Відгук від Люда 29.07.2020

Звернулася до Медичного Центру «ДокторПРО» з проблемою геморою. Дуже задоволена, лікар Бабак М.В, дуже уважний, компетентний. Дуже боялась процедур, але все було досить безболісно, завдяки акуратності лікаря. Дуже дякую йому за це. Вже закінчую курс процедур, почуваю себе добре. Маю надію, що назавжди позбудусь цієї проблеми. Аще персонал дуже уважний, і можна зв’язатись з лікарем по телефону, що дуже зручно.
Люда
Чернігів, 29.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Вдячні за позитивний відгук і добрі слова про нашого лікаря Бабака Миколу Володимировича. Сучасні малоінвазивні методики лікування, що застосовують спеціалісти нашої клініки, допомагають позбутися проктологічних проблем без хірургічного втручання, у комфортних умовах і без зміни звичного способу життя. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки та якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Бабак Микола Володимирович

Потрапивши до проктолога Бабак М.В. на прийом, я відразу зрозуміла, що моя проблема вже вирішена. Геморой на 3 їй стадії для лікаря виявився дрібницею, але мене ця проблема мучила 13! років. Не страшно, не боляче, а після вапоризації, як багато хто стверджував, ходити в туалет дуже боляче. Дякуємо Вам, Миколо...
Юлія , 20.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-проктологи в Білій Церкві