скажу одразу, в мене з цього питання було два візити один в іншу приватну клініку до Лікаря дерматолога, який подивився мене і за 10 хвилин закінчив прийом, поставив діагноз пошкоджений невус (родимка) та рак шкіри під ? сказавши, що обладнання у них немає, щоб вирізати її. І я звернувся в он клінік до Наталії Григорівни, перший візит до неї пройшов 1год 15хв, вона стільки скрупульозно провела прийом, що в мене просто не залишилося жодних запитань, я записався на видалення та гістологію -підсумок: в мене немає раку, загоєння пройшло чудово, 14 днів догляду за ранкою та ніяких проблем... я щасливий, лікарю 5 з +
Данило
Дніпро, 24.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Даниле. Щиро дякуємо за змістовний відгук. Приємно, що Ви публічно поділилися своїми позитивними враженнями від звернення. Нам важливо знати, що наш лікар Махота Наталя Григорівна допомогла вирішити проблему зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Цінуємо Ваші рекомендації та високу оцінку професіоналізму лікаря. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю Махота Наталя Григорівна, яка допомогла мені одужати та вилікувати лишай.
Андрій
Дніпро, 20.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрію. Дякуємо, що поділились своєю думкою про лікування в нашій клініці, нам дуже приємно, що Ви задоволені результатом. Міцного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до вас вперше і востаннє. При будь-якій нагоді буду відмовляти всіх, хто захоче до вас звертатись. Тепер причина. Точний діагноз так і не змогли поставити, хоча були здані всі аналізи за рекомендацією лікаря. Увесь час мене намагались лікувати неофіційно ліками, назви яких писали на якихось папірцях без внесення в консультативний висновок. В результаті ставало тільки гірше. В підтвердження можна переглянути результати мого звернення за 02 лютого. Там висновок за 26 січня. Тобто кошти я оплатив, а результату так не отримав. І це була вже повторна консультація. Лікування не прописано. Я довірився лікарю і, наголошую, платній лікарні в надії на нормальне лікування. Але ви шарашкіна контора. Останнє що мені порекомендували поза офіційним висновком це мазь із зоолавки та антибіотик (без офіційного рецепту). Я не буду витрачати час у намаганні довести свою правоту. Через три дні повернусь до Києва і там напишу заяву в поліцію на шахрайство з вашого боку. Нагадую гроші взяли, послугу не надали. Підтвердження — моя медична карта.
Вадим
Дніпро, 15.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вадиме. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка та перепрошуємо за дискомфорт, якщо Ви його відчули при зверненні. В мережі наших клінік всі послуги надаються згідно встановлених стандартів та вимог чинних нормативних документів МОЗУ. Медичні документи за результатами прийомів пацієнт отримує на руки, також вони доступні в особистому кабінеті пацієнта на нашому сайті. Більш детальна інформація Вам повідомлена телефоном. Очікуємо на черговому прийомі згідно попереднього запису, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго вечора!) Дякую лікарю Лутицькій Лідії Ігорівні за діагностику та комплексний підхід. Вона запитала мене про всі важливі моменти, які могли прямо чи опосередковано вплинути на випадання волосся. Дуже професійний підхід. Коли отримаю всі аналізи та закінчу лікування, зможу докладніше розповісти про результати. А поки дякую за уважне ставлення та корисні рекомендації.
Оксана
Дніпро, 15.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо, що знайшли можливість публічно поділитись своєю думкою про візит до лікаря. Сподіваємось, що подальші візити будуть також комфортними та інформативними, а лікування результативним. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ніколи не пишу відгуків. Але вважаю, що має поділитися своїм досвідом походу в клініку до дерматолога. За день до прийому мене набрали нагадати про запис та попросили прийти на 10 хвилин раніше. Так я й зробила. Тож замість 30 хвилин очікування лікаря чекала на нього 40! Нічого подумала я, головне фахівець добрий. На прийомі ми довго заповнювали лист про те, чи були у мене операції або не було, алергії, група крові і так далі. Моє питання було таке: я майже рік приймаю роаккутан і мені потрібно було зрозуміти, як і коли точно виходити з прийому даного препарату. Озвучивши своє питання, мені продовжували ставити запитання: чи є у мене свербіж або демодекоз і такого ж роду питання ніби на прийом я прийшла через проблеми з акне. Так щоб прояснити: після річного прийому роакутану немає ні те, що прищика на обличчі, ні те, що сверблячки або демодекозу через відсутність середовища для виникнення перерахованих вище. Я запитала про те як мені виходити з прийому, можна пити по 10 мг замість 20мг і так мені і прописали. Сама запропонувала сама пішла із цим варіантом додому. Прийшла на прийом з аналізами. Наприкінці було багато інформації про операції тощо. Стояло питання про те, чи є демодекоз? І прописані самі аналізи з якими прийшла. Після цього мені довго рекомендували як правильно зволожувати обличчя, які засоби для чищення і міцелярну воду. Сказати що в мене була вся аптека і весь перелік світових брендів поки що намагалася вилікувати акне нічого сказати. І я напам'ять знаю їх усі і як вони діють. При прийомі роакутану достатньо вмиватися милом (це кажу я людина у якої завжди було 3 умивалки і 5 засобів боротьби з прищами і так я всіма ними користувалася). У вас така Клініка по два адміністратори на поверсі. Мені шкода, коли в таких умовах і красі не вирішують суті питання. Виглядає повною профанацією. Бажаю власникам виправляти недоліки та вчасно розлучатися з некваліфікованими кадрами. Тому що питання не тільки особи компанії, але йдеться про життя та здоров'я клієнтів.
Аріна
Дніпро, 27.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Аріно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що звернення до клініки було дискомфортним для Вас і приносимо вибачення за затримку прийому. Хочемо зазначити, що всі процеси в клініці проходять згідно встановлених стандартів. Лікувально-діагностична тактика визначається лікарем на підставі чинних протоколів та вимог МОЗ України. Лікар має вищу категорію та достатній клінічний досвід за своєю спеціалізацією. Більш детальну інформацію Ви отримали телефоном. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку за високий професіоналізм та бездоганно виконану роботу з видалення папілом, велике спасибі, удачі у кар'єрному зростанні та особистому житті
Юрій
Дніпро, 30.04.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юрій. Нам приємно, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування в нашій клініці. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Нещодавно змушена була звернутися до дерматолога. Вибір упав на Кошелєву Яну Юріївну. Консультація дуже сподобалася: лікар провела детальне опитування, щоб з'ясувати суть проблеми, а після огляд за допомогою дерматоскопа. Яна Юріївна дуже уважна та доброзичлива, після огляду (попередньо запитавши чи немає алергії на препарати) запропонувала шляхи вирішення моєї проблеми. Всі необхідні маніпуляції були виконані швидко, з мінімальним дискомфортом, лікарка була вкрай акуратна. Також лікар детально розписала план лікування. Після прийому залишилися лише позитивні враження!
Лідія
Дніпро, 27.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Лідія. Дякуємо Вам за позитивний відгук та добрі слова. Наші лікарі-дерматологи комплексно підходять до діагностики та лікування пацієнтів, зважаючи на особливості кожного. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медичного центру та якістю медичного обслуговування. Комфорт пацієнта на кожному етапі діагностики та лікування – один із головних принципів роботи нашої Мережі. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Панкова жахливий доктор, таких ще не зустрічала, мало того що прописала гормони, там де вони заборонені, я 10 раз перепитала, вона сказала мовляв там маленький %, і не страшно, ну добре! Так грубіянка страшна, забувши щось запитати, побачивши в кардіоїд, підійшла, вона фиркає, записуйтеся на прийом і так далі! Лікування тільки посилило стан, після якого я лікувалася ще близько 6 місяців в іншого лікаря! Так і ліки прописала на суму близько 1000 грн, які пішли в сміття!
Kristina
Дніпро, 05.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Кристино. Хочемо зазначити, що об'єктивно оцінити ситуацію після тривалого періоду часу не представляється можливим. Першочерговим завданням лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Безумовно, комфорт в спілкуванні і взаєморозуміння між лікарем і пацієнтом є важливими. Просимо свої вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт. Про всі зміни в стані або відсутності ефекту від лікування необхідно повідомляти лікаря для своєчасної корекції призначеної терапії та оцінки стану в динаміці. При виникненні будь-яких питань, пов'язаних з обслуговуванням в нашій клініці, необхідно негайно звертатися в Службу контролю якості по телефону 0800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00). Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу і готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Світлана Володимирівна - хороший і уважний лікар. Відмінна клініка
Маргарита
Дніпро, 06.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Маргарито. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Панкової С.В. виправдав Вашу довіру. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася з сином у клініку зі шкірною проблемою. Плями були по всьому тілу. Перепробували різні мазі і нічого не допомагало. Син дуже соромився і не хотів звертатися до лікаря. Потрапили до Панкової С.В. і залишилися дуже задоволені. Лікар підібрала комплексне лікування: зовнішнє і внутрішнє. Лікування дуже швидко допомогло, вже через тиждень шкіра чиста. Ми залишилися дуже задоволені. Я дуже рада, що потрапили саме до цього лікаря. Спасибі за допомогу. Ірина.
Ірина
Дніпро, 13.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірина. Дякую за позитивний відгук. Лікарі-дерматологи наших медцентрів комплексно підходять до діагностики та лікування пацієнтів, беручи до уваги особливості кожного. Ми раді, що під наглядом нашого фахівця пацієнт зміг розв'язати неприємну проблему і залишився задоволений результатом. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
В шоці після прийому у Панкової Світлани Володимирівни. ❗❗❗ Дуже грубий некомпетентний лікар радянського гарту. 20 хвилин говорила зі мною як з ідіотом за мої ж власні гроші. Глузувала, критикувала. Я не відразу отямився, виховання не дозволяло, а треба було встати і вийти ... . Свою проблему мені пощастило вилікувати у Франції і зробити там же всі супутні аналізи. На прийом прийшов, щоб здати аналіз в профілактичних цілях. Коли я спробував розповісти історію своєї хвороби, висловлювала свої сумніви вкрай неприємним тоном з закочуванням очей. Потім почала критикувати методи аналізів, які мені були зроблені у Франції, заявивши що вони не достовірні і намагатися мене направити на додатковий аналіз. На моє пояснення як мене вилікували від однієї проблеми одноразовим прийомом антибіотика, відповіла "якесь диво ви тут розповідаєте" ... Хоча це і в Україні відомий протокол лікування. Сказала, що моя проблема взагалі-то лікується ДОВГО і СКЛАДНО. Бідні люди, хто у неї лікувався! Коли згадав ще один засіб, який використовував, черговий коментар: "Такого крему не знаю, я у Франції не живу ..." Я здивувався, адже цей крем - світова практика боротьби з моєю проблемою і в Україні в тому числі! У лікаря 27 років стаж - вона не в курсі про такі методи ?! . Погляд - втомленої від життя і пацієнтів людини, непрофесійні коментарі. Було відчуття, що прийшов у державну радянську клініку але ніяк не в приватну в 2021 році. Я прийшов з делікатною проблемою. Завдання Лікаря - підтримати і допомогти пацієнтові. Медицина не стоїть на місці - важливо бути відкритим новим методам лікування і бути в ногу з часом. Судячи з усього у Панкової Світлани Володимирівни інша думка з цього приводу .... А ви, On Clinic, як вважаєте?
Войцицький Дмитро
Дніпро, 23.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Дмитре. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Першочерговим завданням лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Також кожен лікар має право на свою думку з тактики дій в кожному конкретному випадку. Право пацієнта погоджуватися або ні з думкою лікаря і приймати рішення на свій розсуд. Безумовно, комфорт в спілкуванні, довірчі відносини і взаєморозуміння між лікарем і пацієнтом є важливими. Якщо не підходить лікар за психотипом - завжди є можливість змінити лікаря, кожен напрямок представлено декількома фахівцями. Приносимо вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт. Ми раді, що в стінах нашої клініки Ви знайшли для себе комфортних фахівців і на даний момент задоволені якістю медичного обслуговування. Очікуємо на наступних візитах у клініку за необхідності, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.