Відгук від Аліна, № 380607 17.04.2020

Лікар Віцинська Олена Ігорівна дуже приємний лікар. Оглянула, вислухала всі мої скарги та призначила додаткову діагностику . Сам медичний центр охайний, дівчатка-адміністраторки уважні та ввічливі. Загалом сервіс на високому рівні. Тепер знатиму точно до кого звертатися з проблемами зі здоров'ям та рекомендувати знайомим, адже сама потрапила сюди за рекомендацією бабусі, яка є пацієнткою вашої клініки. Бажаю Вам процвітання!
Аліна, № 380607
Кропивницький, 17.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Ми раді, що у Вас залишилися лише приємні враження після відвідування нашої клініки. Згодні з Вами, в клініках нашої Мережі працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі інноваційне обладнання. Нам приємно, в стінах нашої клініки Ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити своє здоров'я. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Віцинська Олена Ігорівна

Весь персонал на Европейському рівні! Лікар Віцинська знає свою справу! Рекомендую! Ціни демократичні! Приміщення клініки ідеально чисте, тому молодшому медичному персоналу окреме дякую! Дівчатка з рецепшену ввічливі, спокійні!
Анна , 06.06.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки