Відгук від Юлыя 17.11.2021

Після Ковіда не переставали боліти очі, постійна втома, почервоніння і щось заважало, чим далі тим гіршало, я звернулася до Лілії Володимирівни Литвинової зі своєю проблемою. З порога лікар зустріла усмішкою і заспокоїла мене морально, огляд провела дуже уважно, ввічливо та з розумінням. Призначила лікування і буквально на ранок наступного дня мені полегшало, через пару днів я просто не могла повірити і зрозуміти чому я мучилася майже чотири тижні!!!! Лілія Володимирова чудовий лікар, я звертаюся вдруге і знову моєму захвату та подяці немає межі! Перше знайомство було майже рік тому, коли я зверталася з приводу своєї лежачої мами, тоді вона врятувала маму від мук та пекельних болів за один огляд! Якщо Ви вибираєте лікаря для Ваших очей, я б дуже рекомендувала звернутися саме до Лілії Володимирівни, якщо у вас немає бажання і часу ставити на собі експерименти - тоді звертайтеся відразу до висококласних фахівців, і дешевше буде й толку значно більше. Лілії Володимирівні бажаю процвітання і нехай Ваш професійний шлях буде легким та безхмарним!
Юлыя
Харків, 17.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку роботи нашого фахівця. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру – один із основних принципів роботи нашої Мережі. А професіоналізм лікарів, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити неприємну проблему та залишились задоволені результатом. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисним усім потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу та лікаря. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Літвінова Лілія Володимирівна

Висловлюю велику подяку Литвиновій Лілії Володимирівні. Лікар-офтальмолог, дуже уважний фахівець та професіонал своєї справи! Спасибі Вам, за швидку допомогу, лікування та правильно підібрану терапію для моїх очей. Радий, що потрапив до Вас! Рекомендую!
Євген , 30.11.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки