Logo
0 800 30 11 77
Лікар Грушевський Анатолій Валентинович професіонал своєї справи. Дякую за кваліфіковане обстеження .
Кудрявцева Тетяна
Чернігів, 22.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого лікаря Грушецького Анатолія Валентиновича. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу щиро подякувати лікарю УЗД Трубі Валентині Гаврилівні. Освічений, уважний, компетентний, доброзичливий лікар. Зробила УЗД нирок не тільки лежачи, а й стоячи, це важливо для виявлення камінців у нирках. Дала слушні поради щодо інших видів обстежень нирок.
Валентина Василівна
Чернігів, 08.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино Василівно. Дякуємо за позитивний відгук і щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Труби Валентини Гаврилівни. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму фахівця. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Хочу висловити подяку лікарю Грушецькому А В. Дуже чуйний і уважний лікар провів дослідження судин шиї та голови. Виявив мою проблему з якою ніхто не міг мені допомогти.Дуже дякую.
Панченко Микола
Чернігів, 16.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Миколо. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Грушецького Анатолія Валентиновича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ввічливі та компетентні працівник з позитивним настроєм. В приміщенні охайно. Рекомендую.
Олександр
Чернігів, 04.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Віатаю. Робила узимку молочних залозі— узи не віддали тільки виписку . На прохання фото узи сказали треба переробити узи , другий раз як перероблювали узи то зробили швидко та зрозуміло що не якісно . Плюс ще взяли доп гроші за фотографії . Жінка на ресепшені дуже неввічливо та не дає інформацію . Виглядало наче мене кинуло просто. Навіть несказанно що узи без фотографій або якщо перероблювали то чому нормально не переробити .я ще на сайті залишу також отзив
Іванко Лілія
Чернігів, 17.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ліліє. Дякуємо за висловлену думку. Нам шкода, що у Вас склалось таке враження. Зазначаємо, що в нашій клініці всі послуги сплачуються згідно встановленого прайсу. За підсумком сонологічної діагностики видається стандартний протокол дослідження, що і було виконано. Фото видається по запиту пацієнта і послуга сплачується згідно прайсу. Завжди готові допомогти, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на прийомі у лікаря Труба Валентина Гаврилівна . Я в захваті. Мої самі найкращі рекомендації. Лікар людина з великої літери Професійна чуйна і дуже привітна . Щиро дякую і всього самого найкращого . Бути рекомендувати всім знайомим
Гармаш Тетяна
Чернігів, 04.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Труби Валентини Гаврилівни. Для нас важливо знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з лікарем та задоволені результатом звернення. Вдячні за рекомендації. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Клініка справила позитивне враження. Від мене подяка лікарю УЗД Труба Валентині Гаврилівні. Рекомендую.
Петро
Чернігів, 02.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Петро. Вдячні за позитивний відгук та рекомендації. Нам важливо знати, що у Вас залишилися приємні враження від звернення. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Перебуваючи на прийомі у лікаря ультразвукової діагностики Зубені Катерини Михайлівни, проходила дослідження у дуже зручних умовах. Лікар – професійна, уважна до деталей людина. Детально проводить консультацію, надає професійні та необхідні поради.
Вікторія Миколаївна
Чернігів, 29.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що процедура УЗД, яку проводила наш спеціаліст, була інформативна та зрозуміла, і Ви залишилися задоволені результатами діагностики. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до клініки «ДокторПРО» за станом вагітності, до лікаря Зубеня К.М. Лікар дуже добра, уважна, професійна, все ретельно подивилася з усіх боків. Сказала приємну новину, у нас буде хлопчик. Атмосфера в клініці приємна, затишна. Дякую Вам і бажаю Вам процвітання. Рекомендую!
Дарина
Чернігів, 17.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дарино. Ми розуміємо, наскільки важливим є позитивний емоційний зв'язок між пацієнтом і лікарем, а також комфортна атмосфера в цілому. Тому у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Чернігів, вул. Героїв Чорнобиля, 3

ОН Клінік Чернігів
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.