0 800 30 11 77

Відгук від Діана 01.10.2021

Звернулася в клініку до уролога, направили до лікаря Лісова Андрія Михайловича, було з собою УЗД та аналізи (камені в нирках), він відправив на КТ і виписав антибіотик, наступного дня після того, як була готова КТ знову повернулася до нього, він сказав, що цей камінь це нормально, його лікувати не потрібно, він сам вийде, і взагалі цей біль не від цього (запитала, що тепер робити з пігулками, які виписав, сказав: хочете пропийте, хочете ні) і поставив діагноз здорова (я у нього запитала так якось потрібно це лікувати на що сказав, ну якщо хочете я можу виписати чай і пропийте його)... Буду шукати нового хорошого уролога, я б не повернулася ніколи до цього лікаря...
Діана
Миколаїв, 01.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Діано. Дякуємо Вам за діалог із Службою контролю якості. Ми завжди йдемо назустріч нашим пацієнтам і готові допомогти у вирішенні питань, пов'язаних із обслуговуванням у нашому медичному центрі. Лікар Лісов Андрій Михайлович висококваліфікований спеціаліст із багаторічним клінічним досвідом роботи. Хочемо відзначити, кожен лікар має право на свою професійну думку при виборі тактики лікувально-діагностичного процесу, за яку несе відповідальність. Кожен пацієнт на власний розсуд може погоджуватися чи ні з думкою лікаря і рекомендованою тактикою. Більш детальну інформацію Ви отримали у телефонному режимі. Бажаємо міцного здоров'я та всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Лисов Андрій Михайлович

Була з сином на прийомі у лікаря 25.01.2023. Лисов Андрій Михайлович: як лікар дуже уважний, справжній професіонал своєї справи, приємна і чуйна людина!
Svetlana , 30.01.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.