Відгук від Ольга Іванівна 12.12.2021

Доброго дня. Хочу висловити подяку докторові Олійнику Ірині Геннадіївні. За надання висококваліфікованої допомоги. Я жінка в літньому віці, проблеми з серцем та іншими супутніми захворюваннями. Захворіла Covid 19. Спочатку не надала цьому значення і лікувалася самостійно, чим і посилила ситуацію. Викликала лікаря додому з ОН Клінік. Лікар порадила зробити КТ. На КТ було 80% ураження легень. Олійник Ірина Геннадіївна взялася за лікування тяжкого випадку захворювання. На той момент була вже поразка легень 90% і сатурація 58. Я була реанімаційною пацієнткою, але лікувалася вдома з концентратором, тому що лікарням я не довіряю, а будинки та стіни допомагають. Лікар виписала грамотне лікування. Через 2 місяці набагато стало краще, сатурація прийшла в норму, поразка пішла і я вилікувалась! Дякуємо доктору Олійнику Ірині Геннадіївній за те, що я вижила!
Ольга Іванівна
Харків, 12.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго Іванівно. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення до нашого фахівця. Одним із головних стандартів роботи медичних центрів нашої Мережі є індивідуальний підхід до кожного пацієнта та надання медичних послуг високої якості. Клінічний досвід лікаря у поєднанні із сучасними методиками, що використовуються у нашому медичному закладі, дозволяють знайти індивідуальне рішення для кожного пацієнта. У чому Ви змогли переконатись на власному досвіді? Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Олійник Ірина Генадіївна

Хочу поділитися своїм враженням не про просту клініку, а саме про Медичний центр! Дякуємо дітям, що вчасно мене напоумили і наполягли на візиті до лікаря. Думав, що восени звичайна застуда — звична справа. Але кашель став сильнішим і запахи зникли. Записали до терапевта Олійник Ірина Геннадіївна, дай Бог їй сил...
Галагуря Олександр Іванович , 02.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки