Відгук від Надія 06.01.2021

Я звернулася до лікаря-проктолога Бабака Миколи Володимировича зі скаргою на біль в лівому боці. Пройшла обстеження і лікування гімороїдальних вузлів протягом двох місяців. Відношення і лікування пацієнтів пройшло на найвищому рівні. Щиро дякую лікареві Миколі Володимировичу і клініці «Докторпро» за повернуте здоров’я. Також дякую за обстеження лікареві гастроентерологу Голєвій Надії Іванівні і лікарю-узисту Трубі Валентині Гаврилівні за консультації.
Надія
Чернігів, 06.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Раді, що звернення в клініку було для Вас комфортним і результативним. Ми постійно удосконалюємо якість послуг, що надаються нашими медичними центрами. Пропонуємо інноваційні методики діагностики та лікування, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Для цього створені всі умови - наші клініки забезпечені високотехнологічним обладнанням, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Бабак Микола Володимирович

Потрапивши до проктолога Бабак М.В. на прийом, я відразу зрозуміла, що моя проблема вже вирішена. Геморой на 3 їй стадії для лікаря виявився дрібницею, але мене ця проблема мучила 13! років. Не страшно, не боляче, а після вапоризації, як багато хто стверджував, ходити в туалет дуже боляче. Дякуємо Вам, Миколо...
Юлія , 20.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-проктологи в Білій Церкві