Logo
0 800 30 11 77
Бірюкова Тетяна Олексіявна Дуже сподобалась Дуже гарний і приємний лікар
Наталія
Чернігів, 19.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова на адресу нашого лікаря Бірюкової Тетяни Олексіївни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Бірюкова Тетяна Олексіївна Гарний лікар/консультація сподобалась/все чітко пояснила Рекомендую
Бордужан Олег
Чернігів, 16.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олеже. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі лікаря-трихолога Блохи Наталії Володимирівни, прийшов з проблемою рідкого волосся. Лікар вислухала уважно, назначила лікування у вигляді мезотерапії, а також додаткові обстеження у вигляді аналізів та УЗД щитовидки. На даному етапі відчуваю зміни та покращення у рості волося, задоволений. Буду й надалі спостерігати за процесом покращення. Дякую також окремо адміністраторам клініки за гарне обслуговування
Геннадій
Чернігів, 25.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Геннадію. Дякуємо, що знайшли можливість публічно поділитись своїм досвідом звернення до «ОН Клінік Чернігів». Наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування пацієнтів, враховуючи особливості кожного. Сучасна діагностика та лікування в наших медичних центрах – це результативно, якісно та комфортно. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до вашої клініки в паніці з сильним випаданням волосся і залисинами до трихолога Блоха Наталія Володимирівна. Доктор дуже уважна, ретельно провела обстеження, призначила аналізи, щоб точно поставити діагноз. І підібрала систему лікування. Я пройшла курс мезотерапії, результатом я задоволена, на залисинах стали з'являтися волоски. Спасибі, доктору Блоха Н.В. і всьому персоналу за допомогу, приємно знаходиться у вашій клініці.
Олена
Чернігів, 23.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми раді, що перебування в стінах нашого медичного центру пройшло для Вас в позитивній атмосфері і залишило тільки позитивні враження. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в клініку «ДокторПРО» до лікаря-трихолога Петрусенко Оксани Павлівни, залишилася дуже задоволена лікарем, все детально і ясно пояснює, надає професійну допомогу. Лікування допомагає, уже бачу покращання, почуваюся краще. Також дуже задоволена медичним персоналом клініки, дуже привітливі дівчата на ресепшені. Дякую клініка «ДокторПРО».
Надія Михайлівна
Чернігів, 14.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надія Михайлівна. Дякуємо за позитивний відгук. Спеціаліст Петрусенко О.П. кваліфікований і уважний лікар, у професійних навичках якої Ви змогли переконатися особисто. Комплексний підхід до діагностичного та лікувального процесу є одним з головних принципів роботи наших лікарів. Завжди готові допомогти та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідую кабінет фізіотерапії, а саме лазерний гребінець. Вже з п’ятої процедури побачила ефект від лікування. Волосся стало більш живим та пружним. Також сподобались спеціалісти, які виконують процедуру.
Маргарита
Чернігів, 04.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маргарито. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Наші клініки забезпечені високотехнологічним обладнанням, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти. Дякуємо за відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Чернігів, вул. Героїв Чорнобиля, 3

ОН Клінік Чернігів
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.