Відгук від Валентина Ш. 05.05.2020

Дуже дякую за допомогу, лікар надає якісну інформацію відносно мого стану здоров’я і лікує так, що з кожним відвідуванням мені все краще і краще. Я впевнена в його компетентності і лікуватися я рекомендую тільки у Ростислава Олександровича. Між іншим наша сім’я лікується тільки у нього і досить успішно. Велике спасибі вашій клініці!!!
Валентина Ш.
Чернігів, 05.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Ми раді, що у Вас залишилися тільки позитивні враження після відвідування нашого медичного центру. В клініках нашої Мережі працюють кваліфіковані спеціалісти, створені максимально комфортні умови для кожного пацієнта, а також присутня потужна матеріально-технічна база. Щиро дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого спеціаліста та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Бабак Микола Володимирович

Потрапивши до проктолога Бабак М.В. на прийом, я відразу зрозуміла, що моя проблема вже вирішена. Геморой на 3 їй стадії для лікаря виявився дрібницею, але мене ця проблема мучила 13! років. Не страшно, не боляче, а після вапоризації, як багато хто стверджував, ходити в туалет дуже боляче. Дякуємо Вам, Миколо...
Юлія , 20.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-проктологи в Білій Церкві