Logo
0 800 30 11 77
Дуже задоволена візитом до лікаря-ендоскопіста Олександра Селіванова. Уважний, все детально пояснив, показав і прокоментував. Не дивлячись на малоприємну процедуру - все пройшло спокійно і безболісно. Дякую лікарю. Хто в пошуках хорошого ендоскопіста - рекомендую.
Лариса Залозна
Черкаси, 19.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Селіванова Олександра Геннадійовича. Вдячні за рекомендації. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Після обстеження у Канівській лікарні, результатів та діагнозу точного не виявлено. Звернулись у діагностичний центр "ОН Клінік", де при обстеженні лікарів було направлено до лікаря Селіванова О.Г., при обстеженні виявлено діагноз, який спричиняв болі. Дуже вдячні також лікарю Фроловій Еліні Юріївні.
Олександр Вікторович
Черкаси, 07.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре Вікторовичу. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та фахівців. Для нас важливо знати, що наші лікарі Селіванов Олександр Геннадійович та Фролова Еліна Юріївна допомогли Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишилась незадоволена прийомом у лікаря Селіванова Олександра Геннадійовича. І не скільки його професійністю, а в цілому організованістю. Сам процес пройшов нормально, але спілкування з лікарем залишає бажати кращого. Одного разу я уже була в іншого лікаря у цій же клініці і Олександр Геннадійович запитав чи я взяла з собою попереднє заключення. Чому я маю його брати? Пройшло більше як пів року, я на це наголосила. Окрім того, зауважила, що проходила в цій же клініці, хіба у вас немає доступу до цих паперів?? Навіть я можу знайти попереднє заключення використовуючи особистий кабінет. Потрібно було просто витратити трохи часу і покористуватись комп'ютером, щоб його знайти. Після цього він попросив мене «пофотографувати» кадри і показати потім лікарю, який давав мені направлення. Я звісно це зробила, але хотіла уточнити чи нормально, що такі речі пацієнт фотографує сам і передає це потім своєму лікарю? Невже не можна використовувати для цього комп'ютер, пошту, вашу систему чи будь-які інші способи?? І в кінці прийому, коли мені віддавали заключення наголошення на тому, що його «непотрібно губити і потрібно носити з собою» здається абсолютно недоречним у вік технологій, тим паче, якщо у вас є така крута система, де зберігаються усі заключення. Чомусь інші лікарі не вимагали від мене заключення чи результати аналізів, а дивились це просто в комп'ютері.
Яна
Черкаси, 11.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Наш пріоритет - це комфорт пацієнтів на усіх етапах надання медичних послуг. Ми постійно вдосконалюємо форми обробки та зберігання інформації для більш комфортного користування та належного рівня якості послуг і допомоги нашим пацієнтам. Згодні з Вами, що у більшості випадків зручно користуватися особистим кабінетом та електронним форматом документації. Тож на сьогодні у наших пацієнтів існує можливість переглянути оригінали результатів інструментальних чи лабораторних досліджень в електронному вигляді у зручному форматі. Проте, до нашої клініки звертаються пацієнти за направленнями з інших медичних закладів для проходження діагностичних досліджень. Також деякі з пацієнтів з різних причин не створюють особистий кабінет. У такому разі бажано зберігати результати дослідження також на паперовому носії. Перепрошуємо, якщо під час спілкування з лікарем виникло непорозуміння. Прагнемо відновити Вашу довіру та сподіваємось на продовження співробітництва. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив колоноскопію в Селіванова Олександра, який не побачив на обстеженні, аденоматозного поліпа.. згодом переробив колоноскопію в іншому місці де знайшли й видалили поліп..по результатам гістології виявилась небезпечна аденома, яка с часом могла перерости в онкологію..за процедуру з наркозом проплатив 1800 грн, які наврядчи зможу повернути..Не рекомендую звертатися в цю клініку якщо цінуєте своє життя
Максим
Черкаси, 28.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Максиме. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Наша головна мета допомагати пацієнтам. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. У разі виникнення будь-яких питань, пов'язаних з обслуговуванням у наших клініках ми проводимо предметний розбір звернення та завжди намагаємося йти на зустріч нашим пацієнтам. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Сьогодні була в клініці на ФГС — це одна з не зовсім приємних процедур, для мене, дуже важко її переношу, але мій лікар порекомендував пройти її з анестезією. Я хочу залишити відгук та подякувати лікарю ендоскопісту Селіванову О.Г. Лікар з великої літери, з величезним досвідом роботи, професіоналізмом та уважністю. Але я навіть не здогадувалася, що є ще лікар анестезіолог Залевський А.С. ( таке прізвище назвали на рецепції) буде наскільки хамовито себе поводити, що доведе мене до сліз, спочатку він не зміг знайти вену, хоча раніше в мене проблем з цим не було, потім почав кричати на мене, щоб я робила без анестезії, якщо в мене такі тонкі вени. Дуже розчарована таким ставленням, чомусь ми обираємо приватну клініку, і платимо немалі кошти, для того щоб отримати до себе нормальне ставлення, і просто людяність, а не вийти в сльозах, з посинівшою рукою від його декількох невдалих спроб, та зіпсованим настроєм. Тому рекомендую всім, хто буде йти на цю процедуру запитувати, як прізвище анестезіолога, бо це, як виявилося, має велику роль в обстеженні. Ще раз дякую Олександру Геннадійовичу за його відданість своїй справі, та за чуйність медичному персоналу. Відгук пишу для того, щоб клініка та її пацієнти зробили для себе правильні висновки.
Наталія
Черкаси, 28.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості та добрі слова на адресу лікаря Олександра Геннадійовича і персоналу клініки. Хочемо зазначити, що технічні питання по процедурі венепункції в медичній практиці не рідкість, виключити які в повному обсязі не представляється можливим. Нам шкода, що сталась така ситуація та приносимо вибачення за дискомфорт. Сподіваємось, що подальші звернення до нашої клініки будуть комфортними для Вас. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Всі розуміють,що ФГДС це одна з незовсім приємних процедур. Хоч і розумієш, що це не є щось страшне, але "підкошуються ноги". Зараз я хочу залишити відгук та виразити велику подяку лікарю ендоскопісту Селіванову О.Г. Не один рік проходжу в нього обстеження. Лікар з великої літери. З величезним досвідом роботи, професіоналізмом, компетентностью, уважністью. Лікар який не тільки проведе обстеження на найкращому рівні, а і дасть слушну пораду, підтримку. Ще раз дякую Олександру Геннадійовичу за його відданість своїй справі.
Наталія
Черкаси, 12.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Наталіє. Вдячні Вам за щирий відгук та теплі слова нашому лікарю Олександру Геннадійовичу. Нам приємно знати, що діагностика була інформативною, а спілкування з лікарем комфортним для Вас. Сподіваємось, що Ваша історія звернення до лікаря буде корисною для пацієнтів яким потрібна подібна діагностична процедура. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Всі розуміють,що ФГДС це одна з незовсім приємних процедур. Хоч і розумієш, що це не є щось страшне, але "підкошуються ноги". Зараз я хочу залишити відгук та виразити велику подяку лікарю ендоскопісту Селіванову О.Г. Не один рік проходжу в нього обстеження. Лікар з великої літери. З величезним досвідом роботи, професіоналізмом, компетентностью, уважністью. Лікар який не тільки проведе обстеження на найкращому рівні, а і дасть слушну пораду, підтримку. Ще раз дякую Олександру Геннадійовичу за його відданість своїй справі.
Nataliya
Черкаси, 12.08.2022
Оцінка:
Велике дякую. Мама залишилася задоволена!!
Олена
Черкаси, 23.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякую за теплі слова. Пріоритети нашої команди – індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на прийомі/процедурі – гастроскопія, лікар Кузькін О.В. Лікар дуже уважний, позитивний. Процедура, здавалося б, неприємна, але пройшла швидко і безболісно. Так само приємна та уважна медсестра. З таким підходом до пацієнтів як в ON Clinic не так і страшно хворіти. Усім здоров'я.
Карина
Черкаси, 09.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Карино. Гастроскопія без перебільшення є важливим інструментом для встановлення діагнозу. Інформація, яку отримує лікар, має велику цінність і на подальший план лікування. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом візиту, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пройшов гастроскопію у Кузькіна О.В., процедурою та ставленням персоналу задоволений, надали всю інформацію, процедура пройшла швидко, лікар хороший спеціаліст. Буду рекомендувати іншим як клініку з хорошими спеціалістами та персоналом.
Артем
Черкаси, 29.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Артеме. Діагностична процедура гастроскопія має велику цінність для встановлення діагнозу та вибору тактики подальшого лікування. Наші спеціалісти підбирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта, що також підвищує ефективність. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Анна Мироненко
Черкаси, 15.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідала сьогодні клініку ОН Клінік на процедурі ВГДС. Попала до дуже професійного лікаря Селіванова О.Г., який зробив чудово процедуру (легко перенесла). Залишилась задоволена лікарем, дуже компетентний, уважний. Рекомендував подальше обстеження. Лікар від Бога!!! Буду рекомендувати. Дякую Вашому лікарю.
Ольга Іванівна
Черкаси, 08.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго Іванівно. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, наші спеціалісти знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Будемо раді допомогти в разі потреби всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Послуги діагноста в Черкасах

Консультація лікарів в «ОН Клінік Черкаси»

Проктологія

Лікування геморою і інших проктологічних захворювань за допомогою малоінвазивних методик.
Детальніше про відділення

Урологія

Чоловіча та жіноча урологія. Лікування проблем з потенцією. Консультація андролога.
Детальніше про відділення

Гінекологія

Діагностика і лікування патологій шийки матки, запальних та незапальних захворювань.
Детальніше про відділення

Дерматологія

Діагностика і лікування дерматологічних захворювань. Видалення шкірних новоутворень.
Детальніше про відділення

Гастроентерологія

Ефективне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Консультації з питань харчування.
Детальніше про відділення

Трихологія

Діагностика і лікування захворювань шкіри голови і волосся. Мезотерапія. Позбавлення від лупи і свербіння.
Детальніше про відділення

Ендоскопія

Комплексне обстеження організму за напрямками. Новітнє ендоскопічне обладнання.
Детальніше про відділення

Ендокринологія

Діагностика і лікування захворювань ендокринної системи: ожиріння, сахарного діабету і щитовидної залози.
Детальніше про відділення

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.