Відгук від Євгеній 29.03.2021

Звернувся з проблемою геморою. Під час хвороби, коли не звертався у клініку, мав постійні болі, дискомфорт і втратилась якість життя. У клініці зустрівся з доброю якостю обслуговування, зручностю і проф. лікарем Бабак М.В. Звичайно, процедури не дуже приємні, але з кожною процедурою здоров’я покращувалось. Я задоволений. Дякую!
Євгеній
Чернігів, 29.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Євгенію. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що рівень професіоналізму лікаря Бабак М.В. виправдав Вашу довіру. Сучасні малоінвазивні методики лікування, які застосовують спеціалісти клініки, допомагають позбутися від неприємних проблем швидко, в комфортних умовах і без зміни звичного способу життя. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Бабак Микола Володимирович

Потрапивши до проктолога Бабак М.В. на прийом, я відразу зрозуміла, що моя проблема вже вирішена. Геморой на 3 їй стадії для лікаря виявився дрібницею, але мене ця проблема мучила 13! років. Не страшно, не боляче, а після вапоризації, як багато хто стверджував, ходити в туалет дуже боляче. Дякуємо Вам, Миколо...
Юлія , 20.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-проктологи в Білій Церкві