Logo
0 800 30 11 77
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка, у сина 14 років додаткові косі хорди верхньої третини ЛШ, мінімальна легургітація на ТК, мінімальний пролапс МК 1.7 мм, чи можна йому грати в футбольному клубі. Тренування 2 рази на тиждень по 1 годині. Дякую!
Наталія
Черкаси, 14.02.2024
Оцінка:
Лікар дуже уважний, дуже детально збирала скарги, комплексно підійшла до постановки діагнозу. Консультацією залишилась задоволена. Лікар Бойко Ю.І. Рекомендую клініку!
Наталія Анатоліївна
Черкаси, 19.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє Анатоліївно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені консультацією нашого лікаря Бойко Юлії Іванівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була консультація з кардіологом Бойко Юлією Іванівною.Дуже сподобався лікар.Скільки зверталися до лікарів,то не один лікар не зміг так пояснити,як це зробила вона.Дуже професійний лікар.
Василь
Черкаси, 12.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Василю. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря Бойко Юлії Іванівни. Ми раді, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з нашим фахівцем. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Клініка супер! Лікарі найвищої кваліфікації
Алла
Черкаси, 04.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Алло. Дякуємо за високу оцінку роботи нашої клініки та спеціалістів. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідував клініку ДокторПРО, а саме кардіолога Бойко Юлію Іванівну та пройшов перед тим УЗД обстеження серця. Дуже задоволений спеціалістами, Григорій Дмитрович Рибак уважно провів обстеження, приємно було з ним знаходитись на прийомі, чудовий лікар. Юлія Іванівна показала себе як кваліфікований спеціаліст, чуйно та уважно вислухала скарги, пояснила подальші дії у вирішенні мого питання.
Олександр Вікторович
Черкаси, 11.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре Вікторовичу. Нам приємно, що відвідування нашого медичного центру залишило у Вас тільки позитивні враження. Хочемо зазначити, що важливим аспектом якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашому медичному закладі. Ми прагнемо надати максимально комфортні умови для пацієнтів. Завжди готові допомогти та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вражена високою кваліфікацією та вмінням працювати з пацієнтом лікарки-кардіолога Бойко Юлії Іванівни. Мої найщиріші рекомендації клініці ДокторПРО в Черкасах обумовлені саме роботою цієї талановитої людини.
Світлана
Черкаси, 04.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Дякуємо за відгук і оцінку роботи нашого спеціаліста. Великою підмогою для роботи наших лікарів є сучасне обладнання, яким оснащені всі відділення медичного центру. Завжди готові допомогти та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.