Logo
0 800 30 11 77
Хочу висловити подяку масажиста Олегу за професійну роботу! Чудовий масажист, гарний результат!
Світлана
Черкаси, 18.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого фахівця Ворони Олега Михайловича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Маю протрузії у попереку. Після уколів проходила курс масажу з 10 відвідувань у Олега Михайловича. Все добре, спина зараз не болить) Перші два рази, звісно, боляче, але це у всіх так. Після третього разу йде полегшення. Дуже раджу)
Тетяна
Черкаси, 09.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця Ворони Олега Михайловича. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати масажисту Ворона Олегу Михайловичу за чудовий і професійний масаж
Олена Миколаївна
Черкаси, 09.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено Миколаївно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого фахівця Ворони Олега Михайловича. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячний лікареві-масажисту Вороні Олегу Михайловичу за проведений ним 10-денний курс лікувального масажу. На початку курсу були досить сильні болі в поясниці, що спричинили труднощі під час ходіння. Вже після кількох сеансів настало помітне полегшення. А під кінець курсу біль у поясниці повністю ущух і зникли проблеми, що утруднювали ходіння. Лікар є приємною у спілкуванні людиною, враховує індивідуальні особливості пацієнта.
Микола Юрійович
Черкаси, 27.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Миколо Юрійовичу. Дякуємо за змістовний позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви маєте позитивний досвід звернення до нашого фахівця. Раді, що з допомогою Ворони Олега Михайловича Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пройшла курс лікувального масажу у Ворони Олега Михайловича. Дуже задоволена якістю та результатом. Індивідуальний підхід, що дуже важливо. Дякую!
Віта Володимирівна
Черкаси, 16.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віто Володимирівно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця Ворони Олега Михайловича. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.