Відгук від Олександр 15.01.2020

Хочу подякувати лікарю Бабаку Миколі Володимировичу. Звернувся до нього з проблемами геморою та тріщини. Декілька років ця проблема заважала жити і працювати. Я радий, що сучасні методики лікування стали доступними і в нашому місті. Безболісно, без черг, без лікарняного. Хочу звернути увагу на професіоналізм та коректне відношення до пацієнтів всього персоналу клініки «ДокторПРО»
Олександр
Чернігів, 15.01.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук. Лікар-проктолог Бабак Микола Володимирович дійсно висококваліфікований та досвідчений спеціаліст. Сучасні малоінвазивні методики лікування та новітнє обладнання, яке використовується у наших клініках, дозволяє позбутися проктологічних захворювань без госпіталізації, без оперативного втручання та без лікарняного листа. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо Вам міцного здоров’я!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Бабак Микола Володимирович

Потрапивши до проктолога Бабак М.В. на прийом, я відразу зрозуміла, що моя проблема вже вирішена. Геморой на 3 їй стадії для лікаря виявився дрібницею, але мене ця проблема мучила 13! років. Не страшно, не боляче, а після вапоризації, як багато хто стверджував, ходити в туалет дуже боляче. Дякуємо Вам, Миколо...
Юлія , 20.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-проктологи в Білій Церкві